Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:41:47

....jakiś czas temu dostałam wiadomość od dziewczyny na szafka.pl że urodził jej sie synuś,pochodzi z biednej rodziny, nie pracuje a widziała moje fotki syna na szafce...czy pomoge jej i wyśle pare ubranek dla synka...bardzo sie przejełam i zapakowałam jej 5 szt ubranek....czapeczke,rajstopki i 3 szt.ubranek z firmy Cocodrillo...wszystko w idealnym stanie.......nie dość że minęło już 2 miesiace a ja nie dostałam słowa "dZiękuje" nic...zero kontaktu po wysłaniu paczki to dziś wchodzer na szafka .pl a tam te rzeczy które jej wysłałam wystawione na sprzedaż..no chyba mnie zaraz rozniesie i krew zaleje...jak można byc tak wrednym,chamskim i tak pozbawionym uczuć to niewiem..poprostu niewiem.

może nicku nie bede podawać...niechce robić jej więcej problemów bo zapewne wiele ma ale wkleje wam jej wiadomosc jaką mi napisała wtedy....oczywiście były tez dane adresowe podane : a to jej wiadomosc:

"witam mam takie osobiste pytanie nie miała by pani jakiś ubrań nie potrzebnych po dziecku???????????????.
mam 18 lat mam ROCZNEGO synka jeszcze się ucze nigdzie nie pracuje i nie stać mnie na nowe ubrania butki itp proszę o pomoc pozdrawiam (JEŚLI KTOŚ MA WIĘKSZE ,,NIEPOTRZEBNE,, TO TEŻ Z CHĘCIĄ WEZNE)"

nie dajcie sie nabrac jeśli taka wiadomosc króraś dostanie na szafce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-12 10:47 przez vannnilia.

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:44:27

a pokaz mi jej profi :) wyslij linka na priv. no powiem Ci ze chamstwo ;/ ale dobrze z Twojej strony ze chciałaś pomóc ;)

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:46:57

no tego to jeszcze nie bylo , jestem w ciezkim szoku , zglos to adminom niech zablokuja jej konto , na takie wredne babsztyle nie powinno byc tu miejsca

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:47:51

Po pierwsze jeżeli pomagasz to nie oczekuj słowa dziękuje, wystarczy,że pomagasz.
Po drugie nie pomyślałaś że te ubranka mogły być na jej synka za małe ? i wówczas je sprzedaje.

trochę empatii, a jeżeli masz takie poczucie żalu to sama do niej napisz.

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:48:25

dokładnie, zgłoś to administracji

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:48:27

o jejku chamstwo a widac ze Ty masz dobre serduszko i zostaniesz za to na pewno nagrodzona;)))))

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:49:26

Tez jestem w szoku,co za bezczelnosc... Taki profil powinno się upublicznic, zeby chociaz narobić jej wstydu... po prostu brak mi słów ;/

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:50:49

I bądź tu miła i pomóż ludzie są perfidni jak tak można ?Na twoim miejscu tez bym była zła.

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:48:41

Cytat
olczik
Po pierwsze jeżeli pomagasz to nie oczekuj słowa dziękuje, wystarczy,że pomagasz.
Po drugie nie pomyślałaś że te ubranka mogły być na jej synka za małe ? i wówczas je sprzedaje.

trochę empatii, a jeżeli masz takie poczucie żalu to sama do niej napisz.
wiesz kultura osobista wymaga by czlowiekowi powiedzec slowo dziekuje zwlaszcza ze ono nic nie kosztuje :P za male na synka, jakos niechce mi sie wierzyc zreszta skoro sie dostalo to sie oddaje komus innemu a nie bezczelnie sprzedaje. nie sadze by zalozycielka wysylala pierwsze lepsze ubranka jakie wpadly w jeje rece a ta co je otrzymala pewnie podala wymiary

niezweryfikowana
Posty: 2.714
Ostrzeżenia: 1/5

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:51:46

Cytat
olczik
Po pierwsze jeżeli pomagasz to nie oczekuj słowa dziękuje, wystarczy,że pomagasz.
Po drugie nie pomyślałaś że te ubranka mogły być na jej synka za małe ? i wówczas je sprzedaje.

trochę empatii, a jeżeli masz takie poczucie żalu to sama do niej napisz.

jak nie oczekuj słowa dziękuję? to jest normalne zachowanie i nie istotne, czy ubranka pasowały czy nie - podziękować należy!

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:49:10

też dostałam taką wiadomość, ale tamta osoba ma pustą szafkę (właśnie sprawdziłam;). to nie pierwszy taki przypadek na szafce. dlatego lepiej pomóc komuś kogo się zna, a nie takim pasożytom.

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:53:01

Cytat
agata74
Cytat
olczik
Po pierwsze jeżeli pomagasz to nie oczekuj słowa dziękuje, wystarczy,że pomagasz.
Po drugie nie pomyślałaś że te ubranka mogły być na jej synka za małe ? i wówczas je sprzedaje.

trochę empatii, a jeżeli masz takie poczucie żalu to sama do niej napisz.
wiesz kultura osobista wymaga by czlowiekowi powiedzec slowo dziekuje zwlaszcza ze ono nic nie kosztuje :P za male na synka, jakos niechce mi sie wierzyc zreszta skoro sie dostalo to sie oddaje komus innemu a nie bezczelnie sprzedaje. nie sadze by zalozycielka wysylala pierwsze lepsze ubranka jakie wpadly w jeje rece a ta co je otrzymala pewnie podala wymiary


właśnie, to ta nasza Polska skłonność, nie umiemy pomagać tylko zawsze oczekujemy słowa dziękuje, albo nie wrzucamy biedakowi, bo `` a pewnie na piwo``.
Ludzie, bez przesady.

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:53:09

Cytat
olczik
Po pierwsze jeżeli pomagasz to nie oczekuj słowa dziękuje, wystarczy,że pomagasz.
Po drugie nie pomyślałaś że te ubranka mogły być na jej synka za małe ? i wówczas je sprzedaje.

trochę empatii, a jeżeli masz takie poczucie żalu to sama do niej napisz.


przecież napisałam jej chyba z 20 wiadomości....ilez można pisać....po drugie dziecko miało rok a ja wysłałam ubranka na rozmiar 80...sory ale chyba tak dużego dziecka niema żeby po roku miało 90cm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-12 22:34 przez vannnilia.

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:53:26

Cytat
Zapiekanka
Cytat
olczik
Po pierwsze jeżeli pomagasz to nie oczekuj słowa dziękuje, wystarczy,że pomagasz.
Po drugie nie pomyślałaś że te ubranka mogły być na jej synka za małe ? i wówczas je sprzedaje.

trochę empatii, a jeżeli masz takie poczucie żalu to sama do niej napisz.

jak nie oczekuj słowa dziękuję? to jest normalne zachowanie i nie istotne, czy ubranka pasowały czy nie - podziękować należy!

no tak, bo duma się urazi.

Zwykłe chamstwo....

12 kwi 2010 - 10:52:12

Cytat
aniamama2
I bądź tu miła i pomóż ludzie są perfidni jak tak można ?Na twoim miejscu tez bym była zła.
nie od dzis wiadomo jak dasz palec to wezma cala reke . zreszta kiedys byl podobny watek gdzie jedna z szafowiczek szukala przez internet osob potrzebujacych i chciala by te potrzebujace jakos udokumentowaly to ze sa potrzebujace. i wiecie jaki byl raban ze co to znaczy ze jak sie komus daje to sie nie powinno inetersowac czy jest potrzebujacy . jak wiadomo darmozjadow i naciagaczy jest wielu i chca sie dorobic na cudzej dobroci

następna dyskusja:

szok!!