Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 09:11:00

czy znacie strony na szybsze pozbywanie i nabywanie ciuszków oprócz szafy i szafki
bo tu nic nie idzie niestety.......
ja korzystam np ze strony gieldamamy , a co wy robicie z ciuszkami jak tu nie idzie

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 09:25:59

po 1 na allegro - ostatnio poszły mi ubranka rewelacyjnie!
po 2 do znajomych
po 3 do lumpiku dziecięcego

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 09:40:30

ja próbuje na Allegro, właśnie zaczynam - zobaczymy jak pójdzie.
Szafka ostatnio śpi chyba :(

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 09:56:11

na allegro kiepsko idzie :( tak myślę

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 10:17:49

Cytat
magdalena1
na allegro kiepsko idzie :( tak myślę
to wszystko zależy co masz do sprzedania. Mi w ciągu ostatnich 3 tygodni poszło ubranek i ubrań (moich) za kwotę ok. 160zł - około 20zł opłaty. Uważam, ze wynik dość przyzwoity. Wszystko zależy co masz do sprzedania. Na allegro jest jedna główna zasada - idą firmówki. Dlatego od jakiegoś czasu moją małą tylko w takie ubranka ubieram, bo wiem że nie będą mi zalegały potem w szafach.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 10:33:20

Witajcie . Ja ostatnio po starszej córce sprzedałam koleżance na 260zł a po synku innej Pani,która odkupuje ode mnie systematycznie na 320zł tak że jestem zadowolona,jeszcze innej butki oryginalne po małym też za 40zł i jakieś ubranko za 10zł a no i na Allegro ale tam marnie idzie ogólnie...czasami mam tyle obserwujących a aukcja kończy się tym że ubranko nie sprzedaje się ;(((

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 10:40:20

Cytat
kejsi0782
Witajcie . Ja ostatnio po starszej córce sprzedałam koleżance na 260zł a po synku innej Pani,która odkupuje ode mnie systematycznie na 320zł tak że jestem zadowolona,jeszcze innej butki oryginalne po małym też za 40zł i jakieś ubranko za 10zł a no i na Allegro ale tam marnie idzie ogólnie...czasami mam tyle obserwujących a aukcja kończy się tym że ubranko nie sprzedaje się ;(((

no to jest chyba najbardziej denerwujące. też tak często mam, że obserwuje 7-10 osób a żadna nie licytuje , jakieś chore..............

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 10:54:37

no bywa, że obserwujących jest dużo, a aukcja kończy się bez sprzedaży... Bywa też tak że nikt nie obserwuje, a na koniec miła niespodzianka - oferta kupna. Ja też często dodaję aukcje do obserwowanych, a potem o nich po prostu zapominam. Chyba że na czymś mi bardzo zależy to ustawiam alarm w telefonie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 10:55:42

Cytat
magdalena1
Cytat
kejsi0782
Witajcie . Ja ostatnio po starszej córce sprzedałam koleżance na 260zł a po synku innej Pani,która odkupuje ode mnie systematycznie na 320zł tak że jestem zadowolona,jeszcze innej butki oryginalne po małym też za 40zł i jakieś ubranko za 10zł a no i na Allegro ale tam marnie idzie ogólnie...czasami mam tyle obserwujących a aukcja kończy się tym że ubranko nie sprzedaje się ;(((

no to jest chyba najbardziej denerwujące. też tak często mam, że obserwuje 7-10 osób a żadna nie licytuje , jakieś chore..............

Przypuszczam że kilka osób z tych obserwujących to są osoby które mają na sprzedaż taką samą rzecz. Ja to zaobserwowałam sprzedając zabawki _ zresztą sama też często tak robię - że dodaję do obserwowanych zabawki które sama mam za jakiś czas wystawiać, żeby zobaczyć w jakich cenach "idą"

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 11:08:00

Allegro
mojeciuchy .pl
papilot .pl
ibutik .pl
benc .pl
ebay .pl
swistak .pl

Wszystko bez spacji.

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 11:13:15

Mi na allegro nic nie idzie, a na szafce jak cos nowego dorzucam to tak. Jak nie dorzucam to nawet nikt do mnie nie zagląda.

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 11:23:53

bo dorzucanie powoduje ze jest sie widocznym przez jakis czas na glownej stronie a to przyciaga do szafki:)

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 11:29:56

a u mnie i na all i tutaj na szafce nic nie schodzi także chyba zostanie mi wszystko po rozdawać

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 11:43:25

Cytat
joanna_1807
a u mnie i na all i tutaj na szafce nic nie schodzi także chyba zostanie mi wszystko po rozdawać

to wrzuć na gieldamamy pl to tam pójdziea późnie za darmo ty sobie pobierzesz

opróżnianie szafy

16 sie 2010 - 14:27:10

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze niezla metoda jest najprostsza metoda czyli google:)
Wpisuje w google szukam ubranek,kupie ubranka,sprzedam ubranka,portale ogloszeniowe itp.
Wyskakuja miliony stron z ogloszeniami wiec i ja tam daje swoje ze pozbywam sie tego i tego do obejrzenia na str...
Dziala rewelacyjnie.Zwlaszcza w mniejszych miastach dziewczyny ta droga szukaja fajnych ubranek swoim dzieciom.
Wiekszosc portali wysyla potem przypomnienie o przedluzeniu waznosci ogloszenia:)
Wiec w gruncie rzeczy raz poswiecony czas na zamieszczenie ogloszenia procentuje na okraglo.
Coraz wiecej portali wystarczy podanie samego maila bez rejestracji:)
Sprobujcie dziewczyny :) Nic nie kosztuje :)

następna dyskusja:

pomysł na różaniec