Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziwny przypadek. współczuję, ja bym się wkurzyła i poszła sama

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
Aga2485
Cytat
chili27
a mozna wiedziec w jakim wieku jestescie ??
wiesz albo teraz zacisniesz zeby i zniesiesz kłotnie albo bedziesz zawsze ulegac i wszelkie imprezy spedzac w domu

znieś kłótnie to ja mogę, ale boję się że moje dzieci mogą na tym ucierpieć, ostatnio powiedział mi pare słów, że w głowie mi tylko imprezy że mam już dzieci i mam dorosnąć i to nimi mam się zajmować a nie imprezkami
Polskie sądy raczej przyznają prawo do opieki matce, ale jeśli matka nie może im zapewnić opieki i nie ma pieniędzy na to, to sąd może się do tego przychylić.

no faktycznie nie zrozumiałaś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 15:52 przez Aga2485.

Cytat
Aga2485
Cytat
matylda_jasmin
Cytat
Aga2485
Cytat
chili27
a mozna wiedziec w jakim wieku jestescie ??
wiesz albo teraz zacisniesz zeby i zniesiesz kłotnie albo bedziesz zawsze ulegac i wszelkie imprezy spedzac w domu

znieś kłótnie to ja mogę, ale boję się że moje dzieci mogą na tym ucierpieć, ostatnio powiedział mi pare słów, że w głowie mi tylko imprezy że mam już dzieci i mam dorosnąć i to nimi mam się zajmować a nie imprezkami
Polskie sądy raczej przyznają prawo do opieki matce, ale jeśli matka nie może im zapewnić opieki i nie ma pieniędzy na to, to sąd może się do tego przychylić.

no faktycznie nie zrozumiałaś

oj nie do tego dodałam, przepraszam , odnosiłam sie do pytania czy matce bezrobotnej można zabrać dziecko, wkleiłam w złe miejsce.;-(

Cytat
Aga2485
Cytat
chili27
a mozna wiedziec w jakim wieku jestescie ??
wiesz albo teraz zacisniesz zeby i zniesiesz kłotnie albo bedziesz zawsze ulegac i wszelkie imprezy spedzac w domu
pewnie ja mam 24 on 30

oo, to dokładnie jak u mnie, ja 24, on 30, ale na szczęście nie mam takiego problemu, ufff:))

powiedz mu to . gadaj z nim i nie ustępuj :) po co ma sie ten czas marnowac jak mozna go tak fajnie wykorzystac:) sylwestere jest tylko raz w roku....

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Postaw go przed faktem dokonanym zapłać za sylwestra i powiedz że albo idzie z tobą albo znajdziesz sobie innego partnera

ja tak nie mogłam swojego przekonać zeby poszedł na swoją studniówkę. ja nie miałam bo było za mało chętnych, dlatego chiałam iśc ze swoim chłopakiem na jego.. nie chciał iśc więc kilkakrotnie robiłam "podchody". prosiłam go zeby zrobił to dla mnie, bo nigdy nie byłam, robiłam oczka w stylu kotka ze shreka i zadziałało :) zapisał się na listę mimo duzych kosztów tej imprezy.. może ty też tak spróbuj- nie krzycz nie zrzędź tylko spokojnie porozmawiaj albo po prostu poproś.. taka moja rada.. i napisz koniecznie kiedyś co ci wyszło z tych naszych rad :) moze któraś zadziała.. powodzenia pozdrawiam

Cytat
alexis
Postaw go przed faktem dokonanym zapłać za sylwestra i powiedz że albo idzie z tobą albo znajdziesz sobie innego partnera
jak można iść z innym partnerem

ja mam na odwrót...moj chce isc a ja nie:P
ale może spróbuj : to idę sama ? - może zmięknie

Cytat
adzia
marudź i zrzędź ;)
ja też tak robię i liczę na to że poskutkuje

Moja rada jest taka powiec mu że masz dosc siedzenia w domu ze chciałabys wreszcie spedzic z nim czas na sylwestra wsrod znajomych ludzi pokazac sie z nim ze nudzi Cie juz siedzenie w domu bo raz w roku to niewiele wyjsc gdzies razem, powiec ze zazdrocisz innym para ze potrafia razem miło i fajowo spedzac czas powinno go ruszyc sumienie i mysle ze zgodzi sie bo bedzie mu smutno ze nie zapewnia Ci wszystkiego o co prosisz :p:p:p
pOWIEC MU jeszcze ze pragniesz przeciez isc z nim a nie z kims innym ze to jego kochasz i chcesz sie nimpochwalic napewno zadziała :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 16:41 przez monikaanastazja.

gdyby nie to że masz z nim dzieci... i że to Twój maż (nie jestem w zasadzie pewna czy mąż ale w każdym razie stały partner)... to bym Ci powiedziała.. "po co Ci taki facet co się bawić nie lubi..." ech.. naprawdę szkoda słów na takiego.. rodzice też mają prawo od czasu do czasu iść na balety... jak to moja mama mówi "daleko w tango" a nie tylko dzieci i dzieci... ;/ może porozmawiać na spokojnie jeszcze raz ładnie poprosić... albo kłótnie przeboleć choć kłótnia dla związku nie jest dobra w waszym wypadku...

pozdrawiam i życzę powodzenia w przekonywaniu. ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Seks fotka i takie tam:(