Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

u mnie tez sie sprawdziło

Na mnie sie sprawdził kalendarzak chinski , ale ja tam w to niewierze, to jest taki dar biologiczny wiec watpie ze kalendarz chinski ma tu cos,
z mojego punktu widzenia biologicznego toooo wlasnie mozna tak wyliczycc sobie ze swojego kalendarzyka dni plodnych i nieplodnych miec przede wszystkim regularne cykle, i obserowwac przed dluzszy czas swoje ciało , ale koleznka powyzej ma racje, jezeli w dniu owulacji kochasz sie ze swoim partnerem to chłopczyk , 1 lub 2 dni przed owulacja szanse na poczecie dzeiwczynki sa wieksze;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

nie wierzę w takie bzdety. I nawet mi się nie sprawdziło. Wg tego czegoś powinnam mieć najpierw chłopca, później dziewczynkę a miałam na odwrót

No to u mnie się sprawdziło 29 lat, miesiąc poczęcia maj i jest wymarzony synek

Ani mnie, ani Narzeczonemu się nie sprawdziło ;-) Brat i siostra - o.k. Uważam zatem, że to raczej przypadek.

z tego wynika ze powinnam być chłopcem ;d

Nie wierze w takie rzeczy, zreszta wedlug tego kalendarza powinnam miec corke a mam syneczka :)

Hej!
W moim przypadku sprawdziło się, że w miesiącu w którym poczęłam dziecko przewidywano, że to będzie chłopiec i urodził się chłopiec. Również sprawdzałam swoje poczęcie, brata, dzieci koleżanki i wszystko jest tak jak w kalendarzu :) Za rok będę się starała o dziewczynkę i na pewno skorzystam z kalendarza chińskiego :)

oj ludzie. To zależy od genów jakie zostana dziecku przekazane. To przypadek jaki plemnik się załapie, czy chromosom X(damski) czy Y (meski) to od tego zależy pleć dziecka !

Hehe .wg tego się zgadza, powinnam być dziewczynką i jestem, tak samo mój brat xD ale oczywiście nie można w to wierzyć, uwarunkowania są czysto genetyczne, a nie "na czuja" ;p

pani na biologii tlumaczyla o śluzie i plemniczkach. ale i tak drogie kobiety CO MA BYC TO BEDZIE :)

a ja się nie mogę wypowiedzieć bo kalendarz ma od 18 lat skalę :P a ja miałam wcześniej :) ale teraz myślę o drugim więc będę próbować trfić :)

u bratowej sie nie sprawdziło, u mojej mamy tez nie :) i to dwa razy he

Ja słyszałam, że kobiety które bardziej lubią seks, częściej mają chłopców. A jak facet chce syna, to powinien dobrze "rozgrzać" partnerkę :)

jak sprawdziłam to u mnie się sprawdziło ;) ale u mojego brata już nie, czyli myślę, że to taki przypadek zawsze jest prawdopodobieństwo 50:50



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 10:18 przez agataw00.

następna dyskusja:

rozdzielili fora? :O