Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HEY!!! Jestem mężatką od roku. W listopadzie skończę 26 lat. 3 miesiące starałam sie o dziecko, ale teraz odpuścilam ponieważ chyba jeszcze sie wsztrzymam. Czy wy czujecie, ze chcecie juz 1 dziecko?? Jakie są wasze doswiadczenia? Kiedy chciałybyście urodzić?

ja nie jestem jeszcze mezatka ale najpozniej planuje dziecko kolo 24 roku zycia

hej
Ja tez od roku jestem mezatka, my nie planujemy dziecka poprostu jak bedzie to bedzie, narazie nie ma bo jakies tam hormonalne problemy mam alw uwazam ze jak Bog bedzie chcial zeslac duszyczke to bedzie :) Wydaje mi sie ze 26 lat to idealny wiek na dziecko.

ja 3 tygodnie temu urodzilam córcie , a 22 sierpnia bierzemy slub :):)

Ja myslę ze do 30 1 dziecko fajnie urodzic. Ale to zalezy od osoy i sytuacji.

Ja sie trochę zniechęciłam , ze nie moglam zajsc..i teraz odpuszczam.Moze akurat wyjdzie. hehe:)

Chciałabym miec,w ciagu 2 najblizszych lat ale ojca dla niego jak narazie brak.pozatym lecze sie hormonalnie,wiec moga byc problemy.

aha,i nie jestem mezatka.co mi nie przeszkadza w mysleniu o posiadaniu dziecka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-03 21:41 przez kati28.

ja jestem mężatką już prawie 2 lata a mój synek ma prawie rok, urodził się 4 dni po naszej 1 rocznicy ślubu a ja miałam wtedy 25lat

no u mnie to na odwrot wyszlo ale jestesmy oboje zadowoleni :)

ja do 30 chciala bym miec juz 2 dzieci.. najlepiej rok po roku.... a pierwsze tam w wieku 23 24 lat

Hej : )
ja też prawie od roku jestem mężatką ( a dokładnie we wrześniu będę). Mam 24 lata, drugi miesiąc staramy się o dziecko, ale jak na razie z marnym skutkiem :(:(:(, bardzo już byśmy chcieli mieć małego bobasa, ale widocznie tak ma być, skoro na razie się nie udaje. Chyba za bardzo chcemy..., bo jak ktoś chce to nie może a jak nie chce to ma.
( Nawet na forum piszą dziewczyny o "wpadkach";)
Dlatego moim zdaniem, nie ma co odkładać tej decyzji, 26 lat to już odpowiednia pora na dzidziusia. Później czasami zdrowie może przeszkodzić w jego posiadaniu, jednej albo drugiej strony lub coś innego.
Jeśli tylko jest taka możliwość, żeby było, to trzeba z niej korzystać póki się może. Bo potem może być za późno ;(.
Teraz tyle się słyszy o tych różnych chorobach, na sama myśl mam gęsią skórkę.
Pozdrawiam :)

Dziewczyny a mierzycie temerature w celu namierzenia owulacji?? A drugi miesiac starania to jeszcze malo czasu spokojnie nie martw sie :)

Jestem mezatka od 1 roku i 3 miesiecy. Mam 9-cio miesieczna coreczke. Jestem mloda mama bo 20 lat bede miala dopiero w grudniu. Jestem szczesliwa i ciesze sie ze mam juz moja kruszynke.

Ja nie mierze temperatury

jestem jeszcze za młoda na małżeństwo i dzieci ,ale chciałabym tak do 25 góra urodzić pierwsze :) I mieć 3 ;D alboo 4 ;D się zobaczy jak to będzie :)

następna dyskusja:

Wyprawka :)