Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 11:58:12

Witam wszystkie pomysłowe mamy:)
13 Marca mój syn Wiktorek będzie obchodził 3=urodzinki:)
Co roku organizowaliśmy je u nas w domu,jednak w tym roku babcia Wiktorka a mama mojego męża zadeklarowała że zafunduje swojemu wnuczkowi urodziny w lokalu:)Babcia mieszka we Włoszech więc bardzo tęskni za swym jedynym wnuczusiem:)U mnie w mieście jest mnóstwo lokali ,restauracji itd.Nie wiem jak mam sie do tego zabrać,jak to wszystko zorganizować a czas cały czas ucieka.Jak już uda mi sie zamówić lokal to co wybrać na menu?? Jak mam zorganizować jakieś zabawy dla dzieci aby sie na tej imprezie nie nudziły?Może już któraś z was robiła swojemu dziecku urodziny w lokalu i mi doradzi jakie zabawy i menu zorganizować? Będę wdzięczna za każdą propozycje i pomysł:)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 11:59:27

Fajne urodzinki można zrobić w McDonaldsie :-)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:00:21

Niestety do MC mam 30kg a nie każdy ma auto aby tam dojechać,więc odpada.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:01:57

no tak i hamburgery w menu :) troche wiecej informacji czy to ma byc dla dzieci czy dla rodziny ? jesli chodzi o zabawy to jest ksiazka "300 gier i zabaw" polecam tam znajdzie rozne pomysly

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.215

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:02:34

Ja nie mam pomysłu :)
dobra na urodziny jest pizza albo coś w tym stylu tylko czy taki maluszek ją lubi ? :p

A do MC masz chyba 30 km a nie kg :D

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:04:07

No dokładnie Hamburgery:-/nie każde dziecko lubi i nie każdy rodzic pozwala jeść swoim dzieciom.To impreza nie tylko dla rodziny bedą moje siostry no i 2 babcie każdy przyjdzie z dziecmi w wieku od 2 lat do 12.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:04:40

1, Niech dzieciaczki sie poprzebieraja w jakies bajkowe stroje
2. Zabawy takie jak celowanie pileczka do jakiegos celu
3. łowienie rybek wetka z kijka sznurka i magnesy i na rybke tez przyczepic magnes
4. wielka kartka dla dzieci aby stworzyly cos pieknego na pamiatke dla Wiktorka

co do menu to niestety nie wiem, może kuleczki ziemiaczane i fileciki z piersi kurczaka dla dzieci, sa malutkie wiec dzieci chetniej je jedza ;)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:04:44

Tak do MC mam 30km mała pomyłka hehe.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:06:05

urodziny w lokalu dla tak małego dziecka? to gdzie mu wyprawisz wesele? na lotnisku?? ludzie nie mają na co kasy wydawać... skoro jesteś taka bogata i co roku wyprawiasz huczne urodziny swemu dziecku to po co wymieniasz sie na szafie?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:08:43

aha zapomiałam dodać, sa tez teraz paluszki z lajkonika dla dzieci sa super chetnie je zajadaja nie sa "ostre" wiec nie podrazniaja buzki i chrupiace ;) albo np jakies zwierzaczki z jedzenia stworzyc, myszki, grzybki np z jajek itp jak cos fajnie wyglada to dzieci chetniej jedza, a moze jakies starsze dziecki by sie zgodzilo zeby przypilnowac zabaw i zrbic np karty i wpisywac tam punkty np ze zuty pileczka itp i na koniec dziecko ktore by wygralo dostalo jakas nagrode a inne dzieci jakis drobny upominek tez ;)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:10:39

Dziewczyno czego ty sie czepiasz?????? robiłam mu urodziny w domu i wcale nie huczne!!! Poza tym urodziny w tym roku sponsoruje babcia mojego dziecka wiec czemu mam nie skorzystać mnie nie było by stać na zorganizowanie urodzin w lokalu a skoro moją teściową stac to czemu mam nie skorzystać?? Chcę dac mojemu dziecku to czego sama nie miałam!!!KUMASZ????

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:10:40

Cytat
anaskor1
urodziny w lokalu dla tak małego dziecka? to gdzie mu wyprawisz wesele? na lotnisku?? ludzie nie mają na co kasy wydawać... skoro jesteś taka bogata i co roku wyprawiasz huczne urodziny swemu dziecku to po co wymieniasz sie na szafie?

Bardzo nie kulturalna wypowiedz, w watku jest napisane, że to babcia chce dla wnuczka zrobicz "huczne" urodziny bo mieszka daleko i ma słaby kontakt z Wiktorkiem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:11:38

Cytat
izabella85
Dziewczyno czego ty sie czepiasz?????? robiłam mu urodziny w domu i wcale nie huczne!!! Poza tym urodziny w tym roku sponsoruje babcia mojego dziecka wiec czemu mam nie skorzystać mnie nie było by stać na zorganizowanie urodzin w lokalu a skoro moją teściową stac to czemu mam nie skorzystać?? Chcę dac mojemu dziecku to czego sama nie miałam!!!KUMASZ????

Nie przejmuj sie Pani chyba nie doczytała wątku do konca.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:11:41

Cytat
maliinka
aha zapomiałam dodać, sa tez teraz paluszki z lajkonika dla dzieci sa super chetnie je zajadaja nie sa "ostre" wiec nie podrazniaja buzki i chrupiace ;) albo np jakies zwierzaczki z jedzenia stworzyc, myszki, grzybki np z jajek itp jak cos fajnie wyglada to dzieci chetniej jedza, a moze jakies starsze dziecki by sie zgodzilo zeby przypilnowac zabaw i zrbic np karty i wpisywac tam punkty np ze zuty pileczka itp i na koniec dziecko ktore by wygralo dostalo jakas nagrode a inne dzieci jakis drobny upominek tez ;)
BARDZO DOBRY POMYSł NA PEWNO SKORZYSTAM:)

następna dyskusja:

POKOIK DLA MALUCHA