Obecnie rozmawiamy o:

Skojarzenia

gorący temat

fetyszysci zapraszam

6 minut temu

płaszcz transparentny

12 minut temu

prezent na swieta

31 minut temu

kody rabatowe

39 minut temu

pędzelki jak szczotka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pas do elektrostymulacji-opinie

03 cze 2011 - 23:14:47

Witam.Chciałabym zrzucić te wstrętne fałdy na brzuchu i ohydny cellulit,ale nie wiem jak.Ćwiczę brzuszki,masuję,kombinuję i nic.Wpadłam na pomysł,że może taki pas masujący,do elektrostymulacji np.Mango Abs&Core albo podobny mi pomoże.Tylko,że on jest drogi a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.Używacie takich pasów do wyrobienia brzuszka? Działa,czy nie warto?

03 cze 2011 - 23:32:43

Mój mąż tego używa, ale on już jest szczupły i tylko poprawia tym sobie muskulaturę. Ostatnio kupił sobie jakiś na necie i niestety pas sam się wyłącza w trakcie. Na celulit świetnie działa ta próżniowa maszynka w której się pedałuje na stojąco. Niestety z własnego doświadczenia wiem, że jest morderczo wykańczająca! Zawsze po pół godzinie takich ćwiczeń jestem mokra(a raczej byłam przed ciążą), ale chyba do niej wrócę po ciąży. Niestety zapomniałam nazwy, ale w większości siłowni i salonów są one na porządku dziennym!

03 cze 2011 - 23:45:56

Ja ostatnio zastosowałam kapsułki tzw spalacze tłuszczu i w ciągu 1tyg straciłam 4kg. Teraz robię przerwę po 3tyg aby sprawdzić czy nie ma efektu jojo.

04 cze 2011 - 07:50:42

Cytat
666kasja
Mój mąż tego używa, ale on już jest szczupły i tylko poprawia tym sobie muskulaturę. Ostatnio kupił sobie jakiś na necie i niestety pas sam się wyłącza w trakcie. Na celulit świetnie działa ta próżniowa maszynka w której się pedałuje na stojąco. Niestety z własnego doświadczenia wiem, że jest morderczo wykańczająca! Zawsze po pół godzinie takich ćwiczeń jestem mokra(a raczej byłam przed ciążą), ale chyba do niej wrócę po ciąży. Niestety zapomniałam nazwy, ale w większości siłowni i salonów są one na porządku dziennym!
Ale mąż używa tego pasa co reklamują w Mango? I co,rzeżbią mu się mięśnie?
Znajoma kupiła pas do masażu z funkcją sauny na Allegro,używa go jakieś pół roku i mówi,że oprócz bólu mięśni brzucha po takim masażu,żadnego efektu nie widzi:(

16 kwi 2014 - 20:12:21

JAKICH KARSUŁEK UŻYWALAŚ?

16 kwi 2014 - 21:28:38

Ja tez polecam vacu fit/ aktiv tak jak 666kasja, po ciazy chodzilam i efekt rewelacyjny co prawda pot nawet z rzes kapie warto sie pomeczyc.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

23 lut 2015 - 15:35:35

ja mam do tego Elektrosymulator z firmy Econova, w Polsce mają chyba najlepszy sprzęt, zobacz tutaj www.elektrosymulatory.com są też do elektroakupunktury i termoterapii

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

kiedy basen???[b][/b]