Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:51:02

Cytat
dana82
Odważniej ubierać się to wg mnie np. jeansowa mini, kozaczki na szpilce lub muszkieterki, krótka kurteczka, coś z typu, żeby inni faceci się za Tobą oglądali, ale oczywiście odważny ubiór nie kojarzyć z dziwkarskim stylem. Mogą być legginsy nie koniecznie latexowe, do tego tunika, może chodziło mu o to, żebyś ubierała się bardziej kobieco, uwydatniała swoje kobiece walory, a nie ubierała się jak chłopczyca, jeansy, bluza i adidasy.
O to wlasnei chodzi.. on mi nie narzuca stylu.. tylko on chce i ja rowniez zebym zaczela ubierac sie troche bardziej kobieco.. i ja w tymnic dziewnego nie widze bo sama uwazam ze czasami chcialabym sie tak ubierac..i poprosilam was o rady a nie besztanie go i wmawianie ze on mnie nie kocha.. bo ja z nim rozmaiwlam na ten temat a wam przekazalam to o co chodzi konkretniej.. nie bd wam cytowac w slowo w slowo to co powiedzial..

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:51:14

Cytat
naughty_
może jakieś leginsy ( fakt lateksowe to tandeta ; P ) i do tego ładna tuniczka czy spódniczka ?

czy to faktycznie taka tandeta? jak sie ich nie potrafi nosic, to owszem, ale np. tu wygladaja ladnie:






zdjecia z blogow Enso i Styledigger. imho BARDZO STYLOWE.
Cytat
jamajeczka
Cytat
blue
Cytat
jamajeczka
ja bym mu strzelila z otwartej reki w ryj i wysyczala chama.... chce sie na opiete latexem dupsko popatrzec i tyle... nie kocha Ciebie tylko Twoje cialo i jest oblesnym samcem wedlug mnie... uhhh ...
to ponizajace dla kobiety... on nie chce miec dziewczyny z klasa tylko(same wiecie co mam na mysli),wydaje mi sie ze takich omienela ewolucja bo to dla mnie niskie loty...
Kochanej szafowiczce-zalozycielce watku wspolczuje takiego samca,mysle ze zasluguje na cos lepszego,z reszta kazda z nas zasluguje na szacunek do wlasnego ciala i wlasnie prawdziwej milosci i szacunku szafowiczce z okazji swiat zycze
.

chyba jestes przewrazliwiona albo Ciebie ktos tak potraktowal :D
sugestia faceta nt. ubioru to jeszcze nie chamstwo. a ciekawe co by bylo, gdyby ci oddal to strzelenie w ryja? boze, jak mnie takie gadanie wkurza, zastanow sie nad soba. facetom dziewczyny krawaty i koszule co chwile chca zmieniac, ale jak facet cos powie, to ze od razu na dupe chce popatrzec. zenada ;]

autorko watku - Twoj facet interesuje sie moda, ja Ci go zazdroszcze, bo moj to by chcial zebym ja w bojowkach i zwyklych t-shirtach chodzila, a jak kupuje cos modnego to kreci nosem :) wiec docen, bo moze facet ma racje, moze warto cos zmienic?

Boze pisze sie przez duza litere,a ja nie zadaje sie z tak niska warstwa spoleczna by mi ktos cokolwiek oddawal... to ze Ty zapewne masz takie wzorce to nawet sie nie przyznawaj publicznie... a przewrazliwiona...byc moze...

w takim razie nie wiem skad ty czerpiesz wzorce, ze facetowi za zwykla sugestie trzeba strzelic w ryj :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-24 11:52 przez blue.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:52:47

pewnie chodziło mu o to,żebyś była bardziej kobieca ;)

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:56:33

wiem ze o to mu chodzilo i ja tez chce byc bardziej kobieca .. ale co pod tymi slowami sie kryje..:D co mam na siebie ubrac zeby on uwazal ze to jest odwazniejsze.. poza szpilkami i troche wiekszymi dekoltami.. boje sie ze jak zaczne cos komponowac to wyjdzie z tego takie dziwkarstwo wlasnie..

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:57:06

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-24 11:58 przez badxgirl.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:58:54

Cytat
amazonka92
wiem ze o to mu chodzilo i ja tez chce byc bardziej kobieca .. ale co pod tymi slowami sie kryje..:D co mam na siebie ubrac zeby on uwazal ze to jest odwazniejsze.. poza szpilkami i troche wiekszymi dekoltami.. boje sie ze jak zaczne cos komponowac to wyjdzie z tego takie dziwkarstwo wlasnie..

zeby byc kobieca nie trzeba od razu ubierac mini ani dlugich kozakow. poogladaj troche blogi modowe - nie znajdziesz na nich adidasow, jedyne sportowe buty to trampki, znajdziesz zwiewne spodnice, delikatne materialy, kobiece kolory, buty nie musza byc na niebotycznych obcasach, wystarczy delikatny obcas na slupku lub koturny, obcisle spodnie lub delikatne sukienki. to jest kobiecosc! a nie dekolt do pepka czy jeansowa, tandetna mini.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:00:49

zgadzam się z większością użytkowniczek, Twój facet chce po prostu żebyś ubierała się kobieco ot co :) , żebyś uwydatniała swoje atuty jak któraś z dziewczyn już to powiedziała, może przełam się? Pójdź z nim do jakiejś galerii, albo jeśli mieszkasz w małym mieście, pojedźcie na wspólne zakupy? Żeby on mógł również Ci doradzić i być tam razem z Tobą. Mój chłopak na modzie się nie zna, tzn ma swój styl, woli luźne ciuchy, ale dając mu przed nos ankietę która kiedyś była na forum gdzie dziewczyny pytały swoich facetów o niektóre rzeczy (szmizjerka, tulipan itp.), mój odpowiedział na większość dziwnie! Miałam z niego niezły ubaw. Ciesz się, że Twój mężczyzna interesuje się tym i rozmawia z Tobą o tym, że chciałby Cię zobaczyć w wet look'ach. Dla mojego wybieranie dla mnie prezentu pod choinkę w postaci butów, albo sukienki to katorga, bo nigdy nie mogę się zdecydować :). Wesołych świąt!

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:01:08

to chyba dobrze że chłopak rozmawia z nią o tym co mu się podoba, chyba nie powiedział tego niegrzecznie, no nie? ona może posłuchać go ale nie musi, chyba on z nią nie zerwie wtedy :)

ja na twoim miejscu nie kupowała bym tych legginsów jeśli tobie się nie podobają, ale poszła bym z nim na zakupy i zapytała co mu się podoba a co nie. niech wybierze ci kilka ciuchów, porównacie swoje gusta i wybierzecie rzeczy ktore podobaja sie i tobie i jemu.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:05:01

nos to w czym dobrze sie czujesz

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:06:59

pewnie chodziło mu o odsłonięcie dekoltu ^^

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:07:11

Cytat
Majka1303
to chyba dobrze że chłopak rozmawia z nią o tym co mu się podoba, chyba nie powiedział tego niegrzecznie, no nie? ona może posłuchać go ale nie musi, chyba on z nią nie zerwie wtedy :)

ja na twoim miejscu nie kupowała bym tych legginsów jeśli tobie się nie podobają, ale poszła bym z nim na zakupy i zapytała co mu się podoba a co nie. niech wybierze ci kilka ciuchów, porównacie swoje gusta i wybierzecie rzeczy ktore podobaja sie i tobie i jemu.

zgadzam się :)

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:12:31

dziekuje wam bardzo za wypowiedzi jak cos to piszcie chetnie ejscze poslucham :p wesolych swiat :*

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:16:46

jak latex ci nie pasi to może poliester?
baw się modą puki możesz:)

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:28:12

Nie przejmuj się to nic złego ,na pewno chodziło mu o to ,że jesteś fajną ładną kobitką i chciał by się Tobą pochwalić,a teksty typu ja bym mu strzeliła w ryj ,są trochę nie na miejscu ,autorka tej porady powinna sobie strzelić trochę ROZUMU.Facet jest wzrokowcem i nic tego nie zmieni,a jest teraz taki wybór ciuchów,że można wyglądać uwodzicielsko ale z klasą!

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 12:30:47

ale jakie to sa np rzeczy :D? co ejst modne ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak mojej mamy... co robić