Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 19:51:41

Witam doświadczone mamusie. Dziś oglądałam gazetke z biedronki. Niedługo mają być śliczne rajstopki i body dla niemowląt i dzieci starszych. Chciałam zapytać te mamusie które już kupowały ubranka w biedronce czy ich jakość jest warta ceny, czy rajstopki się nie mechacą. Czy kolory się nie spierają. ???

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 19:59:57

ja kupiłam w zeszłym roku rajstopki dla Kubusia, kilka par i jestem z nich bardzo zadowolona. Kolory super i wytrzymałe. Niektóre z nich posłużą nam jeszcze tej zimy (te które były większe). Ogólnie jesli chodzi o rajstopki to ja polecam. Nie wiem jak inne ciuszki bo jeszcze nie kupowałam.

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 20:07:17

Kupowałam body w zeszłym roku i były super :)
A z rajtuzek (ocieplanych) nie jestem zadowolona, po 3 miesiącach używania wylądowały w koszu :/

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 20:10:28

Cytat
nusia83
ja kupiłam w zeszłym roku rajstopki dla Kubusia, kilka par i jestem z nich bardzo zadowolona. Kolory super i wytrzymałe. Niektóre z nich posłużą nam jeszcze tej zimy (te które były większe). Ogólnie jesli chodzi o rajstopki to ja polecam. Nie wiem jak inne ciuszki bo jeszcze nie kupowałam.

Potwierdzam :)
Ja rowniez jestem zadowolona z rajstopek :) a co do innych ciuszkow to jeszcze nie kupowalam w biedronce, natommiast moge polecic body z PEPCO sa super!!! w ogole sie nie rozciagaja, maja trwaly kolor, naprawde jestem bardzo zadowolona i cena jest super bo jest stala - 5,50 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-05 20:16 przez sasha_250.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 20:15:37

ja ogolnie jestem zadowolona, teraz byly bluzeczki disneya mama kupowala alicji i siostrze nie wiem po ile bo nie pytałam ale jestem zadowolona, bodziaki i rajstopki rowniez mielismy i rowniez jestem zadowolona.

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 20:49:52

A tu jest aktualna gazetka jeśli ktoś ma ochote obejrzeć
http://www.biedronka.pl/oferta/inspiracje_tygodniowe/jesienne_kolory/gazetka/

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 20:52:52

wg mnie rajstopki takie jak i inne czyli warte swojej ceny, tzn mechacą się trochę ale jeszcze nie miałam rajstopek które by w ogóle się nie mechaciły...
jeśli chodzi o body to takie droższe kolorowe z napkami na ramieniu były super jakosciowo - nie rozciągały sie i nie spierały ale z kolei takie z zakaldkami pakowane po dwie sztuki bez rewelki - tzn bawełna dobra ale te zakladki i fakt ze wypadały mniejsze niż podany rozmiar je dyskwalifikował, a jeszcze te ostatnie z krótkim miały bardzo waskie rekawki - na pulchniutkiego malucha za waskie

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 20:53:06

Mielismy w tamtym roku rajstopki - byly super ze zwierzatkiem na pupie :) Ale niestety szybko sie zmechacily ale faktycznie cieplutkie byly .
Co do ubranek - kiedys mielismy bodziaki i rampersy BabyCode - plastikowe napy szybko sie psuły , od jakiegos czasu zauwazylam ze napki sa juz metalowe . Ogolnie jakosc materiału bardzo dobra i ja polecam .

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 20:54:22

Rajstopki to porażka bo sa mało elastyczne jesli dziecko jest chudziutkie to przejdą ale jak ma już kawałek nóżki:) to nie przejdą bo nie maja nic lycry w sobie

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:05:45

Jezeli chodzi o body z długim rękawkiem z tej gazetki, to już kiedyś były w Biedronce, kupiłam 3 szt. i byłam bardzo zadowolona, są rewelacyjne, elastyczne, nie rozciągaja sie w praniu, nie traca kolorów. Polecam!
Ale kiedyś kupiłam tez takie gorszej jakości, cienka bawełna, plastikowe napy i te były do doopy, napy sie rozpinały lub wyrywały przy odpinaniu. Tych nie polecam!
Na rajstopkach raz się przejechałam, były takie w dwupakach i jakies takie mało elastyczne, szerokie w pupie, w ogóle nie trzymały sie na dupci. To były takie cieńsze. A te grube z frotką w środku i ze zwierzątkami na pupie były fajne i wytrzymałe, córeczka dodziera jeszcze po starszym bracie :)

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:06:32

Cytat
rencia163
A tu jest aktualna gazetka jeśli ktoś ma ochote obejrzeć
http://www.biedronka.pl/oferta/inspiracje_tygodniowe/jesienne_kolory/gazetka/

Normalnie oszalałam :D Mam jesienno-zimowego świra na punkcie ciepłych skarpetek w paski! A jak jeszcze mają palce to już odpływam zupełnie w ramiona wiosny!! :D:D:D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:10:37

A od kiedy będzie ta oferta w biedronce,ile kosztować będą te rajstopki?
Chyba też się skuszę :)

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:12:20

Cytat
kiskan8
A od kiedy będzie ta oferta w biedronce,ile kosztować będą te rajstopki?
Chyba też się skuszę :)
Masz linka kilka postów wyżej :)

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:18:50

Ja też mam kilka rzeczy z biedronki i dla siebie i dla maluchów nic się nie dzieje są naprawdę fajne , moja siostra pracujew biedronce i zawsze mam newsy :)) na początku roku są zawsze fajne wyprzedaże nawet po1złi 5zł.:)

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:30:13

ooooooo jakie EMU tanie ;)
nooo czas na zakupy drogie Panie :) ja polecam bo zawsze córci kupuję gdy coś jest z odzieży dla dzieci tej firmy CODE i się nie zawiodłam jeszcze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbki do tkanin