Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

53 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja też kupuję na Allegro,czasem używane i narazie jestem zadowolona.Ale tylko dla siebie i dla dzieci.Dla męża czy kogoś innego tylko nowe!

witaj mówisz ze za granicą maja podobną stronke a mozesz mi ja podac?

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Mój maluch ma dopiero 3 miesiące, a przez ten czas zebrałam już 3 wielkie torby za małych ubranek, rośnie jak szalony i niektórych rzeczy nie miał na sobie ani razu a już są za małe.....każdy odwiedzający chce kupić mu coś ślicznego, ale nie każdy pyta jaki rozmiar nosi, a na tą chwilę ma śpiochy na 74cm :) Kupiłam mu używany kombinezonik właśnie na allegro bo był taki śliczny, że nie mogłam się oprzeć..niestety mój synuś urodził się dość duży (57 cm i 4200 kg) i od początku kombinezon był za mały :/ ledwo co go zmieściłam żeby wrócić ze szpitala do domu....:) Niemowlęta nie niszczą ubranek więc nawet te używane są ładne i jeśli ktoś ma mniejszy budżet to naprawdę warto na nich zaoszczędzić :) Pozdrawiamy :)

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Zapraszam do zapytań o ubranka dla chłopca rozmiarki od 56 do 68, stan idealny, z markowych sklepów :)

Ja posiadam maskotki i lalki barbie jak by ktoś był chętny to priv;)

u mnie w szafie jest kilka ubranek dla dzieci, zapraszam :)

może jestem przewrażliwiona ale dla mojego synka wszystkie rzeczy zarówno ubranka jak i zabawki kupuję tylko nowe fakt że kosztuje to sporo ale nie kupuję tego w sklepach z markową odzieżą tylko w takich jak pepco,textil market, discount a i czasami w biedronce są świetne ciuchy i tanie. porównywałam ceny ze sklepami typu SMYK i okazuje sie że rzeczy tam są minimum o połowe droższe od moich a nie wiem czy świetne jakosciowo

Ja kupowałam na allegro i w lumpkach :) Jak wcześniej któraś szafowiczka napisała - malutkie dzieci w ogóle nie niszczą ubrań, nie maja kiedy :) Po swoim Małym wiem :) kupę rzeczy pooddawałam, większości nawet ani razu nie założył. Niszczenie ciuszków zaczyna się wtedy jak zaczyna raczkować:)

ja swoim kupuję na allegro i kilku innych portalach, zdarzają niepowtarzalne niedogie śliczne ciuszki, nie stać mnie na nowe :/ bez przesady

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupuję nowe ale i używane jeśli są w dobrym stanie :)

zweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 1/5

kupuje na allegro, sprzedaje na allegro i na szafie, rzeczy uzywane oplaca sie, nowe tez

następna dyskusja:

pleśniawki