Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odkurzacz

04 paź 2011 - 09:44:29

JA POLECAM ODKURZACZ CENTRALNY JEST TO KOSZT WIEKSZY (MÓJ MĄŻ SIE TYM ZAJMUJE) I RURA ODKURZACZA JEST W KAZDYM POKOJU I GARAZU I PIWNICY WCHOWANA W ŚCIANIE,WYCIĄGASZ GDY CHCESZ ODKURZYC:) WSSYSA WSZYSTKO I ZAWSZE !!
WIECEJ INFO NA PRIV:)


złamanie regulaminu punkt 14- moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 22:12 przez moderator.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 09:57:39

To dobre dla kogoś jak ma wielki dom.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 09:59:33

CHRUPEK, jeśli możesz to szybko idź oddaj ten swój nowy odkurzacz. ja taki mam i jest BEZNADZIEJNY. pisałam o nim w wątku która?które?

A co do pralki to ja muszę mieć taką max do 45cm głębokości, bo mam mikroskopijną łazienkę. Ale wybrałam już sobie jakiegoś samsunga, tylko jakoś nam nie po drodze do sklepu :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-04 10:02 przez ilmina.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:02:31

o <moderacja>, ale pisałaś że z workiem działa ok.

Moja pralka ma ten górny blat o głębokości 39cm :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 22:12 przez moderator.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:14:08

No wpakowałąs się w kanał , my tez taki ammy tylko traktujemy jako relikt z przeszłości i stoi w garazu bo nie było co z nim zrobic , czasem mąż go do sprzatania samochodu włacza , Ale ja przy dziecku za nic bym go nie włączyła
Mam od lat wodny odkurzacz Reinbow, jest extra, mój tata przedz laty mi fundnął
Nie musze dodawac że jakies 7 lat temu po słaceniu go wyszła suma za jaka bysmy kupili nowego malucha
Ale to mój tata tak wymyslił i spałacał go .No trudno
Jesli miałabym polecic odkurzacza a nie ZAKURZACZA JAK ZELMER NIESTETY
Poleciłąbym Ci Wodnika , z filtrem wodnym , przy alergiach narastajacych i astmie naszej bym wziełą jesli kiedys wysiadzie mi Reinbow
Klasyczny odkurzacz zakurza mieszkanie a jak dodajesz filtry one tylko mibnimalizuja sprawe
Wodne odkurzacze cały brud , kurz zanieczyszczenia zatrzymuja , ja nwet wydmuchiwanym powietrzem z reibowa suszyłam głowe , bo jest krystalicznie czyste ,Ma
Ale to drogi sprzę jak ma sie dom to procentuje , przy mieszkaniu w blokach to wydatek na lata

Powodzenia Chrupku i byle dalej od Zelmera , patrz na wodne odkurzacze zdrowe , teraz w wiekszości biur , zakłądów , hal i mieszkan wykorzystuje sie zdrowe wodne pdkurzacza , kiedys przechodziłam szkolenie i zajmowałam sie prywatnie działalnoscia sprzedażą tego sprzetu wysokiej klasy wiem co mówię

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:14:21

O ile lubisz chodzić i składać reklamację, prać filtr co odkurzanie, męczyć się z rurą, która w końcu pęknie i kupować worki do odkurzacza, który ma działać bezworkowo. :) jak dla mnie jest za ciężki, za głośny i za wielki, no i ta super extra rura teleskopowa popsuła się w <moderacja> popękał jakiś plastik a ona nie podlega reklamacji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 22:12 przez moderator.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:39:11

no to mnie pocieszyłyście :(
ja nie chce bezworkowego odkurzacza tylko WORKOWY a filtry i tak piorę po każdym odkurzaniu. Kupiłam bezworkowo-workowy bo ja mam sklerozę i jak by mi zabrakło worka to mogę odkurzyć bez :)
Wodnika miałam (pisałam w 1 poście) i to był strzał w kolano.
W zasadzie nie mam dużej powierzchni do odkurzania tylko duży pokój, chrupkowy i przedpokój w pozostałych pokojach mam drewniany parkiet albo terakotę.
dopisane 7.10.2011

Wczoraj doszedł odkurzacz i od razu złapałam się za odkurzanie. Na razie testuję odkurzanie z workiem i turboszczotką i póki co jestem zadowolona! Moja wykładzina wreszcie jakoś wygląda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 11:59 przez CHRUPEK.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Odkurzacz

22 lis 2011 - 15:16:34

Ja bym obstawała przy odkurzaczach piorących, tutaj ( http://www.zadowolenie.pl/odkurzacze_piorace ) są ciut mniejsze modele i to w całkiem niezłych cenach. Ale jeżeli już nie chcesz, to trudno. Dziwi mnie też skoro byłaś zadowolona z zelmera bezworkowego to nie chcesz go kupić drugi raz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 15:17 przez pantuniestal75.

Odkurzacz

22 lis 2011 - 16:27:31

a ja mam taki :) electrolux ergorapido. jestem bardzo zadowolona ;)



niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Odkurzacz

10 sty 2012 - 20:22:08

jak sie nie znam czlowiek na odkurzaczach to jak ma sam naprawiac? :D chyba ze do jakiegos fachowca zanies, ale zeby koszt nie byl tak wysoki ze mozna kupic nowy sprzet :D jesli jednak bedziesz chciala nowy kupic to polecam Robojety. Bardzo fajne odkurzacze - automatyczne! czyli same jezdzą i sprzątają.

Odkurzacz

10 sty 2012 - 20:29:10

Cytat
ilmina
CHRUPEK, jeśli możesz to szybko idź oddaj ten swój nowy odkurzacz. ja taki mam i jest BEZNADZIEJNY. pisałam o nim w wątku która?które?



ja też mam ten odkurzacz od roku i jest świetny :) wszystkim polecam
moja siostra też go ma i jest bardzo zadowolona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 20:29 przez basiaa83.

Odkurzacz

11 sty 2012 - 08:11:23

Dla mnie ten odkurzacz jest najlepszy http://newsroom.electrolux.com/pl/2009/06/01/%E2%80%9Enajlepsze-w-polsce%E2%80%9D-odkurzacze-ultra-silencer/
Model Electrolux Ultra silencer:)nie wiem tylko czy jest jeszcze w sklepie ale na necie można poszukać!Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 08:19 przez edka215.

Odkurzacz

12 mar 2012 - 21:06:14

U mnie w domu też dzieci z alergią :( Synek na kurz. Tak wiec zaczęłam poszukiwania odkurzacza przeznaczonego dla alergików. Jest takich odkurzaczy coraz więcej na rynku. Mi się chyba najbardziej podoba Sebo. To odkurzacz kolumnowy, a wyróżnia go to, że nie wydmuchuje powietrza. Coś rewelacyjnego:)

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Odkurzacz

16 sie 2012 - 14:27:02

Jeżeli ma się małego alergika w domu, to na pewno odkurzacz wodny będzie najlepszym rozwiązaniem. Powiem Ci, że dobry jest MPM Bora. Dużo za niego nie zapłacisz a zobaczysz, że jest o wiele dokładniejszy od tych tradycyjnych odkurzaczy.

Odkurzacz

28 wrz 2012 - 12:35:50

A to jest mój jestem mega zadowolona

Producent Electrolux
Kod producenta zT 3530 T8
Linia T8
Typ Bezworkowe
Gwarancja 24 miesiące
Fizyczne
Wysokość [cm] 30
Szerokość [cm] 39
Długość [cm] 30.2
Waga [kg] 5.1
Funkcje
Funkcja dmuchawy nie
Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Przezroczysty zbiornik
Parkowanie Poziome i pionowe
Filtry
Rodzaj filtrów HEPA zmywalny
Filtr HEPA Posiada filtr HEPA
Worek na kurz
Rodzaj worka Bezworkowy

Zasilanie
Moc 1500 W
Moc silnika [W] 1500
Techniczne
Konstrukcja Miękkie kółka , Uchwyt do przenoszenia
Poziom hałasu [dB] 86
Automatyczny zwijacz przewodu tak
Długość przewodu [m] 5
Zasięg pracy [m] 9
Zastosowane technologie
Cykloniczny ruch powietrza
Wyposażenie
Rury Metalowe , Teleskopowe
Standardowe Ssawka szczelinowa , Ssawka do tapicerki , Ssawka do parkietów , Szczotka dywanowo-podłogowa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O tatusiach Waszych dzieci (na wesoło)