Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

przedwczoraj o 16:57

Kim są Hipsterzy?

26.05 o 11:06

WAX Odżywka opinie

23.08 o 11:07

Aktywne użytkowniczki

mam pytanie po ilu dniach od stosunki test ciazowy wykryje ciaze?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 11:56 przez moderator.

niby w dniu spodziewanej miesiączki najbardziej pewny wynik będzie, choć niektóre testy zapewniają, że już po 10 dniach

ponoć testy Quick'a są bardzo czułe i wykrywają ciążę już w 6 dni od zapłodnienia

najpewniej jest w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki i później, choć niektóre testy juz po 10-13 dniach potrafia wykryć ciążę... na każdym teście jest informacja, o tym kiedy wykryje, musisz poczytać:)

ja robiłam 2 testy w dniu spodziewanej miesiączki i wyszły negatywne, dopiero 2 dni później powtórzyłam i zobaczyłam 2 kreseczki :)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 15:16 przez milena1988.

ja zrobiłam w dniu miesioczki i negatywny ale miesioczki nadal nie mam brzuch mnie troche pobolewa jak bym miala dostac ale nic nie dostaje dziwne ze test w dniu miesioczki nie wykrywa ale robilam test paskowy czy one sa dobre

To zależy jaka jest czułość testu. Jeżeli wynik pozytywny wskazuje dla próbek zawierających 25 mlU/ml hormonu HCG, jest wstanie wykryć ciążę już 7 dnia od zapłodnienia. Jednak aby uzyskać większą wiarygodność zaleca się wykonanie testu w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.

Ja robiłam wcześnie jakoś tak niecałe 2tyg po stosunku, i kreseczka była bardzo słaba, aż nie dowierzałam i zastanawiałam się czy to nie mój wymysł, ale z kolejnymi testami stawała się bardziej widoczna.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Pościel-pomocy:)