Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 10:03:07

od paru miesiecy z mezem staramy sie o 2 dziecko ale z miesioca na miesioc nic nie wychodzi z pierwsza corcioa moja zaszlam raz dwa dni płodne obliczam wedlug kaledarzyka widocznie mnie zawodzi teraz kupilam testy owulacyjne zobaczymy

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 11:34:43

moja rada nie starajcie się na siłę to nic nie da:(
my z mężem planowaliśmy dzieciątko drugie dopiero za rok a okazało się ze jestem w ciaży teraz to juz 23 tydz:)
nic na siłę
po prostu kochajcie sie nie myśląc o tym:)
powodzenia

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 11:45:53

... jak już sie zaplanowało że zaczynaja sie starania o drugie to ciężko jest już o tym nie myśleć :)
My zaczeliśmy sie starać jak nasz syn miał roczek.......no i tak jak miał rok i 7 m-cy nadal nic więc postanowiliśmy że poczekamy z dzieckiem wezmiemy może slub i tak zaczęły sie przygotowania do ślubu które trwały nastepne 10 m-cy a do slubu szłam już z brzuszkiem (prawie 3 m-c):)
Więc nasza córcia urodziła się 3 tyg przed 3 urodzinami braciszka.......a planowalismy jej poród przed jego 2gimi :) życie

Powodzonka i ruchliwych plemniczków :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 11:46 przez Mili84.

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 12:04:49

moja ma 19miesiecy i zdecydowalismy ze chcemy miec 2 dziecko jak tu nie myslec o 2 dziecku jak sie bardzo chce miesioczka mi sie spuznia ale zrobilam test i wyszedl negatywny ale słyszalam ze nawet w ciozy testy wychodza negatywnie

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 13:25:41

Witam ja też jestem akurat w temacie ;) mam synka który ma 3 lata skończone i staramy sie o drugie dziecko a tu jak narazie nic ;(

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 14:46:27

MOIM ZDANIEM ZA BARDZO SIE STRESUJECIE:)
NIE MYSLCIE O TYM;]

POWODZENIA!!!

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 14:46:51

a moj synek zaraz skonczy 10 i nie moge jakoś wycelować drugiego
głowki do góry
uda nam się :D
jeszcze żeby ktoś za mnie urodził...to byłoby cudnie

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 15:35:29

witajcie,ja mam synka 2,5 letniego i postanowilismy z mężem ze to odpowiedni czas na drugie,a zeby było jednym ciągiem wychowawcze a potem chorobowe to musiałam zdązyc do 16 marca:):) i udało sie od stycznia zaczelismy i w lutym juz była niespodzianka-test oki a ginekolog potwierdził i tak juz leci 4ty miesiąc,wiec ja tez o tym bardzo myslałam i mi zalezało i sie udało,życze wam wszystkim takiego szczescia...

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 16:32:00

Ja w pierwszą ciążę zaszłam mega szybko,zaczęliśmy się starać w styczniu a w lutym już byłam w ciąży,sama byłam w szoku,że tak szybko.Gdy synek miał 15 m-cy stwierdziliśmy,żę najwyższy czas zacząć myśleć o drugiej dzidzi.W ciązę zaszłam po pół roku.Więc czasem trzeba być cierpliwym.Teraz mam dwóch cudownych synków 2,5 letniego i miesięcznego bobaska.Pozdrawiam i życzę szybkiej ciąży:)

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 16:36:16

no oby sie udalo narazie miesioczka mi sie spuznia ale test wyszedl negatywny w dniu spodziewanej miesioczki ale nie ktorzy pisze ze nawet kobieta w ciozy testy moga wyjsc negatywne

staranie o 2 dziecko

19 kwi 2011 - 19:01:40

Cytat
orijanna
a moj synek zaraz skonczy 10 i nie moge jakoś wycelować drugiego
głowki do góry
uda nam się :D
jeszcze żeby ktoś za mnie urodził...to byłoby cudnie

Ori juz i tutaj grasujesz??:D nie wiem czy mamy zniosa Twoje poczucie humoru :P pozdrawiam:D

następna dyskusja:

nie mogę zajść w ciążę mam już 1 dziecko