Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupujecie dzieciakom używane rzeczy na Allegro? Ja się trochę boję i zamawiam zzawsze nowe, ale w sumie dzieci, zwłaszcza te najmniejsze nie mają kiedy poniszczyć zabawek i ubrań, więc może warto.

Ja swojemu siostrzeńcowi kupuję tylko nowe rzeczy, ale to fakt, że nie niszczy się ich tak szybko (chyba, że obleje się sokiem, albo biega na kolanach..). Rośnie jak na drożdżach, więc chyba zacznie się gromadzić kupka zbędnych ciuszków..

Ja mojemu syneczkowi też kupuję nowe zabawki ale ubranka ... czasem wpadnie mi coś w oko fajnego i wtedy kupują używane ale zawsze patrzę na stan. :-) Można w ten sposób troszkę zaoszczędzić na wydatkach na ubranka bo takie można dużo taniej kupić. :-)

Ja kupuje na ciuchach albo w sklepie ale to rzadko bo ciuszki na dzieci są droższe niż na dorosłych przesadzają z cenami.A w ogóle mam dużo koleżanek które mi ciuszki podrzucają i tak się wymieniamy to najlepsza metoda czasami maluch nawet w czymś w ogóle nie chodził a szkoda żeby w szafie leżało.

Bratowa czasem kupuje rzeczy używane, ale raczej rzadko. Na Allegro można kupić rzeczy nowe w fajnych cenach, więc nie ma sensu kupować używanych :)

jestem jak najbardziej za.. sama sobie kupuje rozne rzeczy na allegro.. czasami mozna znalezc cos po niskiej cenie a arginalnego trzeba tylko dobrze szukac , a co do ciuszkow dla malych dzieci to jednak wole kupic osobiscie w sklepie

Tylko czasami używane na allegro są z lumpeksów nie wiem czy wiecie i płaci się za nie więcej niż w lumpeksie.

Popieram joanke-s. Kiedyś kupiłam sobie bluzkę jeansowa i jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam ręcznie wypisaną cenę z lumeksu (inną niż ta za którą ja kupiłam). Z pewnością z ubrankami dla dzieci jest podobnie.

Lepiej już chyba kupować na bazarach i lumpeksach - przynajmniej widać, co się bierze. Na allegro często zdjęcia są upiększane i można kupić stertę szmat...

Teraz naprawdę są fajne ciuszki w lumpeksach ja mam koło siebie takie gdzie ciuchy są nowe ze sklepów z metkami po prostu końcówki serii i naprawdę superowe dla maluszków.nawet wózek kupiłam używany bo szkoda kasy na nowy bo i tak góra 8 miesięcy użyjesz a potem parasolkę kupisz co lżejsza i do samochodu łatwiej wchodzi.i zawsze są kumpele z dzieciaczkami i można się wymieniać po co maja leżeć w pudełku.

Ja swojej młodej kupuję sporo ciuszków w lumpeksach, ale wybieram te mało zniszczone i bez plam. Bo czasem są takie, że nawet vanish ich nie ruszy. Poza tym znalazłam kilka ciuszków nowych z metkami. Co do Allegro, to zależy - czasem ludzie mają super rzeczy w super stanie po jednym dziecku. No a najpewniejsze to od znajomych:) Są jeszcze komisy z ciuszkami dla dzieci, gdzie można kupić albo sprzedać ubranka. Ale...dam sobie głowę uciąć, że co najmiej jedna trzecia tych używanych ciuszków na Allegro - zwłaszcza markowych jest kupowana w szmateksach i sprzedawana z przebitka na Allegro. Czasami za niebotyczną cenę. No i czasem na zdjęciach dobrze nie widać faktycznego stanu ciuszków.Fakt faktem - Allegro to super rzecz, gdzie można znależć naprawdę super oryginalne okazje. A ludzi można sprawdzić na podstawie komentarzy. Ja sama kilka rzeczy kupiłam - i nie zawiodłam się do tej pory - staram się unikać szmatek.

a ja kupuję nowe i używane w zależności co mi wpadnie w oko. Nigdy się nie nacięłam, wiec czasem warto zaryzykowac ;-)

mam narazie 1 dziecko.stwierdziłam ze będzie miało wszystkie ciuchy od początku nowe.potem kiedy córcia miała rok tesciowa zaczeła przynosić mi rzeczy kupione na szmatach-byłam zła,ale w gruncie rzeczy widziałam że te rzeczy wcale nie są takie złe.od tamtej pory jeśli mam tylko czas chodze za takimi ciuchami.mieszkam za granicą.tu też jest podobna strona do tej.kupuje od innych kobiet które chcą sie pozbyć rzeczy,często są to markowe ciuchy,jeśli chce coś kupic spotykamy sie i oglądam rzeczy na miejscu...na allegro jednak boje sie kupić cokolwiek,często zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości,trzeba wziąśc coś do ręki,oglądnąć...ciao



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-11-13 15:45 przez johanna.

Hej! Ja mam dwóch synów (9mies i 2,5roku) często zdarza się że starszemu kupuję ubrania na tzw. ciucholandach.Rzeczy te bywają w bardzo dobrym stanie i są za grosze.Myślałam o allegro i nawet tam zaglądałam,jednak boję się zaryzykowac... Jeśli któraś z was kupowała w ten sposób,proszę o wypowiedz .pa

Ewa ja kupuję przez allegro i jak do tej pory nie trafiłam na bubel

następna dyskusja:

STarające się