Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 11:54:32

juz 7 tygodni a ja mam dosyc ;/.. objawy sa tak upierdliwe ze nie da sie wytrzymac, pomijajac nudnosci i ciagle oslabienie ale czy musi tak bolec brzuch i krzyz? na poczatku byla panika ze jest cos nie tak.. po usg okazalo sie ze jest wszystko w jak najlepszym porzadku a ja dalej przez bol nie moge funkcjonowac normalnie ;/
Dziewczyny jakie byly wasze poczatki? moze macie jakies sprawdzone sposoby by troszke mniej odczowac nieprzyjemne dolegliwosci
Jak dlugo to jeszcze moze potwac?

co do urlopu macierzynskiego jak szybko wrocilyscie do pracy?

a moze jest w łodzi jakas przyszla mamuska ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-19 12:42 przez thundercat85.

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 11:57:57

Gratuluje:) Ja jestem juz w 23 tygodniu.. Napoczątku tak jak ty miałam okropne nudności i bolały mnie plecy ( na to polecam okład termoforem z gorącą wodą ) i to trwało jakoś do 13 tygodnia jakos ale spokojnie dasz rade:) potem już powinno byc duzo lepiej,przynajmniej mi wszystkie dolegliwosci minely,mam mnostwo energii i juz nie moge doczekac sie ma;luszka:)

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 11:59:03

Ja jestem juz w 26tyg ciazy i na szczescie dzidzia mi nie dokucza:) nie mialam nudnosci zawrotow glowy itp w ogole nie czulam sie na poczatku ze jestem w ciazy a teraz?? Teraz to tylko kregoslup po jakims czasie boli :( ale da sie wytrzymac... kochana najlepsze przed Toba a jak poczujesz pierwsze kopniecia to juz zapomnisz o poczatkach :) moja dzidzia wlasnie teraz sobie kopie i karuzele chyba w brzuszku zrobila :))

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:00:48

<wypowiedz kompletnie nie związana z tematem>[moderator]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-19 12:03 przez moderator.

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:00:30

brzuch nie powinien boleć!! po pierwszym trymestrze powinno być już lepiej. każda ten okres przechodzi inaczej. ja w pierwszy okres ciąży nie mogłam być głodna bo od razu mnie mdliło, a po za tym byłam ciągle zmęczona. trzymajcie się !!!

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:01:28

asiooniek zgadzam sie pierwsze ruchy dziecka to cos niesamowitego:0 u mnie tez sobie wlasnie fikolki urzadza :)
kasienka pierwsze slysze aby swedzacy sutek byl objawem ciazy... ja bynajmniej takiego czegos nie mialam,proponuje ci isc do ginekologa,tylko on rozwieje twoje watpliwosci:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-19 12:03 przez aneczka2214.

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:04:44

aneczka ja tak samo pierwsze slysze :) ogolnie moje malenstwo wariuje mi najczesciej w pracy i rano i tak jak juz sie klade spac :) fajne uczucie jest jak sie przekreca itp. Moj facet jak to zobaczyl i dotknal to pozniej bal sie dotykac bo sie przestraszyl :) hehe wariat

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:05:16

Ja zwracalam cala ciaze,schudlam 14kilo :( Koszmar !!! Ale ciaze donosilam i dzidzia urodzila sie zdrowa :)

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:05:20

Cytat
robaczek87
brzuch nie powinien boleć!! po pierwszym trymestrze powinno być już lepiej. każda ten okres przechodzi inaczej. ja w pierwszy okres ciąży nie mogłam być głodna bo od razu mnie mdliło, a po za tym byłam ciągle zmęczona. trzymajcie się !!!
hehe o jedzeniu nie wspominam ..
zawsze mialam okropne tendencje do tycia (poprzednio w ciagu niecalych 3 miesiecy przytylam 17 kg ;/ ) ale jak sie okazalo ciaza sie nie rozwinela i mialam zabieg ;(
teraz jesc mi sie chce strasznie jak narazie o dziwo nie przytylam ale musze cos zjesc, jakas niezaduza przekaske srednio co 2, 3 godziny inaczej zaczyna mnie mdlic

mam nadzieje ze minie :) bo w pracy juz sie zaczynaja o mnie martwic :P

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:06:02

Mnie na początku ciązy strasznie bolała kosc ogonowa ledwo chodziłam no i oczywiscie nudnosciiii pierwszy trymestr taki męczocy miałam.

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:09:50

moja poczatki tez byly ciezkie... Niestety, ten czas trzeba przeczekac. Ewentualnie popros lekarza o polecenie jakiegos srodka na zgage, np Renie. Pociesze C9ie jednka ze czas nudosci w koncu minie i poczujesz sie lepiej. Ja miala nudnosci do 11, 12 tygodnia. Potem bylo o niebo lepiej. Ciezko wspominam tez koncowke ciazy, porod sie opoznial i bylo juz naprawde ciezko. Urodzilam 2 tygo po terminie przez cc. Teraz mam core, prawie 3 lata :)

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:09:35

Ojejku to rzeczywiscie nie fajnie :( wspolczuje Ci :( ja ogolnie przytylam ok 10kg juz a jeszcze 3 miesiace przede mna :P mam nadzieje ze zrzuce je po ciazy tak jak moja mama :))

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:10:52

A jak tam boicie sie porodu?? bo ja chyba wlasnie zaczynam :(

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:10:53

gratuluje Mamą:)

ciąża-trudne poczatki ??

19 lut 2010 - 12:11:33

UUUuu.. No to szczerze współczuję. Ja na szczęście nie miałam żadnych objawów (wymiotów itd), gdybym akurat nie miała wizyty u gin. to bym wogóle nie wiedziała,ze jestem w ciąży, a dowiedziałam się tego w 7 tyg. I do końca ciąży nie miałam żadnych objawów, bólów totalnie nic jakbym w ciąży nie była chodź za to przytyłam 32kg!!!! Na szczęście teraz zgubiłam 30 :), Ale jednego co CI WSPÓŁCZUJĘ - PORODU NATURALNEGO. To był dla mnie koszma (dla Ciebie nie musi)r. Widziałam jak wychodziła główka, tułów, nóżki - tak mi nogi wygięli za głowę. KOSZMAR!!! Ale jak już dostałam na ręce mojego brzdąca to wszystko przemija... Dziś mój potworek ma 7 miesięcy idą zęby i dopiero zaczyna się koszmar :)))))))))))) Buziole Pozdrawiam Daga

następna dyskusja:

Skaza bialkowa u niemowlat