Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 13:17:33

Zacznę od tego, że przy wzroście 172cm ważę zaledwie 47kg i nie mogę przytyć. Przed ciążą ważyłam 50kg, zawszę byłam chuda ale teraz chce to zmienić, chcę przytyć! schudłam samoistnie, nie odchudzałam się,( moja córka wazy juz 11,5kg ) anoreksji nie mam, staram się jeść regularne posiłki, obiadki z 2 dań, 4-6posiłków. Potrzebuje tych paru dodatkowych kilogramów. Może znacie jakiś dobry sposób aby przytyć? Mam strasznie szybką przemiane materii -jak ją spowolnić? Poradzcie cos dziewczyny

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 13:29:57

Ja tez po ciazy okrutnie schudlam i pomimo tego, ze zawsze bylam szczupla to teraz jestem CHUDA i tez nie moge przytyc. Ja zganiam to na nerwy bo nerwy to potrafia czlowieka wykonczyc a nad tym sie nie panuje, samo wychodzi:-(

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 13:31:04

Moja koleżanka była całe życie chudziutka a po ciąży chudła i chudła i chudła. Okazało się że ma celiakię. Dopiero po ciąży się ujawniła...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 88

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 13:32:38

Hm dziewczyny a mogę Wam oddać jakieś 20 kg :)

Zazdroszczę takiej wagi...
A tak na poważnie...może udasz się z tym do lekarza może coś zaradzi.

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 13:41:49

Powinnaś zastosować specjalnie dobraną dietę, może zaczerpnij porady dietetyka.Dalej staraj się jeść regularnie najlepiej o tej samej porze.Słyszałam,że można też pobudzić apetyt wypijając przed posiłkiem szklankę soku.I koniecznie unikaj fast foodów,potraw smażonych i tłustych bo to tylko zalega w żołądku i jest ciężko strawne.Niestety nie wiem jak spowolnieć szybką przemianę materii.

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 13:45:58

ja też po ciąży strasznie schudłam-wyglądałam jak anorektyczka-sąsiedzi pytali mi sie czy przypadkiem nie jestem na coś chora :/ strasznie wkurzały mnie takie pytania-bo ja się nie odchudzałam-nerwy mnie tak zżerały :( wszyscy byli przyzwyczajeni do mojej kobiecej figury-bo przed ciążą tak wyglądałam-nie byłam gruba ale miałam troszkę ciałka. dziś jest już lepiej-życie się ustabilizowało-i moja waga również ,chociaż i tak nie waże tyle co przed ciążą -jestem szczuplejsza ale jest ok :)
moja rada? nie ma chyba dobrej rady :/ może wkońcu przytyjesz-tak jak ja ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-20 13:47 przez malgosianowak7.

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 14:08:50

Bosze a ja wam oddam połowę siebie :)
Nie3 jest aż tak tragicznie staraj się jeść częściej i bardziej treściwe i tłustsze :)
Jeśli karmisz to trzeba odstawić dziecko bo cie wykończy.Jak matka karmiąca za dużo chudnie i nie tyje to na mus odstawić trzeba bo można popaść w anemie

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 14:11:58

Cytat
Marakesz
Bosze a ja wam oddam połowę siebie :)
Nie3 jest aż tak tragicznie staraj się jeść częściej i bardziej treściwe i tłustsze :)
Jeśli karmisz to trzeba odstawić dziecko bo cie wykończy.Jak matka karmiąca za dużo chudnie i nie tyje to na mus odstawić trzeba bo można popaść w anemie
o tak-karmienie piersią powoduje szybki spadek wagi-znam to z autopsji :)

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 14:15:06

Może powinnaś zrobić badanie hormonalne na tarczyce bo przy nadczynności to się chudnie.

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 14:17:06

Cytat
malgosianowak7

o tak-karmienie piersią powoduje szybki spadek wagi-znam to z autopsji :)

Niestety :/ nie było mi dane karmić w obu przypadkach a dupa jak szafa 5 drzwiowa i mega nadwaga zamiast chudnąć z nerwów to u mnie odwrotnie :/ ale podejrzewam,ze u mnie to sprawa hormonów jeszcze bo nie jem tyle jak wyglądam ale nie ma czasu na żadnych lekarzy bo dla mnie mały teraz jest najważniejszy

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 14:33:39

Ojć :/
Ja tylko raz w życiu ważyłam 49kg/171cm wz jak zabierali mnie do szpitala...bo już zaczynałam mdleć:(Również nie mogłam przytyć ....tylko że ja to nerwowa jestem i prace miałam taką że przychodziłam wypąpowana psychicznie do domu i juz mi sie nic nie chciało:(

Do normy wszystko wrtóciło po zajsciu w ciąże:)Jak ręką odjął dolegliwości i apetyt większy i tak zostało:)
Ostatnio troszeczkę za dużo przytyłam bo zrezygnowałam z popalania na rzecz plastrów anty...noi idzie w boczki hihih.


Co do porady aby przytyć.Trzeba porozmawiac z lekarzem na ten temat...bo to juz nie ma żartów!

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 14:37:43

Cytat
malgosianowak7
Cytat
Marakesz
Bosze a ja wam oddam połowę siebie :)
Nie3 jest aż tak tragicznie staraj się jeść częściej i bardziej treściwe i tłustsze :)
Jeśli karmisz to trzeba odstawić dziecko bo cie wykończy.Jak matka karmiąca za dużo chudnie i nie tyje to na mus odstawić trzeba bo można popaść w anemie
o tak-karmienie piersią powoduje szybki spadek wagi-znam to z autopsji :)

nie na każdego te karmienie tak działa!!ja karmiłam synka i co ...dupa blada...troche schudłam ale nie tyle co bym chciała!!jeszcze zostało co nie co w brzuszku!!

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 15:53:09

ja mam do oddania 15 kilo,chetne??

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 17:34:43

zrob badania bo mam bratową, która cały czas jadła a jest chuda niemiłosiernie ( już po 40 więc wygląda już nieładnie ) ale co z tego jak odchodziła od stołu i musiała iść do toalety i co się okazało???? CELIAKA, ZRÓB BADANIA

Za dużo schudłam po ciąży... :(

20 lis 2009 - 17:35:24

ja tez chetnie oddam z 20kilo swoich kilogramow a tak szczerze to idz do lekarza jakiegos dietetyka

następna dyskusja:

Pomysł na prezent - personalizowane bajki!