Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 13:51:23

Hej nie wiem jak juz sobie radzic z zabkujacym maluchem.Wychodzi mu gorna jedynka i tak daje nam w kosc ze szok!Smarujemy dentinoxem i podaje mu panadol ae to wszystko malo:(Maluch non stop marudzi;moze macie jakies sposoby ratujcie!!!

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 13:54:46

bardzo dobry jest zel sachol (chyba tak sie to pisze). A jak malusze lubi gryść gryzaki to wkładaj je to lodówki i dawaj mu do gryzienia takie chłodne to ukoi troszkę zbnolałe dziąsełka.

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 13:56:00

moze bobodent ,lepszy bedzie

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 13:56:49

Zależy ile ma miesięcy.Ale u nas był niezawodny Nurofen i czopki Viburcol.

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 13:57:30

O jeżu kolczasty! współczuje :(( mojemu naszczęście szybko wyszły ząbki i obyło się bez sensacji ale czasem też smarowałam mu różnymi mazidłami ale z racji tego, że szybko to zlizywał to troszeczke smarowałam mu przy nasadzie smoczek i było git! :)

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 13:57:48

Witam. Ja maluszkowi dawałam syrop lub czopek przeciwbolowy Paracetamol lub cos podobnega, możesz dac Vibrucol (sa to czopki na uspokojenie przy bolesnym zabkowaniu), a zel to Bobodent ale wedlug mnie zele nie pomagaja, ale to moze zalezy od dziecka:)

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:03:36

tez miałam ten problem polecam sachol i dobrze by było abyc gryzaki na jakies 10 min. wkladała do zamrazarki a potem ocierała dziasełka
ja tez miałam taka walke z mała i tylko to łagodziło jej cierpienie;))

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:07:00

ja mialam tez problem jak mój mały ząbkował to przez tydzień nawet doby nie przespałam dawalam OSANIT na ząbkowanie

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:10:15

Bobo dent juz tez probowalismy i nic:(

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:12:00

Sproboj podac Vibrucol i cos przeciwbolowego, napewno pomoze

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:13:24

Dokupienia w aptece są takie specjalne szczoteczki dla maluszka z gumową końcówka. Maluchowi świetnie zrobi taki masaż dziąseł....zmiękczy skórkę i ząbek powinien bez problemu się wybić.

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:13:25

Oskar ma 9 miesiecy;gryzaki caly czas sa w akcji.czopki nie wchodza w gre gdyz nie daje sobie ich zaaplikowac:)Wlasnie sie obudzil.A sachol -o tym jeszcze nie slyszalam sprobujemy.

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:15:43

ja najpierw podawałam dentinoxem,potem bobodent nic nie pomagało,w nocy mały miał goraczke,marudził i strasznie nam go zal było.Naszczescie po dwóch dniach był spokój.Jak juz bylo tragicznie to ibufen pomagał przeciwbólowy

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:16:24

Czekam na rady a na razie zabieram Malucha na sanki moze to go trochre uspokoi.

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!

20 lut 2009 - 14:17:22

rozumiem Cie !jak to boli nas mamy jak cos malucha boli!

następna dyskusja:

pies w domu przy małym dziecku