Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam pojęcia jak mam przekonać swojego faceta, żeby poszedł chociaż raz ze mną na sylwestra. Co roku siedzimy w domu nigdy nie mogę go nigdzie wyciągnąć? Ani razu nie byliśmy jeszcze na żadnej imprezie sylwestrowej, jestem jeszcze młoda żeby wiecznie siedzieć w domu-na starość to można przed telewizorem.

Moze zrob tak, pojdzcie na kompromis, on pojdzie z toba na sylwestra, a ty zrobisz cos dla niego, na co nie masz za bardzo ochoty.moja rada

ja mam odwrotny problem. ciąągle imprezy mu w głowie ;(

już tak próbowałam i nic strasznie uparty jest
samej to raczej nie wypada iść co? na drugi dzień wygadywanie i oskarżanie co tam niby nie robiłaś - zgadzacie się ze mną?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 14:08 przez Aga2485.

Na kazdego jest "sposob",nie znam twojego faceta, wiec nie potrafie tego okreslic dokladnie, swojego bym wiedziala jak do czegos przekonac.

dziwna sprawa i to bardzo, nie wytrzymałabym z takim facetem, jakby nie liczył się z Twoimi potrzebami

Mam to samo do tego takie jego tekst "żartobliwy" - Kochanie czy sylwester z dwójką nie wydaje Ci się wystarczająco egzotyczny-

A pytałaś dlaczego nie chce iść?;>

Powiedz ze jestes mloda, chcesz miec co wspominac, a on widoczniie mysli o sobie, faceci to egoisci:(

tak pytałam i wkółko ta sama odpowiedz BO JESTEM ZA STARY NA TAKIE IMPREZY

my również nigdy nigdzie nie chodziliśmy, a w tym roku mój mi sam oznajmił że już sylwek załatwiony, taki balowy :) chyba byłam grzeczna :D

czy poza sylwestrem tez nigdzie nie wychodzicie sie pobawic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 14:14 przez magdolek.

NIGDZIE jak byliśmy parą i nie mieliśmy dzieci to owszem od czasu do czasu gdzieś się wyskoczuło. A przez 4 lata nic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet , a studniówka ?