Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:12:07

są lokale typowo dla dzieci.....gdzie jest miejsce do siedzenia i różne zabawy dla dzieci....może coś w tym stylu?
wiesz co do potraw to musisz patrzeć pod takim kątem, aby smakowało i dorosłym i dzieciom.....
Moja ciocia wyprawiała w takim lokalu dla dzieci urodziny mojego kuzyna i pamiętam , że dzieciaczkom się bardzo podobało;P:P

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:13:03

MALIINKA dokładnie jak ktoś wybiórczo czyta wątki.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:14:32

Cytat
micz
są lokale typowo dla dzieci.....gdzie jest miejsce do siedzenia i różne zabawy dla dzieci....może coś w tym stylu?
wiesz co do potraw to musisz patrzeć pod takim kątem, aby smakowało i dorosłym i dzieciom.....
Moja ciocia wyprawiała w takim lokalu dla dzieci urodziny mojego kuzyna i pamiętam , że dzieciaczkom się bardzo podobało;P:P
Super pomysł ale nie wiem czy u mnie w mieście jest taki lokal typowo dla dzieci musze poszukac.Jedzonko zgadza sie musi smakowac i dorosłym i dzieciom:)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:15:08

mam nadzieje że ja nie bede taką ześwirowaną matką widząca tylko czubek własnego nosa i własnego dziecka. gdyby matka mi co roku wyprawiała urodziny to bym była rozkapryszona, rozpieszczona i nie potrafiąca się dzielić z innymi. jak go nauczysz co roku urodziny to co roku będzie truć od Ciebie jeszcze droższego prezentu, wkońcu wejdzie ci na głowe i to on będzie rządzić swoją mamusią a nie mamusia nim. z czego wyrastaja potem patologie...

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:17:45

doczytałam wątek do końca. i moja wypowiedź BYŁA KULTURALNA, bo wyraziłam w niej swoje zdanie, nie używając epitetów czy nawet przekleństw.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:18:17

Cytat
anaskor1
mam nadzieje że ja nie bede taką ześwirowaną matką widząca tylko czubek własnego nosa i własnego dziecka. gdyby matka mi co roku wyprawiała urodziny to bym była rozkapryszona, rozpieszczona i nie potrafiąca się dzielić z innymi. jak go nauczysz co roku urodziny to co roku będzie truć od Ciebie jeszcze droższego prezentu, wkońcu wejdzie ci na głowe i to on będzie rządzić swoją mamusią a nie mamusia nim. z czego wyrastaja potem patologie...
Wiesz nie jesteś matką więc się nie wypowiadaj!!!!!Poza tym prosiłam o doradzenie a nie jakieś głupie opinie które i tak jednym uchem mi wchodzą a drugim wychodzą!!! Współczuje twoim "przyszłym dzieciom" bo za matkę będą mieć chyba "Hitlera"!!!!! Swoje marne trzy grosze wrzucaj gdzie indziej!!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:22:49

Cytat
anaskor1
urodziny w lokalu dla tak małego dziecka? to gdzie mu wyprawisz wesele? na lotnisku?? ludzie nie mają na co kasy wydawać... skoro jesteś taka bogata i co roku wyprawiasz huczne urodziny swemu dziecku to po co wymieniasz sie na szafie?
Wiesz uważam że jestes chamska,to ze wyprawia urodziny w lokalu nie oznacza ze ma kupe kasy.taka impreza kosztuje około 250-300zł,a na szfie sie wymieniac może każdy nie ważne czy jest biedny czy bogaty kultury troche dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie osadzaj ludzi w ten sposób

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:24:12

od tego jest forum żeby sie na nim wypowiadac:) ja zostałam wychowana na nierozkapryszoną kobietę znającą swoje wartości i poważnie i odpowiedzialnie patrzącą na świat, więc sama też będę tak wychowywać własne dzieci. a odmówienie czegoś dziecku nie oznacza od razu srogiego reżimu. i pamiętaj że nadopiekuńczość jest równie zła jak nie opiekowanie się wcale

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:24:23

Moje zdanie jest takie, że wyprawianie urodzin to coś świetnego dla dziecka, jeden dzien w roku gdzie dziecko może pozwolić sobie na wiecej, mysle, że izabella85 podchodzi do tego z dystansem i uczu swojego malucha, że tak jest ttylko jak ma urodziny, dziecku jest to potrzebne, bynajmniej to moje zdanie moja mama wyprawila w tym roku ostatnie urodziny mojemu bratu [4latka] teraz juz nie bedzie dopiero w wieku 7 lat gdy pojdzie do 1 klasy i bedzie chcial zaprosic swoich "znajomych", dla dziecka to wielka radosc zapraszac koleegow na zabawy, a pozniej samemu byc zapraszanym.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:26:52

Słuchaj Ty nie bedziesz mi mówić jak mam wychowywac swoje dziecko!!!Ja nie miałam łatwego dzieciństwa i nie byłam rozpieszczana wręcz przeciwnie:( Za urodziny bedzie płacić babcia bo mnie na to nie stac!!! A o opinie prosiłam MATKI!!!!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:28:15

przede wszystkim to 3-latek dla takiego dziecka nie wiele znaczy to czy to restauracja, lokal czy sala weselna :)
on ma sie jedynie dobrze bawić z pozostałymi dziećmi, także:

1. zorganizuj jakies menu dla dorosłych, wiadomo coś na obiadek(jak i dla dorosłych tak i dla dzieci rosołek)po tym każdy bawi się o niebo lepiej :) , jakieś ciasta, owoce, kawa, herbata, może lampka wina do obiadu, dobrze miec przekąski zawsze uniwersalne jajka w majonezie, np. sałatka jarzynowa lub z gyrosem, dla starszych soki niegazowane i gazowane.
2. menu dla dzieciaczków, myśle że dobre by były paluszki rybne, dzieci lubią je jeść, do tego pokrojone na cienko frytki. pamiętaj o dużej ilości soków niegazowanych, później jak dzieciaczki się zmęczą tańcami i zabawami warto aby dostały kakao gorące, bo co jakiś czas powinno byc podane coś ciepłego. no i jak wyżej, ciasta na pewno z galaretką, kolorowe, moga być kanapeczki wiosenne, i duuża ilość owoców.
3. pamiętaj może o jakieś dekoracji, balony, dzieci lubią balony biegają z nimi, biorą później do domu, mają z tego radochę.
4. złym pomysłem nie jest fakt że jesli to będzie jakaś salka, to dzieciaczki moga miec osobny stoliczek, nie wiem dlaczego ale zauwazyłam ze dzieciaki lubia miec cos swojego w takich momentach.
5. pamiętaj o torcie, kup taką petarde malutka co się wkłada w tort odpala i ona jak fontanna wyglada, to jest tanie i bardzo efektowne, zrobi wrazenie na dzieciach.
6. jeśli chodzi o zabawe, to zalezy le mozecie wydac na takie urodziny, jesli kwota jest wieksza mozna wynając kogoś do zabawiania dzieci konkursami itp.
7. jednak jesli budżet na to nie pozwala, no to moje propozycje:
- możesz kupić farbki do malowania twarzy teraz sa one praktycznie wszedzie, dla dzieci to bedzie duza frajda jak nawet same beda mogly sobie namalowac np.motylka na policzku.
- konkursik np. na rysunek w jakims temacie, oczywiscie takie nagrody zeby nie skrzywdzic zadnego z dzieci
- dobre sa zabawy taneczne, np. zrobic z dziecmi pociag do piosenki "jedzie pociąg z daleka..."
- może byc rzucanie do celu, postawić jakis kosz nawet taki łazienkowy na pranie i np. z odleglosci rzucanie do neigo
- zalezy jak duzo bedzie dzieci, fajna jest zabawa ze kleji sie tak ze 4 brystole razem, farbki i dzieci maluja rączki i odbijaja, pozniej powstaje pamiatkowy obra, uwielbiam takie pamiatki, ja tak zrobilam na swoja 18-stke tylko odciskalysmy cycyki haha
- moze byc zabawa ciepło-zimno z jakims schowanym przedmiotem
- albo male karaoke dla starszych dzieci, ktore umieja czytac
- stare zabawy jak np. chodzi lisek kolo nogi - zabawa w kolku, co sie wybiera osobe i ta Cie goni
- mysle ze jak na impreze dla 3-latka to duzo, bo pewnie nie bedzie ona dlugo trwac

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:28:18

to jest kazdego prywatna sprawa co organizuje swojemu dziecku zakladajaca watek wyraznie napisala ze babcia chce zrobic urodziny w lokalu ( tu klania sie czytanie ze zrozumieniem tekstu ) . ja osobiscie nie jestem za takim imprezami . moja przyjaciolka co roku dla swojego synusia organizuje tzw. kinder party dzieciak ma 3 lata ale ja na nie nie chodze zawsze mowie ze nie moge , moje dziecko ma 3 lata i nie bedzie mialo kinder party bo uwazam ze jest za male co innego jak pojdzie do szkoly to cos pokombinuje ale napewno nie w lokalu . tu jednak jest inny przypadek bo to babcia chce i nie mozna wrzucac wszystkich do jednego wora

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:28:34

wynajem tak jak mówiłaś - 250-300zł, + jedzenie gdzieś za 400zł (zależnie ile będzie osób) + przygotowywanie wszystkiego... babcia by lepiej dała duży prezent i zrobiła urodzinki w domu, wyszło by dla wszystkich zdrowiej, takie moje zdanie, no ale jeśli ktos chce więcej sobie kłopotu ładować na barki, to ja już tu nie wnikam...

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:29:01

Oczywiście że podchodze z dystansem!!! Na co dzień nie pozwalam mu na wiele i w nimczym go nie wyreczam! Staram sie go wychowywac madrze razem z moim mężem no ale nie o
tym jest wątek czekam na dalsze propozycje!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:29:32

Prosze was Kobitki o wyluzowanie, po prostu nie wracajmy już do tego. Niech amusie sie wypowiedza jakie urodzinki wyprawiaja swoim pociechom :) Nie róbmy wiekszego zamieszania niż powstało.
Pozdrawiam!

następna dyskusja:

POKOIK DLA MALUCHA