Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

Nie jestem zaradną mamą!

22 sie 2016 - 09:52:38

Ankieta
oddanych głosów: 35
Wszyscy mogą głosować.
Czy robiłaś sesję zdjęciową dla noworodka?




Jestem super zaradną mamą

Ja urodziłam w lipcu.

Sesja zdjęciowa dla noworodka kosztuje nawet 600zł za 20 zdjęć.

Proponuje wam ubranka takie same jak wykorzystują fotografowie.

Uwierzcie mi wystarczy ładne tło - koc i aparat w telefonie.

Następnie ubranko odsprzedać dalej i pieniążki wracają do Was a zdjęcia są przesłodkie na priv mogę pokazać jakie mi udało się zrobić.

Zapraszam do kontaktu.

Nie jestem zaradną mamą!

13 mar 2017 - 15:02:43

Ja nie wiem skąd się wzięła ta moda i jakim trzeba być człowiekiem żeby wymyślić taką formę fotografii. zły Takie zdjęcia śpiących noworodków są uwłaczające godności człowieka. Jak można mówić, że to jest słodkie ? Jaki cel mają takie zdjęcia? Czemu to ma służyć? Dzieciak na śpiąco układany jest jakby był z plasteliny tylko po to żeby spełnić głupie zachcianki rodziców! ;(

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Nie jestem zaradną mamą!

20 lut 2018 - 19:39:43

Czego się to nie wciśnie by zarobić.
trochę żal tych co to łykają :) szczególnie w czasach, gdzie każdy telefon ma aparat:D

Nie jestem zaradną mamą!

20 lut 2018 - 21:30:00

Biedne dzieciaczki, pewnie im zimno ale co tam ważne żeby rodzice mogli się pochwalić.
Nie robiłam sesji zdjęciowej i wcale z tego powodu nie ubolewam.

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 11:31:32

Ja robilam sesje dla swojej corki, robila mi ja kolezanka z pracy u mnie w domu i to byla koncowka maja lub poczatek czerwca, mieszkamu na 4 pietrze i zawsze w ta pore mamy slonce w domu a wtedy bylo bardzo goraco i na podworku i w domu. A dziecku zalozylam taka starodawna rozowa sukieneczke :-) A zdjecia byly robione na pamiatke oraz zeby w przyszlosci moze powiesic na sciane :-)

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 15:02:14

Takie sesje to szczyt egoizmu rodziców...

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 16:41:19

Nie wiem może ja jestem jakaś nienormalna, ale nie widzę w tych zdjęciach nic słodkiego ani ujmującego. Słodkie, puchate kotki są słodkie, a nie nagie różowe noworodki z gołą pupą i ze skrzydłami z piór. Ogarnijcie się ludzie.. ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-21 16:42 przez karinka272.

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 16:44:32

szczerze mówiąc to mnie wogóle nie interesuje , to istny snobizm .
Jak można eksponować własne maluchy w ten sposób.
hmm

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 16:46:51

też zawsze mam mieszane uczucia co do tych sesji. Robić z dziecka kukiełkę, pozwolić marznąć i układać w dziwne pozy, przebierać jak lalkę tylko ku uciesze rodziców. Miałabym dylemat moralny:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-21 16:47 przez ellza.

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 16:53:57

Kto co lubi:)ja tam lubię takie pamiątkowe fotki, co złego w takim uwiecznieniu swoich pociech to nie rozumiem, fajnie po latach zobaczyć jakim to się było słodkim i pociesznym bobaskiem, zabawne fotki to tylko miłe wspomnienia, kto nie chce takich fot to niech zrobi inne lub wcale...ale odrazu egoizm to już raczej przesada, i dlaczego np miałabym się ogarnąć, dlatego tylko że zrobiłam słodkie i zabawne zdjęcia niemowlaka? Oj, ktoś tu ma jakieś dziwne wyobrażenia:)

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 17:21:28

To co Tobie wydaje się słodkie, nie musi być takie dla innych, aczkolwiek każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Dla Ciebie to słodkie dla mnie żenujące i okej ;) a jeśli dotknęło Cię moje "ogarnijcie sie ludzie" to nie chciałam Cię urazić ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-21 17:39 przez karinka272.

Nie jestem zaradną mamą!

21 lut 2018 - 17:52:57

Mnie napewno nic nie dotknęło:)raczej pomyślałam dlaczego ludzie mają się ogarnąć, tylko dlatego że podobają im się takie fotki? Tak jak z egoizmem, i gdzie tu jakiś egoizm...ale zgadzam się z tym że opinie mogą być różne, ktoś lubi słodycze a ktoś inny mięso, nasze prawo;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla 3latka