Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tylko mleko

12 sty 2011 - 14:14:10

niektóre z was piszą że wasze dzieci nie chcą pić mleka,ja za to mam odwrotnie.
Mój dwulatek w sumie tylko mleko by jadł,gotuje mu kaszę mannę i robię mleko z kaszkami o różnych smakach,dodam że on to mleko z butelki,kupuję mu takie zwykłe mleko 2 %.
On jeszcze nie mówi ale jak jest głodny to prowadzi mnie do kuchenki lub przynosi butelkę,czasami zje coś innego np.jajka,parówki,lubi też serki waniliowe,czasami zupę zje ale przeważnie mlekiem żyje,dodam że wagę ma dobrą bo waży 13 kg i ma 92 cm wzrostu,ale nie wiem jak go przekonać do innego jedzenia bo jak mu mleka nie dam to jest straszny płacz.

Tylko mleko

12 sty 2011 - 14:23:49

No ja ci zazdroszczę,bo mój syn 2,5 letni pije rano i wieczorem Bebiko4R i to dlatego,że lubi.Zwykłego mleka,jogurtów,serków nie chce nawet tknąć więc mam spory problem ze śniadaniem lub kolacją.Dałabym mu Danio,to by się przynajmniej czymś najadł ale on nic nie chce jeść.Bebiko starcza na 2-3 dni a kosztuje ponad 10 zł.On ma to mleko praktycznie na raz.Natomiast mleko krowie mąż przynosi z pracy i tak leży bo ja sama nie dam rady go wypić a syn nie lubi,ani przegotowanego,ani kaszki manny,ani nawet kakao

Tylko mleko

12 sty 2011 - 15:00:46

A ja już myślałam, że tylko u mnie taki problem.
Moja córka w marcu kończy 3 latka a jeszcze w życiu nie zjadła chlebka z kiełbaską czy serkiem czy nawet z samym masłem,nic.
Je tylko suchy chleb lub suchą bułkę.
Z zup to tylko pomidorowa i rosół ale oczywiście bez makaronu, musi byc sama woda. Na drugie danie to jak jest kotlet to zje, a czasem śmieję się,że jak się pomyli to łyżkę ziemniaków z sosikiem zje. Na śniedanie i kolację mleko. To jest całe menu mojej 3 letniej córki. Oczywiście gumy, wafelki, czekoladki to tak w każdej ilości. Byłam skonsultowac się z lekarką, a ona na to, że co ja chcę od tego dziecka, w życiu jeszcze mi nie chorowała ani nie miała kataru, nic, więc nie powinnam się czepiac jedzenia, że z czasem sama poprosi o kiełbasę, ser itd. Dodam, że ma 15 kg i jest wysoka, czyli nic jej nie brakuje, ale wkurza to , że nic nie chce innego skosztowac, bo myślę jakby spróbowała to z czasem by się przekonała, no ale...

Tylko mleko

12 sty 2011 - 15:29:24

Ja mojej coreczce daje mleko modyfikowane ,ale tylko rano i wieczorem..nie ma problemu z jedzeniem..uwielbia kielbaski,kotlety,bulki,jogurty itd. lecz ja jej nie daje slodyczy:)wiec moze dlatego tak chetnie wszystko je:)Na Twoim miejscu nie dalabym mu mleka dopoki by czegos nie zjadl..poplacze pare razy i mu przejdzie:)zycze wytrwalosci:)

Tylko mleko

12 sty 2011 - 15:30:33

No to widze jestem w klubie mam żarłoków mleka , bylismy ponad tydzień w szpitalu , wyszlismy na żadanie bo chlew i bałagan .Teraz po tym zapaleniu płuc dochodzimy do siebie , strasznie meczaćy kaszel i alergeny doszły .Własnie patrze na wyniki i jestem przerazona sposród 30 alergenów - wyniki z krwi , więc myslę dokładne - UCZULENIE NA MLEKO .I co wy na to , normalnie , przy tym mlecznym żarłku , rece mi opadły , A miesożerca jest niezły , wszystko je , ale jak nie chce dac mleka w nocy - bo potrafi z kaszka wyzłopac 3 butle - histeria .Dobrze że alergologa wyznaczyłam na 14 lutego , zobaczymy , w sumie żadnych objawów na mleko do tej pory - po za tym wsrtetnym kaszlem po zapaleniu , jeszcze .Inhalujemy sie ,. bierzemy wziewne sterydy i czekamy to juz 2,5 tyg bez spaceru

Tylko mleko

13 sty 2011 - 12:18:28

tylko że mój słodyczy w sumie nie je,czasami kinder czekoladkę zje lub wafelka bo innych nie chce

Tylko mleko

30 sty 2011 - 22:54:16

witam!!! mam problem tez z jedzeniem moich roczniakow, niestety nie chca nic jesc, ani zupek ani owocow, tylko mleko, nie wiem jak ich zmusic do innego jedzenia. glodze moje maluchy oszukuje a one jak nie dam mleka lub kaszki to nic nie jedza.

Tylko mleko

24 mar 2011 - 17:35:22

chyba ci się cos popierdzieliło

następna dyskusja:

umowa na czas okreslony - ciaza