Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

29 minut temu

Biznes

32 minut temu

tabernakula sklep

52 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 18:46:19

Witam, sama jestem młodą mama (mam córe 4 miesieczna) . jak dowiedzialyscie sie ze jestescie w ciazy? chodzi mi w ktorym miesiacu, jak , gdzie no poprostu pogadac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-30 13:23 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:25:13

Hej ja mam 20 lat i jestem mama 10 miesiecznego chlopczyka i dowiedzialalm sie ze jestem w ciazy kolo2 mies,a ty w jakim jestes wieku?

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:29:14

Hej dziweczyny ja mam 22 latka i dowiedziałam się że jestem w ciązy w 2 tygodniu ciązy :0) staraliśmy się o dzidzię rok czasu!

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:34:03

witam młode mamy :) ja mam 21 lat i 5 mc córeczke :) a o ciazy dowiedzialam sie w 6 tyg. :) poszlam do gin. i mi pogratulował :)

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 1/5

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:35:18

Ja mam 22 lata i jestem mamą 10- cio miesięcznej Karolinki. Jak się dowiedziałam że jestem w ciąży, to był 2 tydzień

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:37:33

Hej! ja mam 24 lata, mam dwojke dzieci (4 i 1)...dowiedzialam sie jakos w 2-3 tyg.poprostu zrobilam test :) ale fakt....niemal od poczatku mialam straszne mdlosci...ale myslalam ze sie zatrulam czy cos...dopiero po tych 2-3 tyg zaczelam sie zastanawiac ze chyba powinnam byla miec okres...i wtedy sie zlapalam ze go nie bylo :D a za drugim razem to tez jakos po takim czasie, staralismy sie o drugie i mialam jakies takie przeczucie, ze to to :) i sie nie mylilam... :D

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:45:49

Hej ja mam 22lat i 13miesieczna coreczke o dziecko staralismy sie ponad 3lata tzn.nie zabezpieczalismy sie i mowilismy"jak bedzie to bedzie" o ciazy dowiedzialam sie jak bylam w 3tc.
Pozdrawiam mlode mamusie:))

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 19:53:08

Moskit łoł to zaczelas sie starac jak mialas 17 lat? niezle....

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:03:20

Hej!!Ja mam 27 lat i prawie 4 letniego synka.O tym,że jestem w ciąży dowiedziałam się w 2,5 tyg. ;-))Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:22:22

Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-16 16:04 przez moderator.

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:35:14

Cytat
Kaurijka
Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)

GRATULACJE!!!

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 20:51:35

Cytat
KingaMZ
Cytat
Kaurijka
Hej!
chyba miało być troszkę inaczej... a tu znów licytacja ;P
Nie bierzcie sobie do serca ;)
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się nieoficjanie w 9 tyg (test). Nie uwierzyłam, zaczęłam normalnie miesiączkować i tak do 3 mc, kiedy z krwotokiem trafiłam do szpitala. Wtedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. gdyby nie USG to wyśmiałabym wszystkich. Od 15 roku życia wiedziałam, że nie będę mieć dzieci. Taka była opinia. potem choroba (białaczka) z którą wygrałam na rok przed zajściem w ciążę. Kiedy trochę ochłonęłam byłam najszczęśliwszą kobietą na Świecie. Ciąża miała pewne komplikacje, poród też , ale daliśmy radę.Teraz mam 29 lat. Przemysław jest z nami już 17 miesiąc i świetnie się rozwija.
Pozdrowienia dla młodych mam! :)

GRATULACJE!!!

Dzięki :)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 21:38:07

ja mam 8 tygodniowego Synka, o ciąży dowiedziałam się w 2 tyg. staraliśmy się z Mężem od kilku miesięcy, więc była ogromna radość kiedy w końcu pokazały sie te dwie kreski:)

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 21:56:26

ja mam 20 lat i 11 miesieczna córcie z mezem staralismy sie o dziecko wiec odrazu sie zorientowałam ze jestem w ciazy dodam ze wyszłam za maz majac 18 lat

Kiedy dowiedziałaś się o ciąży

15 paź 2009 - 22:04:18

Witam! Wszystki szczesliwe i dumne mamy :)

Ja bede miala 20 lat w grudniu tego roku. A moje sloneczko bedzie 28 pazdziernika mialo roczek.


Jak sie dowiedzialam? Hmm... poprostu nie dostalam okresu - zrobilam test ( nie jeden) no i lekarz zeby potwierdzic. Ale bylam szczesliwa....

Kochane tych chwil ... wiadomosc o ciazy, sama ciaza, i ta perelka ktora urodzimy.... tego nie odbierze nam nikt.

następna dyskusja:

konik morski - przytulanka