Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

potrzebuje pomocy

14 gru 2009 - 09:40:11

Witam wszystkie mamuski na szafce pl mam maly problem i chciala bym sie zwrocic do was ....poniewaz mam coreczke ktora chodzi do przedszkola ma 5 lat ostatnio przez 2 tyg siedziala w domu poniewaz byla chora i przyjmowała antybiotyk po 3 dniach poznym wieczorem zaczęła wymiotować i mowila ze boli ja brzuszek zaparzyłam jej mięty i wymioty ustały a teraz jest nowy problem ponieważ moje dziecko tak zrazilo sie do wymiotów ze od 3 dni jest caly czas smutna placze co 15 min i boji sie ze znów rozboli ja brzuszek i będzie wymiotować nie wiem co mam robić czy może przydała by się tu porada psychologa

zweryfikowana
Moderator
Posty: 49

potrzebuje pomocy

14 gru 2009 - 09:58:11

Witaj,przyczyna wymiotów mógł być antybiotyk który przyjmowała.
Wytłumacz jej że nie powinna się bać bo w ten sposób organizm wydala nie potrzebne pozostałości z jej brzuszka i spytaj się czy jak zwymiotowała to przestał ją boleć brzuszek jak powie że tak to powiedz jej że właśnie dlatego musiała zwymiotować,że by przestał ja boleć brzuszek.Nie możesz pozostawić ją z tym problemem strachu samą.
Dziecku trzeba zawsze wytłumaczyć co się z nim dzieje.
Pozdrawiam

potrzebuje pomocy

14 gru 2009 - 11:21:17

Właśnie o to chodzi ze z mezem juz jej to tumaczylismy i tumaczymy cały czas ona nadal płacze ze będzie dalej wymiotować to co mi napisałaś to tak robimy przez cale trzy dni i nie daje to skutku

zweryfikowana
Moderator
Posty: 49

potrzebuje pomocy

14 gru 2009 - 11:24:57

Wiem jak to jest.mam córkę z migrenowym bólem głowy przy którym wymiotuje,i pierwsze jej wymioty kończyły sie przeraźliwym strachem.Teraz już wie że nie jestem w stanie jej pomóc.W moim przypadku pomogło to że po każdym wymiotowaniu dawałam jej coś co bardzo lubiła. Powinnaś udać się do lekarza i poprosić o radę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-14 11:28 przez aliszonek37.

następna dyskusja:

Dotacje z UE