Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

9 minut temu

Budowa domu

13 minut temu

Projekt wnętrza

47 minut temu

usługi stomatologiczne

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mam pytanie po ilu dniach od stosunki test ciazowy wykryje ciaze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-19 11:56 przez moderator.

niby w dniu spodziewanej miesiączki najbardziej pewny wynik będzie, choć niektóre testy zapewniają, że już po 10 dniach

ponoć testy Quick'a są bardzo czułe i wykrywają ciążę już w 6 dni od zapłodnienia

najpewniej jest w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki i później, choć niektóre testy juz po 10-13 dniach potrafia wykryć ciążę... na każdym teście jest informacja, o tym kiedy wykryje, musisz poczytać:)

ja robiłam 2 testy w dniu spodziewanej miesiączki i wyszły negatywne, dopiero 2 dni później powtórzyłam i zobaczyłam 2 kreseczki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 15:16 przez milena1988.

ja zrobiłam w dniu miesioczki i negatywny ale miesioczki nadal nie mam brzuch mnie troche pobolewa jak bym miala dostac ale nic nie dostaje dziwne ze test w dniu miesioczki nie wykrywa ale robilam test paskowy czy one sa dobre

To zależy jaka jest czułość testu. Jeżeli wynik pozytywny wskazuje dla próbek zawierających 25 mlU/ml hormonu HCG, jest wstanie wykryć ciążę już 7 dnia od zapłodnienia. Jednak aby uzyskać większą wiarygodność zaleca się wykonanie testu w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki.

Ja robiłam wcześnie jakoś tak niecałe 2tyg po stosunku, i kreseczka była bardzo słaba, aż nie dowierzałam i zastanawiałam się czy to nie mój wymysł, ale z kolejnymi testami stawała się bardziej widoczna.

następna dyskusja:

Pościel-pomocy:)