Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:29:50

Cytat
izabella85
Cytat
anaskor1
mam nadzieje że ja nie bede taką ześwirowaną matką widząca tylko czubek własnego nosa i własnego dziecka. gdyby matka mi co roku wyprawiała urodziny to bym była rozkapryszona, rozpieszczona i nie potrafiąca się dzielić z innymi. jak go nauczysz co roku urodziny to co roku będzie truć od Ciebie jeszcze droższego prezentu, wkońcu wejdzie ci na głowe i to on będzie rządzić swoją mamusią a nie mamusia nim. z czego wyrastaja potem patologie...
Wiesz nie jesteś matką więc się nie wypowiadaj!!!!!Poza tym prosiłam o doradzenie a nie jakieś głupie opinie które i tak jednym uchem mi wchodzą a drugim wychodzą!!! Współczuje twoim "przyszłym dzieciom" bo za matkę będą mieć chyba "Hitlera"!!!!! Swoje marne trzy grosze wrzucaj gdzie indziej!!
Od razu widac ze nie ma dzieci,nic sie nie martw takie urodziny dla dziecka to jest super zabawa i frajda dla niego,mój syn w kwietniu obchodzi 5urodzinki i co rok robie impreze,ale bogata nie jestem jednak impreza jest,w domu bo mieszkam w małym miescie i nie mam możliwosci,są czapeczki balony wielki tort i mase smakołyków,zawsze jest ok 15osób z dorosłymi,ale jezeli masz w swoim miescie kulkoland lub zabudowany plac zabaw, tam mozesz zrobic urodzinki.byłam kiedys na takim przyjeciu,i jest super tort przynosisz soczki i dzieciaki kilka godzin pływaja w piłkach,zjeżdżaja na zjeżdżalni,koszty so ok 300zł z tego co wiem,mało nie mało,ale jak zrobisz w domu to tez pewnie wyniesie cie to tyle samo

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:33:26

ja zostałam wychowana na nierozkapryszoną kobietę znającą swoje wartości i poważnie i odpowiedzialnie patrzącą na świat
to chyba nie ty powinnas oceniac czy jestes wychowana tak czy siek to oceniaja inni , skromnoscia to ty nie grzeszysz . uwielbiam wlasnie to jak wypowiada sie lalka ktora nie ma dzieci na temat wychowywania dzieci :/

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:33:45

No dokładnie:) jak nie więcej....

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:34:41

też uważam że tak duża impreza dla tak małego dziecka nie jest potrzebna. tym bardziej w McD!!! (wiadomo, puste jedzenie, same bomby kaloryczne niezdrowe dla dzieci!) jak będzie starsze - czemu nie, wyprawianie imprezy dla kolegów i koleżanek to frajda, ale 3latek to co on zapamięta z tej imprezy...
a i jeszcze jedno. wybaczcie ale POTRAFIĘ czytać ze zrozumieniem i wiem, co napisała autorka wątku. w końcu jakoś sie zdało tą maturę z polskiego na 88 %...

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:34:50

Cytat
agata74
ja zostałam wychowana na nierozkapryszoną kobietę znającą swoje wartości i poważnie i odpowiedzialnie patrzącą na świat
to chyba nie ty powinnas oceniac czy jestes wychowana tak czy siek to oceniaja inni , skromnoscia to ty nie grzeszysz . uwielbiam wlasnie to jak wypowiada sie lalka ktora nie ma dzieci na temat wychowywania dzieci :/
ha dokładnie ale pomińmy już "tą Panią".

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:36:34

cóż, skromna nie jestem, fakt. tak mówią moje ciotki do mamy widząc moje postepowanie, więc bezpodstawnie tego nie pisałam:)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:37:00

Ja nie założyłam tego watku aby się z kimś tu spierać bo szkoda na to czasu!!! Ten watek jest dla mam które już organizowały tego typu imprezy lub wiedzą coś na ten temat.Reszcie wara od tego!!!!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:38:23

jeju to pomijajcie, ale na przyszłość będziecie wiedzieć jak inni na to patrzą... nie każdy będzie tym zachwycony...

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:39:32

Patrz sobie jak chcesz jak bedziesz może kiedyś matką to wtedy sie wypowiadaj bo opinie osób nie doświadczonych mnie nie interesują!!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:40:40

Cytat
izabella85
Ja nie założyłam tego watku aby się z kimś tu spierać bo szkoda na to czasu!!! Ten watek jest dla mam które już organizowały tego typu imprezy lub wiedzą coś na ten temat.Reszcie wara od tego!!!!
jejku mamuśka, nie bulwersuj się tak:) szybko popadasz w złość... brak cierpliwości to zły znak...

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:41:02

Cytat
izabella85
Ja nie założyłam tego watku aby się z kimś tu spierać bo szkoda na to czasu!!! Ten watek jest dla mam które już organizowały tego typu imprezy lub wiedzą coś na ten temat.Reszcie wara od tego!!!!
Dokładnie a jak któs nie jest matka i nie ma o tym pojecia to niech sie nie wypowiada,bo tylko zajmuje miejsce na forum,a tak naprawde nie ma zielonego pojecia o co chodzi,

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:42:05

Cytat
izabella85
Oczywiście że podchodze z dystansem!!! Na co dzień nie pozwalam mu na wiele i w nimczym go nie wyreczam! Staram sie go wychowywac madrze razem z moim mężem no ale nie o
tym jest wątek czekam na dalsze propozycje!

Może popytaj w restauracjach w swoim mieście ? Może organizują imprezy dla takich maluszków? Osobiście popieram :-) Mały będzie miał co wspominać :-)
Jak mój podrośnie to też o tym pomyślę-narazie za mały.. (9-miesięcy ma )

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:42:53

Cytat
anaskor1
Cytat
izabella85
Ja nie założyłam tego watku aby się z kimś tu spierać bo szkoda na to czasu!!! Ten watek jest dla mam które już organizowały tego typu imprezy lub wiedzą coś na ten temat.Reszcie wara od tego!!!!
jejku mamuśka, nie bulwersuj się tak:) szybko popadasz w złość... brak cierpliwości to zły znak...
nie bulwersuje tylko już nie mam sił się smiać!!!!!!buhahaha

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:44:13

Cytat
madziaR78
Cytat
izabella85
Oczywiście że podchodze z dystansem!!! Na co dzień nie pozwalam mu na wiele i w nimczym go nie wyreczam! Staram sie go wychowywac madrze razem z moim mężem no ale nie o
tym jest wątek czekam na dalsze propozycje!

Może popytaj w restauracjach w swoim mieście ? Może organizują imprezy dla takich maluszków? Osobiście popieram :-) Mały będzie miał co wspominać :-)
Jak mój podrośnie to też o tym pomyślę-narazie za mały.. (9-miesięcy ma )
Właśnie dziś się wybieram to popytam co i jak:) Faktycznie twój jest jeszcze maluszek,oj kiedy mój taki był buziaki dla pociechy:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:44:46

Cytat
madziaR78
Cytat
izabella85
Oczywiście że podchodze z dystansem!!! Na co dzień nie pozwalam mu na wiele i w nimczym go nie wyreczam! Staram sie go wychowywac madrze razem z moim mężem no ale nie o
tym jest wątek czekam na dalsze propozycje!

Może popytaj w restauracjach w swoim mieście ? Może organizują imprezy dla takich maluszków? Osobiście popieram :-) Mały będzie miał co wspominać :-)
Jak mój podrośnie to też o tym pomyślę-narazie za mały.. (9-miesięcy ma )

Może idz z maleńkim na basen, podobno to bardzo dobre dla takich maluszkow i uspokaja ;) Nie chodzi mi o impreze na basenie, tylko tak ty dzidzia i tatus.:)

następna dyskusja:

POKOIK DLA MALUCHA