Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fundusz alimentacyjny

20 wrz 2011 - 12:15:35

witam mam pytanie jak to jest,w listopadzie dostane od komornika zaswiadczenie o niesciagalnosci alimentow,bo moj byly sie zwolnil i nie ma z czego sciagnac i komornik mi powiedzial ze jak bede starala sie FA to dostane wyplate tez z te 2 miesiace przez ktore teraz nic nie daje czy tak jest? i czy ktoras z wie jak wygladasprawa o alimenty z dziadkami moze?
pomozcie

pomoze ktos??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 12:24 przez motylek475.

Fundusz alimentacyjny

20 wrz 2011 - 12:44:26

ja ostatnio jak powróciłam do łask funduszu to owszem dostałam zaległe. a z dziadkami nie jest już tak prosto, bo jeżeli mają niskie dochody a Twoje dzieci nie głodują to sąd może nie zasądzić od nich alimentów lub marną namiastkę tego co powinnaś dostać!

Fundusz alimentacyjny

20 wrz 2011 - 12:56:26

Aha,dziękuje za informacje ,narazie i tak będe starała się z funduszu

Fundusz alimentacyjny

20 wrz 2011 - 12:57:59

od dziadków nie warto sie starac a z funduszu to masz na 100% co miesiącale jak jest z zaległymi teraz to nie wiem

Fundusz alimentacyjny

22 wrz 2011 - 08:16:28

Cytat
motylek475
witam mam pytanie jak to jest,w listopadzie dostane od komornika zaswiadczenie o niesciagalnosci alimentow,bo moj byly sie zwolnil i nie ma z czego sciagnac i komornik mi powiedzial ze jak bede starala sie FA to dostane wyplate tez z te 2 miesiace przez ktore teraz nic nie daje czy tak jest? i czy ktoras z wie jak wygladasprawa o alimenty z dziadkami moze?
pomozcie

pomoze ktos??
motylek tak to prawda ja bodajze dostałam wyrownanie z trzech miesiecy ale nie pamietam jak to było....jak cos moge Ci udzielic wiecej info na priv

Fundusz alimentacyjny

22 wrz 2011 - 08:19:48

tak dostaniesz za 2 miesiace wyrównanie

Fundusz alimentacyjny

22 wrz 2011 - 09:13:34

Witam mam pytanie jeśli płaci fundusz alimety to czy można skarżyć ojca o podwyżkę ?kurcze nie wiem jciec mojej córki juz od 10 lat ma fundusz który wypłaca mi 300zł Natalia chodzi do 5lkasy ptrzeby coraz większe.ie chce jakiejś kolosalnej sumy ale o 100zł więcej ale nie wiem jak to jest z funduszem i jak ojciec nie ma nic na siebie ponieważ to co ma to wszysko na rodziców lub rodzeństwo.

Fundusz alimentacyjny

22 wrz 2011 - 09:40:37

Musisz chyba do sądu z tym, podajesz powód podwyzki w podaniu ze drozsze ksiązki itp



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-22 09:42 przez KingaSz18.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niania