Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

maszyny przemysłowe

43 minut temu

Dom - remont i budowa

44 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

Witajcie drogie Kobiety!! Napisałam do Was, tutaj na forum gdyż pomyslałam, że to najlepsze miejsce w którym mogę poprosić o pomoc. Wspomniałam kiedyś na forum, że zbieram pluszaki do domu samotnej matki.
Ku mojemu zdziwieniu napisało kilka "dobrych duszków" co bardzo mnie ucieszyło:)
Postaram się napisać Wam wszystko od początku.
Fundacja o której piszę, jest założona przez grupę przyjaciół, którzy swoją energię i chęć działania postanowili wykorzystać do pomocy innym ludziom, którzy z różnych powodów nie radzą sobie sami.

Ponieważ Wy, macie swoje pociechy i pewnie duuuuuuużo rzeczy niepotrzebnych, małych możecie bardzo pomóc w bardzo łatwy sposób, szukamy w garażach, na strychu rzeczy które są nam zbędne, które odegrały już wystarczającą role w życiu naszych pociech, rodzeństwa, może naszym :)

No to tak :)
-do domu samotnej matki : ubranka na malenstwa, grzechotki, gryzaczki smoczki i wszystko co zwiazane z wychowaniem malenstwa

-dla muszkieterow(3chłopców których matka samotnie wychowuje): zabawki dla chłopców od 4 do 13 lat, gry, samochody, dinozaury, zwierzeta, wszystko co zwiazane z pilka nozna

- dla Angeliki matki wychowujacej samotnie 4 letnia Agatke - WSZYSTKO co się nadaje do mieszkania, lacznie z garkami, przyborami do lazienki do kuchni wszystko

i maskotki jak beda to pojda do domu samotnej matki :)




jeśli któraś z Was, jest zainteresowana proszę pisać do mnie, w wiadomościach prywatnych odpowiem na wszystkie pytania :)


Tutaj jest oficjalna strona tej fundacji. Zapraszam do polubienia:

http://www.facebook.com/FundacjaPomocWiecej

Polecam poszukać coś, wysłać:) Satysfakcja gwarantowana :P
jest ktoś zainteresowany ?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-25 17:11 przez an1aaaa.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Te ubranka to dla całkowicie takich maluszków, noworodków-niemowlaków? Poprosiłabym o adres na priv to zapewne coś wyślę bo niedługo się przeprowadzam i wiele ubranek bym musiałam po wywozić na wieś gdzie tylko by się zmarnowało, a tak to na pewno ktoś z nich jeszcze skorzysta.

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

dla chłopca : dla noworodka do lat 13,14
dla dziewczynki : dla noworodka do lat 4,5 lat

Tez poprosze o info na priv i adres na ktory kierowac ew paczuche

zweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 1/5

jeszcze ktoś zainteresowany ?:)
podtrzymajcie chociaż proszę wątek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-29 17:24 przez an1aaaa.

zweryfikowana
Posty: 388
Ostrzeżenia: 2/5

podniose wątek, potrzeba ciuszkow dla małej dziewczynki 18 miesiecznej. samotna matka została z dziecinką, ojciec zabrał jej wszystko bo niby 'kupione za jego'.. dziewczyna potrzebuje ciuchow i dla siebie i dla niej. ciezka sytuacja, sprawdzona w mopsie tak wiec nie idzie byle gdzie tylko do niej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biżuteria, kosmetyki, ubrania za jedzenie