Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plamienia w ciąży

28 lip 2009 - 20:57:56

Ja tez mialam plamienia ale to nie byloby problemem gdybym nie zachowywala sie normalnie, tzn: odkurzala, schylala sie, dzwigala itp. Niestety przez to wszystko zaczely mi sie bole i trafilam do szpitala. Zalozyli mi szef McDonalda ale bylo za pozno i poronilam.
Niecaly rok pozniej okazalo sie, ze jestem ponownie w ciazy i juz wiedzialam na czym stoje. Nie robilam nic! Lezalam, ogladalam filmy, klikalam przy kompie, czytalam ksiazki a z prac domowych to robilam obiadki, mylam naczynia, wlaczalam pranie (rozwieszal maz) i praktycznie nic wiecej, nikt nie mogl mnie zmusic do zadnego wysilku. Chodzilam tylko wtedy kiedy musialam, bralam No-spe i Duphaston a teraz jestem mamusia malego urwisa:-))
Krótko mówiąć: nie robic nic, jak najwiecej lezec i odpoczywac!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-28 21:01 przez Czarna76k.

plamienia w ciąży

28 lip 2009 - 21:22:31

Byłam bo nie wyłączam kompa a nie wylogowywuje się z lenistwa.
Byłam w szpitalu wróciłam rano koło 8-9. Dostałam lekarstwa na podtrzymanie, dziecko już się pchało na świat...

plamienia w ciąży

28 lip 2009 - 21:47:08

witaj:)

miałam ten sam problem będąc w ciąży ,brałam ten sam lek i w takiej samej dawce lekarka zapytała mnie w prost (czy chce Pani mieć to dziecko?) krzyknęłam TAK!!!! i od pierwszego tygodnia grzecznie leżałam ,oszczędzałam się całkowicie i grzecznie łykałam tableteczki ...wszystko zakończyło się szczęśliwie i 10 sierpnia mój Filip będzie obchodził 1 urodziny :))

p.s.GŁOWA DO GÓRY :) BĘDZIE DOBRZE - .POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

plamienia w ciąży

29 lip 2009 - 09:59:02

Cytat
viki556
witaj:)

miałam ten sam problem będąc w ciąży ,brałam ten sam lek i w takiej samej dawce lekarka zapytała mnie w prost (czy chce Pani mieć to dziecko?) krzyknęłam TAK!!!! i od pierwszego tygodnia grzecznie leżałam ,oszczędzałam się całkowicie i grzecznie łykałam tableteczki ...wszystko zakończyło się szczęśliwie i 10 sierpnia mój Filip będzie obchodził 1 urodziny :))

p.s.GŁOWA DO GÓRY :) BĘDZIE DOBRZE - .POZDRAWIAM SERDECZNIE :)
A do którego miesiąca kazali ci brać te tabletki?

plamienia w ciąży

29 lip 2009 - 11:24:56

Ja jestem w 5 miesiacu w ciązy i robie praktycznie wszystko co przed ciążą :) mam juz 3 letnia córke, i jak to w domu zawsze jest co robić, naszczęscie do pracy na cały etat nie musze chodzic, a wczoraj sie dowiedzialam ze bede miala drugą córeczke (marzenia sie spelniaja, bo razem z mężem chcielismy zeby to była córeczka) Jak do tej pory czuje sie nawet w miare, oprócz porannych bóli (ale to chyba normalne- ale jak się rozruszam to jest dobrze) Oby tak dalej- jeszcze tylko 4 miesiace- jakos to wytrzymam :) pozdrawiam wszystkie mamuśki

plamienia w ciąży

29 lip 2009 - 11:37:47

ja tez wszystko robilam ,(bo tez mam maluszka jednego w domku) dopóki sie nie dowiedziałam ze mam skroconą szyjke o 80% i rozwarcie 1cm.....co prowadzii do przedwczesnego porodu !
......a tu jeszcze urlop zagraniczny planowany dużo wcześniej i zapłacony już....STRACH ! ale przystopowałam-chociaz ciezko bylo.....

plamienia w ciąży

19 wrz 2009 - 14:13:43

hey witam Was ! Mam na imie Karolina. Po 13 latach prob zaszlam w ciaze! jestem w 8 tygodniu ale caly czas bym spala ,zrobilam sie leniwa czy to normalne? pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

plamienia w ciąży

19 wrz 2009 - 14:36:46

ja w 8 tyg chlusnelam krwia rano okazalo sie ze jakis krwiak okolomaciczny czy cos takiego pekl, pozniej do konca plamiłam ale miałam wysoko zagrozona ciaze ale Alicja zdrowa:)

plamienia w ciąży

19 wrz 2009 - 17:02:07

Kika, jak najbardziej normalne. Miałam bardzo podobnie. Śpij ile wlezie i odpoczywaj. Bo pozniej będziesz tęsknić do tych chwil ;) Trzymaj sie dzielnie.Pozdrawiam ciepło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-19 17:02 przez mc_dusiek.

plamienia w ciąży

19 wrz 2009 - 17:40:11

Plamienia w ciąży NIGDY nie są normalne!!!

plamienia w ciąży

19 wrz 2009 - 17:53:10

Cytat
nemokika
hey witam Was ! Mam na imie Karolina. Po 13 latach prob zaszlam w ciaze! jestem w 8 tygodniu ale caly czas bym spala ,zrobilam sie leniwa czy to normalne? pozdrawiam
Ja też tak miałam do 3 miesiąca.A potem miałam tyle energii....ale tylko do popołudnia-potem znowu padałam i robiłam się leniwa.Ciesz się tym błogim lenistwem.....Nieprędko tak będzie

plamienia w ciąży

19 wrz 2009 - 18:49:27

Cytat
nemokika
hey witam Was ! Mam na imie Karolina. Po 13 latach prob zaszlam w ciaze! jestem w 8 tygodniu ale caly czas bym spala ,zrobilam sie leniwa czy to normalne? pozdrawiam
GRATULACJE!
odpoczywaj dziewczyno,odpoczywa ile wlezie!!!!
ja tez tak miałam,non stop bym spała... zawsze jak nakrecona tak początek ciąży przespalam! póżniej najczęściej ulega to zmianie i powraca dawna energia:)))
POZDRAWIAM

plamienia w ciąży

05 paź 2009 - 11:32:57

Ja tez pierwsze 3 miesiace tylko spalam albo sie darłam na męża :P Byłam strasznie nerwowa, płaczliwa a jednoczesnie ciągle zmęczona.
No i ja tez na początku (tak gdzies do 12 tyg) troche plamilam od czasu do czasu. Przyjmowalam tylko luteinę i bylo wszystko ok :) Teraz to juz 7 miesiac, oszczedzam sie, bo nie chce zadnych niespodzianek i na zwolneniu siedze (proba powrotu do pracy zakonczyla sie baardzo paskudnym samopoczuciem, wymiotami i przemeczeniem).

plamienia w ciąży

05 paź 2009 - 13:02:57

Ja chciałam dodać że moje plamienia trwały do 8 tygodnia, teraz zaczynam 19tydzień i jest ok. od dwóch tygodni czuje ruchy, wyniki mam dobre a za 3 tygodnie mam usg, mam nadzieje że dowiem się czy to będzie synuś czy córcia :)

plamienia w ciąży

06 sty 2010 - 17:38:52

Przy pierwszym dziecku plamiłam przez pierwszy miesiąc brała luteine ze dwa miesiace potem już wszytsko było dobrze urodziła się w 38 tygodniu, antomiast teraz z synkiem przez te przeklęte plamienia spedzila w szpitalu 2 miesiace co wyszlam ze szpiala bo juz nie plamilam to za kilka dni trafialam spowtotem, oczywiscie do 5 miesiaca na duphastonie, kolo 19 tygodnia poweidzieli mi ze mam łożysko przodujace i dlatego plamie. Łożysko podnioslo sie kolo 24 tygodnia i przestalam plamic jeszcze z miesiac musialam lezec plackiem zeby miec pewnosc ze jest lepiej i potem juz spobie pozwalalm na spacerki jednak niunius i tak sie pospieszyl uroszilam w 36 tygoniu mialam troszke klopotow na poczatku ale szybko zwalczył wszytsko i teraz moge sie nim cieszyc do woli :) Najwazniejsze to dbac o siebie w czasie ciazy podwojnie :)

następna dyskusja:

Pamiątka po brzuszku!