Obecnie rozmawiamy o:

Sukienki na wesele

21 minut temu

szklarnia na parapet

31 minut temu

znowu fetyszysci

32 minut temu

dziwny zapach.

34 minut temu

problemy z powodu pracy

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 13:13:41

a moze z kulek filcowych? mniejszych i wiekszych?

zweryfikowana
Moderator

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 15:17:04

z kolorowych piłeczek pingpongowych
z cukierków lub kolorowych chrupków
z kwiatów np główki róży lub innych kwiatów
zrobiony na szydełku lub drutach
[embed_image e2ecbc071c9a2f7687654751a657bdc3]
z kajzerek znalazłam zdjęcie w necie

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 15:35:55

Cytat
dominka285
a do tego to trzeba mieć talent a ja jestem antytalent w tych sprawach ;-)

przepraszam, ale chyba nie zrozumiałam. Ten konkurs jest dla dzieci czy ich rodziców?

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 19:30:06

Z jajek niespodzianek też widziałam owiniętych folią aluminiową :)

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 21:43:43

Widze , ze mamusia ma duze parcie na zwyciestwo?=) a to przeciez powinna byc frajda tworzenia dla dzieci, ktore ostatecznie nawet jesli nie dostana wyroznienia, powinny miec satysfakcje z wykonanej przez siebie pracy - a to juz zadanie dla rodzica=)

taki rozaniec mozna wykonac z np pileczek do ping-ponga, ktore po wysmarowaniu klejem mozna obsypac roznokolorowym brokatem lub blyszczacym confetti o roznych ksztaltach - gwiazdki, serduszka, to latwe do wykonania dla dzieci, przy niewielkiej pomocy rodzica,
druga opcja np z nielukrowanych piernikow, ktore mozna polac wlasnym lukrem i ozdobic roznymi slodkosciami, do kupienia sa nawet srebrna lub zlote==)
powodzenia!

pomysł na różaniec

17 sie 2010 - 22:19:30

Najlepsza opcja to chyba zapytać dzieci...One mają pomysły!Często dużo lepsze od nas w takich kwestiach, bo my myślimy już pewnymi schematami, a one są jeszcze dużo bardziej "wolne".
Ja zrobiłabym z dziećmi taką "burzę mózgów"-można zapisać nawet na kartce wszystkie ich pomysły a potem wspólnie wybrać najlepszy.

pomysł na różaniec

19 sie 2010 - 14:20:11

Cytat
bazylek1977
Widze , ze mamusia ma duze parcie na zwyciestwo?=) a to przeciez powinna byc frajda tworzenia dla dzieci, ktore ostatecznie nawet jesli nie dostana wyroznienia, powinny miec satysfakcje z wykonanej przez siebie pracy - a to juz zadanie dla rodzica=)

dokładnie tak :)
a poza tym nie ma co dzieciom podcinać skrzydeł postawą "ja to zrobię lepiej", bo to my mamy budować poczucie ich wartości, wiarę we własne siły, więc uwierzmy w te nasze dzieci i dajmy im się rozwijać :)
Niech zrobią sami ten różaniec :) niezależnie jak go zrobią, ale to będzie "ich" różaniec :) włożą tam kawał dobrej roboty, własnego pomysłu, no i przede wszystkim serca :)

pomysł na różaniec

21 sie 2010 - 12:34:16

Mamusia nie ma parcia na zwyciestwo ;-) Chciałaby tylko zrobić coś co chociaż trochę bedzie wyrózniało sie spośród 79 innych prac ale widze że to problem.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Podwyższona bilirubina