Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

51 minut temu

Biznes

55 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 12:08:36

hej mam pytanie do was:) kiedy wyciagacie basen dla dzieci?? czekacie do Jana?? bo nie wiem co robic jest talk ciepło ,a z drugiej strony teprzepowiednie ze trzeba czekać do Jana:)

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 12:48:40

Witam!Ja nie zwracam na przesądy,jest super pogoda córa juz nie wytrzymała i dzisiaj wystawilismy basenik narazie mały ze zjezdzalnia od mojego syna który dostał na dzien dziecka ale duży też bedziemy na dniach wyciagac:)

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 13:23:58

oj fajnie bo mąż też dziś wystawił ale wszyscy do mnie co ja robie i wogóle .... :)

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 14:51:17

ja czekam do Jana

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 15:13:34

I marta158 dobrze mąz zrobił:).U nas sąsiedzi również juz mają wystawione baseny takze nie jestesmy "ufokami":)i szczerze nawet nikt nic nie wspominał że sie nie powinno.Heh zresztą i tak bym nie słuchała jak ktoś nie chce to niech nie wystawtawia ale też niech nie krytykuje ja chciałam i mam:).

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 15:21:42

sorry..może jestem jakaś dziwna ale o co chodzi z tym Janem??

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 15:43:52

Cytat
temptress
sorry..może jestem jakaś dziwna ale o co chodzi z tym Janem??
do św. Jana nie powinno się kompać w basenach, stawach itp. dopiero jak Jan Chrzciciel ochrzci wode to mozna, czy jakos tak

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 16:48:09

wiwat zabobony :/

pamiętajcie też aby w ciąży nie farbować włosów, nie patrzeć na choroby itp. itd....


jak ładna pogoda i gorąc to nie ma co czekać tylko wystawiać basen i dać odetchnąć w letniej wodzie :)

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 18:06:39

Cytat
Darmoszka
wiwat zabobony :/

pamiętajcie też aby w ciąży nie farbować włosów, nie patrzeć na choroby itp. itd....


jak ładna pogoda i gorąc to nie ma co czekać tylko wystawiać basen i dać odetchnąć w letniej wodzie :)

każdy ma swoje zdanie na ten temat....

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 18:47:59

dlatego wyrażam swoje - nie wiem po co je komentujesz dalej :)

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 18:57:03

haha no własnie po to ;D

u nas odkryte baseny są własnie dopiero pootwierane po Janie.ja sama nie wiedziałam o tym "przesądzie" ;) ja już tez wyciągam swój basen ale poczekam po pierwsze az moja mała skończy roczek ;) i poczekam na tego Jana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-04 19:00 przez pipiruga.

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 20:51:36

my się już kąpaliśmy 2razy w tamtym tyg no i dzisiaj :) synek ma 16 prawie 17 mies i nic mu nie jest. Ale do kąpieli ma piankę taka jak płetwonurek :)

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 21:08:52

u nas stoi od wczoraj,a ze jest wielki to woda dopiero dzisiaj się troche zagrzała i mały juz sie wścikał

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 21:16:32

Mój syn już się pluska na całego:)

zweryfikowana
Posty: 318
Ostrzeżenia: 1/5

kiedy basen???[b][/b]

04 cze 2011 - 22:04:10

Ja tam rowniez nie patrze na zabobony,narazie nalam wody malemu do piaskownicy platkiwowej ale trzeba juz basenik bedzie wyciagnac i napompowac ale jest duzy i troche roboty jest przy nim.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilator, plastry czy zwykła maszynka?