Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowe pieluchy Dada

02 mar 2015 - 10:04:14

Dziewczyny co sądzicie na temat "ulepszonych" pieluch Dada z Biedronki? My kupujemy dla Córki 4-ki i szczerze to nie jestem zadowolona. Stare pieluchy w ogóle nie przeciekały, a przy tych nowych zdarzyło się nam już kilka razy a zużyłam może 1/3 opakowania. Są strasznie cienkie i jakby krótsze. W ogóle nie przypadły mi do gustu :/ Na szczęście udało nam się kupić kilka sztuk starych pieluch i mamy spory zapas. Jak się skończą będę myślała nam zmianą firmy bo ta "ulepszona" nowość do niczego się nie nadaje.

Macie jakieś propozycje odnoście innych niedrogich firm a dobrych jakościowo?

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Nowe pieluchy Dada

02 mar 2015 - 13:43:42

Mowa o tych całkiem nowych FIT czy o ulepszeniu tych co były? Nie jestem w temacie, nie kupowałam już jakiś czas tych pieluch ale jak weszły Fit to próbujemy ich, na razie jestem w połowie opakowania i nie są złe, też używamy 4, tamte poprzednie Dady przeciekały więc zaprzestałam...teraz zobaczymy te nowe...

Nowe pieluchy Dada

02 mar 2015 - 14:23:18

nie zauważyłam żadnej zmiany

nie zauważyłam żadnej zmiany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-02 14:23 przez anna178.

Nowe pieluchy Dada

02 mar 2015 - 14:53:34

Ja również nie zauważyłam różnicy , u nas sprawdzają się doskonale.

Nowe pieluchy Dada

05 mar 2015 - 08:05:29

Chodzi mi o te ze zdjęcia poniżej.

Kurde może to ja trafiłam na jakieś trefne... Albo po prostu chodzi o to, że jestem typem człowieka który nie lubi zmian i tamte bardziej mi odpowiadały ;)



zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Nowe pieluchy Dada

05 mar 2015 - 09:46:06

Cytat
MyszeQ
Chodzi mi o te ze zdjęcia poniżej.

Kurde może to ja trafiłam na jakieś trefne... Albo po prostu chodzi o to, że jestem typem człowieka który nie lubi zmian i tamte bardziej mi odpowiadały ;)

To są te nowe nie ulepszone, tamte są zwykłe, a te na zdj są Fit czyli trochę cieńsze, mają też inną cenę.
Ja właśnie o nich pisałam, testujemy je teraz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki dla noworodka