Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Przedszkole

4 minuty temu

Podnoszenie kwalifikacji

44 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

14 lis 2013 - 10:38:30

Wątek szczególnie dla mam dzieci "obdarzonych" Atopią jakie balsamy i płyny do mycia się u was sprawdzają. U nas działa tylko emolium i emolient linum. Natomiast Atoperal,allerco, i mimi od cutieshelp kompletnie się nie sprawdzają. Jak jest u was. Chciałabym kupic jakieś nowe kosmetyki bo skórka bobasa szybko sie przyzwyczaja ale nie wiem na co się teraz zdecydować.

AZS jakie kosmetyki

14 lis 2013 - 11:05:44

obie moje córcie mają z tym problem starsza juz prawie nic!
wyeliminowała produkty które ja uczulały!
ale młodsza ma nie jest to dramat ale w 3 miejscach ma 2 cm ogniska zapalne
stosuję emolium w emulsji do kąpieli i do smarowania z La Roche Posay
lipikar baume ap jest rewelacyjny to dlatego pewnie te zmiany sa takie malutkie ,ale walczę!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 11:06 przez luiza2012.

AZS jakie kosmetyki

14 lis 2013 - 14:17:17

Cetaphil jest jeszcze dobry i eucerin, ale strasznie drogi. Teraz smaruję czystym olejem arganowym, też ładnie wygładza, do kąpieli daję emolium, zamiennie z krochmalem

AZS jakie kosmetyki

02 gru 2013 - 11:33:24

Emolium, Oliatum czy jakoś tak to się zwało też.

AZS jakie kosmetyki

02 gru 2013 - 12:56:38

Polecam A-derma Exomega, są dość drogie ale bardzo wydajne i najlepsze.



AZS jakie kosmetyki

02 gru 2013 - 13:15:54

Polecam MUSTELA STELATOPIA, sprawdzone na mojej kilkumiesięcznej córce , inne uczulały

AZS jakie kosmetyki

02 gru 2013 - 15:20:45

Ja używałam i kremu i balsami Emolium, krem oilatum. Synek ma ponad 7 miesięcy i w sumie plamy są raz bladsze raz bardziej zaczerwienione. Teraz używam ziajki :D Ale do skóry Atopowej, kremik na buźkę oraz emulsja do ciała.. póki co to rewelacja. Natłuszczanie minimum 2 razy dziennie i walczymy dalej :(

AZS jakie kosmetyki

02 gru 2013 - 16:56:35

Podbijam bo tez mamy z tym problem, emolium odpada-ma w wiekszosci parafine i i zapycha nam pory. A mustele z cold cream ktos probowal?

AZS jakie kosmetyki

02 gru 2013 - 18:01:29

Mój synek na szczęście wyrósł już z alergii(mam nadzieję), a przynajmniej skóra jest bardzo ładna. Walczyliśmy ze zmianami dosyć długo, a niektóre były paskudne, bo nawet sączyły się...
Jeśli chodzi o produkty bez parafiny to jak dobrze pamiętam A-Derma Exomega jej nie ma. A na zmiany miejscowe bardzo polecam Cicaplast Baume B5 z La Roche-Posay. Jest bez parafiny, teraz używamy już tylko na drobne krostki, spieczone usta, otarcia, a ja nawet do twarzy:)
Proponuję szukać promocji w aptekach internetowych, bo różnice w cenach są kolosalne. Cicaplast średnio kosztuje ok.30 zł za 40 ml, a ja kilka razy trafiłam na cenę 9,90 :)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

AZS jakie kosmetyki

02 gru 2013 - 19:41:47

Cytat
mc_dusiek
Podbijam bo tez mamy z tym problem, emolium odpada-ma w wiekszosci parafine i i zapycha nam pory. A mustele z cold cream ktos probowal?
Ja mam z tej serii krem do twarzy i sztyft do ust. Niestety u nas się nie spisał.Nie chroni przed zewnętrznymi czynnikami środowiska, mimo że nie ma jeszcze mrozu naszemu maluszkowi wyszły kolejne zmiany atopowe na policzkach. W dodatku ma bardzo intensywny ziołowy zapach który może przeszkadzać

AZS jakie kosmetyki

24 sty 2014 - 13:07:47

WITAM JAK BY BYLA PANI ZAINETESOWANA TO MAM DO SPRZEDANIA POL BUTELKI CETAPHIL RESTORADERM CO DO CENY TO SIE DOGADAMY

AZS jakie kosmetyki

25 kwi 2014 - 19:07:52

Ziaja ma super produkty na azs - olejek do kąpieli, emulsję po kąpieli i kremy :-)
naprawdę świetne, a kosztują grosze w porównaniu do oilatum. efekt jest naprawdę porównywalny - opinie wielu klientów :)

AZS jakie kosmetyki

25 kwi 2014 - 20:58:07

Polecam krem Demsa, nie wiem czy to jest w sprzedaży, nam dała pani doktor na próbę i sprawdziło się naprawdę świetnie! Teraz córka ma gładką skórę a wcześniej skóra przypominała papier ścierny. Działa szybko i jest bezpieczna :-)

AZS jakie kosmetyki

22 kwi 2015 - 09:37:33

ja polecam kosmetyki Atoperal - sprawdziłam na sobie całą serię i mam pozytywne odczucia. pozbyłam się tego smutnego uczucia pieczenia i czerwonych plam, które pojawiały mi się na skórze. nie wiem jak ta seria sprawdzi się u Was, ale u mnie sprawdziła się w 100%.

AZS jakie kosmetyki

22 kwi 2015 - 14:05:03

Witam .Mam 7 letnia córeczkę z AZS .uzywalismy chyba juz wszystkiego co jest na rynku .Nawet sięgałysmy do środków na egzeme ,teraz od rokumamy sprawdzony środek ktory świetnie sie sprawdza .Nazywa sie MEDIDERM..Opakowanie bardzo duże i na długo wystarcza .polecam .do tego po kapieli uzywamy rowniez sprawdzonego kosmetyky z firmy ZIAJA.-Balsam pielęgnujący .Polecam te dwa praeparaty



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WSZY !