Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam, jeżeli już jest taki wątek to proszę o przeniesienie.
Mój problem jest mianowicie taki. Na ostatnie wizycie u gin,lekarz powiedział mi że mam za dużo wód płodowych, nie podał przyczyny skad ich aż tak dużo i dodał że napewno nie doczekam do porodu :( zmartwiłam sie tym, jestem dopiero w 16tyg ciąży i co miał na myśli mówiac przedwczesny poród? Miała już tak któraś z was? prosze o pomoc

Ja miałam za dużo wód, ale dopiero w 40 tyg mi to wyszło, wiec nie wiem. Kurczę, szkoda, że nie zapytałaś lekarza, teraz będziesz się martwić. Powodzenia, trzymamy kciuki za maluszka.

No właśnie pytałam skąd ich nadmiar ale głupio się usmiechnał i nic wiecej. Nasz kochany NFZ ;/:(

A nie masz cukrzycy badź czegos z nerkami? słyszałam że przez to może byc wielowodzie...

No właśnie wyniki są idealne. A z nerkami nie, nigdy nie miałam problemu

a może warto się wybrac na wizyte do prywatnego gabinetu tam przynajmniej wytlumaczą ci wszystko i zadbaja o to by tobie i dziecku nic nie groziło. Pamietam swoją ciąze co prawda miałam spore problemy finansowe ale jednak wolalam płacić za prywatne wizyty i dzięki temu czułam się spokojnie bo mialam wspaniałego ginekologa. Potrafił wszystko spokojnie tłumaczyć i nigdy mu się nie spieszyło by pozbyć się jak najszybciej pacjentki

Jak byłam pierwszy raz w ciąży to chodziłam tylko prywatnie aż do porodu, no właśnie chce iść ale to dopiero za 3 tyg, bo wtedy będzie mój M i chce iść ze mną, ale to są aż 3tyg :( myślałam że może któraś z Was tak miała :( najbardziej martwi mnie ten przedwczesny poród :(

Cytat
Madziiia90
Jak byłam pierwszy raz w ciąży to chodziłam tylko prywatnie aż do porodu, no właśnie chce iść ale to dopiero za 3 tyg, bo wtedy będzie mój M i chce iść ze mną, ale to są aż 3tyg :( myślałam że może któraś z Was tak miała :( najbardziej martwi mnie ten przedwczesny poród :(


A może lepiej nie zwlekać i iśc teraz. Na kolejna wizyte możecie pójśc razem

No właśnie muszę poczekać bo M przywiezie pieniążki,teraz nie mam za co iść

Cytat
Madziiia90
No właśnie muszę poczekać bo M przywiezie pieniążki,teraz nie mam za co iść

Ojj to rzeczywiście nie fajnie, a moze masz od kogo pozyczyć potem mąż by po prostu oddał. Dziwne że ten lekarz nic więcej Ci nie powiedział. Ja bym takiego chyba za fujare powiesiła. A nie masz możliwości np by dostac sie do jakiegoś innego na fundusz

u nas tylko ten jeden wykonuje USG więc możliwości takiej nie mam :( a pożyczyć też nie bardzo,już dawno bym to zrobiła gdybym miała taką możliwość

kochana a nie wystapil u was konflikt serologiczny?bo przy tym jest tez tak ze jest za duzo wód...ich ilosc zwieksza sie tez z wiekiem ciazy
przyczyna moze byc cukrzyca u ciebie problemy z nerkami lub problem z polykaniem u malucha...ja cie nie strasze bo tez mialam za duzo wód a bylo i jest ok...mala zdrowa a ja urodzilam co do dnia..termin na 14 i 14 urodzilam :) nie stresuj sie tylko czekaj na wizyte...

Cytat
Madziiia90
u nas tylko ten jeden wykonuje USG więc możliwości takiej nie mam :( a pożyczyć też nie bardzo,już dawno bym to zrobiła gdybym miała taką możliwość

O matko to gdzie ty mieszkasz?? że tylko jeden gin potrafi usg wykonać...

Słysząc od ciężarnej że lekarz tylko się uśmiechnął i nic nie wyjaśnił mam ochotę coś potłuc albo komuś przyłożyć:/

oboje z mężem mamy plusową grupę krwi. Dziękuje trochę mnie uspokoiłaś że mimo wszystko u Ciebie wszystko było ok:) z pierwsza ciążą wszystko było jak należy,więc nie wiem skąd teraz coś takiego

następna dyskusja:

DŁUGI MĘCZĄCY KASZEL