Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Kontynuacja poprzedniego wątku,w którym możecie się poradzić oraz wyżalić jeśli macie problem z wymianą,kupnem lub sprzedażą na Szafce.
Zgłoszenia nieuczciwych osób dodajemy do czarnej listyzły/b]

http://szafiarenka.pl/84/3409037/czarna-lista-nieuczciwych-szafkowiczek---zgloszenia.html

Dostałam dziewczyny wiadomość że hellokitty2008 oszukiwała również na szafce pod nickiem maro1015

to tak jak amazonka35 niegdyś wiolako30

Różnica pomiędzy ekonomicznym a priorytetowym polega na szybkości jego dostarczenia. Są jeszcze listy zwykłe (przesyłka listowa) i polecone (przesyłka listowa polecona). Zarówno jedna jak i druga przesyłka może zaginąć (zdarza się), ale w przypadku listu poleconego (bez względu czy ekonomiczny czy priorytetowy) masz potwierdzenie jego nadania i nadawca może dochodzić zadośćuczynienia ze strony Poczty Polskiej. Przy mniejszych wartościach może się to nawet opłacać.

Przy przedmiotach o większej wartości warto wybierać przesyłki kurierskie. Przy ich odbiorze możemy je rozpakować, a w razie problemów kurier spisze protokół.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-26 12:28 przez Gallardo.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Dziewczyny w jakim stanie wg was jest ta zabawka? Podoba się wam? Dodam, że nie działa tylko 5 czarnych klawiszy i jeden biały, sama zabawka działa prawie za każdym razem tylko przy drobnym wstrząsie się wyłącza lub zawiesza i buczy. Ach no i szczególik ta czerwona rurka poprzez swoje pęknięcia powoduje że organki co chwilę upadają. Gdybyście kupiły ją na szafie dla synka (jak ja to zrobiłam)w stanie bdb z prawie niewidocznymi śladami użytkowania za 35zł razem z wysyłką, czy byłybyście zadowolone?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 17:49 przez alenka85.

szczerze mega przegiecie to za 5 zł bym nie chciala tego dla swojego dziecka kurcze chociaz by ta mamusia wyczyscila wstyd ciekawe jak ma w domu.......

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

To jest według tej pani bardzo dobry stan?? Wstydziłabym się takie organki sprzedać.Ja bym domagała się zwrotu pieniędzy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

a więc chciałam zwrócić zabawkę ale niestety Pani nadal utrzymuje że zabawka jest ok, a ja chcę zwrócić tylko dlatego że mi się nie podoba. No ok, przyznaję nie podoba mi się, ale czy komuś się może podobać? Gdyby jeszcze działała...
zaproszę Panią nie będę pisać jak się nazywa do wypowiedzi na forum, ciekawa jestem czy jest w stanie się podpisać pod tą super zabawką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 18:04 przez alenka85.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Ja z pewnością NIE !!! nie byłabym zadowolona otrzymując takie coś

masakra z tymi organkami...ja bym takich wcale nie chciala i nie dziwie sie ze chcesz je oddac.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

uwierzcie mi że na fotkach i tak wyglądają nieźle, dużo ich "atutów" nie da się ukazać, bo lampa w aparacie na to nie pozwala.

Straszne jest to co niektorzy sprzedaja...ja bym nigdy w zyciu zniszczonej/niedzialajacej zabwaki nie wystawila na sprzedaz...

Cytat
Paula06061987
Dostałam dziewczyny wiadomość że hellokitty2008 oszukiwała również na szafce pod nickiem maro1015
ech... ona się chyba nie zmieni...

alenka85złom.. masakra ;(

A ja zauważyłam, że tu na szafce, w przeciwieństwie do szafy, po transakcji trzeba się nieraz normalnie prosić o nr konta po zakupie! Poza tym w ostatnim czasie kupiłam tu sporo rzeczy, z czego połowa jak się okazało była już sprzedana na innych portalach a tu nadal widniała.... Jedna Pani po transakcji, stwierdziła, że ona skończyła sprzedaż na szafce... tylko dlaczego ma jeszcze wystawionych 40 rzeczy?? heh :)

a to nic nowego... zamiast pilnować własnych ofert to łaskę robią że jeszcze nr konta wyślą :/

Mnie osobiście odstrasza momentalnie tekst "pytaj zanim kupisz czy jest dostępne" - a co ja zapytajnik jestem ? wisi na szafce to znaczy że powinno być i szczerze mówiąc mam w głębokim poważaniu tłumaczenia że 2 dni temu sprzedało się gdzie indziej ( a dziwnym trafem sprzedająca loguje się co dziennie na portalu )....


pianinko straszny syf :/ - za 5 zł może bym dała dziecku do popsucia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak usunąć ślad długopisu z lalki ?