Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy macie może jakiś super sposób na to aby dziecko przesypiało całą noc bez budzenia się? mój synek ma 8 miesięcy i co 2, 3 godziny w nocy się budzi a wiele mam mi mówiło że ich dzieci już od dawna budzą się tylko raz albo wcale w nocy. ja probowalam go oduczyć wstawac zamiast jedzenia dawałam mu cherbatke albo wode ale nie pomogło;-(

Niestety kochana......nie ma sposobu-mój ma 11 mies. i budzi się czasem co 3 czasem rzadziej ale się budzi-karmię piersią. Też się przejmowałam ale w końcu uznałam że nie ma co kombinować i po prostu młody śpi z nami-jest to dużo wygodniejsze. Nie przejmuję się że go "rozpieszczę" bo dla takich maluchów nie istnieje takie zagrożenie. Ja wzięłam na luz....widać tak ma być, trzeba przetrwać :)))

No moja corcia ma 7 miesiecy ale ja z nia nie mialam takich problemow moze klac go 21a22 i daj mu kaszki ja swoja Edytke oduczylam juz dawno a jak sie budzila to udawalam ze spie i pomagalo sprubuj pzdrawiam

a moja malutka /1 rok/ spała całe nocki w wieku 5-7 msc. później zaczęła chorować i rzadko już tak śpi.karmię ją butelka, a potrafi się budzić co 2 godz na jedzenie.. taki urok???nie mam recepty na całonocną drzemkę..wszystko zależy od niej

Mój synek ma 9 miesiecy i tez budzi sie co 2 a nawet co godz:(a najgorsze jest to ze nie daje sie odlozyc do lozeczka;ale coz chodz w nocy sie troche zloscimy to rano to wszystko przemija:))Głowa do gory jest [rzeciez nadzieja ze kiedys beda spac cala noc.

Moj synek ma dwa latka i nadal nie przesypia calej nocy,budzi sie nawet do trzech razy. Chyba nie ma na to zadnego sprawdzonego sposobu,jedyne co mozna zrobic to uzbroic sie w cierpliwosc :)))

polecam ksiazke jezyk niemowlat tracy Hogg mam tak ksiazke jesli by ktos chcial i chetnie bym sie wymienila na druga czesc jezyk dwulatka prosze pisac na prv

hmmmm.... nie wiem czy jest na to sposob...
u mnie na przykład- corcia- zaczeła przesypiac noc kiedy przestałam jej w nocy dawac mleko...
przeczytała gdzies ze dziecko 6 miesieczne nie potzrbuje juz jedzenia w nocy...
mleko zastapiłam czystą wodą- i jak reką odjął-
corci woda nie zbyt zasmakowała i przestała w nocy wstawac;)

Cytat
paulina__
Czy macie może jakiś super sposób na to aby dziecko przesypiało całą noc bez budzenia się? mój synek ma 8 miesięcy i co 2, 3 godziny w nocy się budzi a wiele mam mi mówiło że ich dzieci już od dawna budzą się tylko raz albo wcale w nocy. ja probowalam go oduczyć wstawac zamiast jedzenia dawałam mu cherbatke albo wode ale nie pomogło;-(
mam to samo,Wiktor ma 7 mcy budzi sie co 2 godz(z zegarkiem w reku).Myslalam ze przez moje mleko(karmilam piersia),ale tydzien temu przeszłam na butelke i to samo:)

ja tez próbowałam dawać wode ale wtedy synek bódził sie co poł albo co godzine a rano był niewyspany i calymi dniami był marudny (przez tydzień dawałam mu wode) i to nie pomogło

Nie piszesz jak karmisz...ale widocznie dziecko się nie najada...Ja mam 8tyg.maleństwo które w nocy już śpi mi od6-8godz.a karmie piersią......

Ja mam synka,który niedługo skonczy 4 lata i dopiero od jakiś 2-3 miesięcy mój kotek zaczął przesypiać całą noc.Do tej pory 4-5 razy wstawanie w nocy.Teraz spi nawet do 10 w dzień.Nie wiem czy to miało jakies znaczenie bo nie jestem o tym przekonana,ale go odrobaczyłam w grudniu i może to pomogło.Moja koleżanka zrobiła to samo oczywiście pod komnrola lekarza i też odczuwa zmiany.Ja w końcu sie wysypiam bo chodziłam na rzęsach.
dodam,ze do 8 miesiąca życia niunio mial straszną kolke wtedy wogóle nie spałam.Teraz luksus,,ale minie jeszcze duzo czasu az zdecyduje się na kolejne jak pomysle o takim problemie ze spaniem.

przepraszam za błędny,ale misio mi przeszkadza :-)

Cytat
agacia_73
Nie piszesz jak karmisz...ale widocznie dziecko się nie najada...Ja mam 8tyg.maleństwo które w nocy już śpi mi od6-8godz.a karmie piersią......
mój synek ma 8 miesięcy i karmie go butelką wydaje mi sie ze jest najedzony bo jak daje mu jeść ostatni raz to nawet nie zjada calej butelki bo juz nie chce

najpierw kapie dziecko, pozniej karmie(piersia)i maly spi od 6- 8 godzin,nigdy nie mial z ty problemu, a ma 3 miesiace

następna dyskusja:

ZĄBKOWANIE-dziewczyny ratujcie!!