Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pas do elektrostymulacji-opinie

03 cze 2011 - 23:14:47

Witam.Chciałabym zrzucić te wstrętne fałdy na brzuchu i ohydny cellulit,ale nie wiem jak.Ćwiczę brzuszki,masuję,kombinuję i nic.Wpadłam na pomysł,że może taki pas masujący,do elektrostymulacji np.Mango Abs&Core albo podobny mi pomoże.Tylko,że on jest drogi a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.Używacie takich pasów do wyrobienia brzuszka? Działa,czy nie warto?

Pas do elektrostymulacji-opinie

03 cze 2011 - 23:32:43

Mój mąż tego używa, ale on już jest szczupły i tylko poprawia tym sobie muskulaturę. Ostatnio kupił sobie jakiś na necie i niestety pas sam się wyłącza w trakcie. Na celulit świetnie działa ta próżniowa maszynka w której się pedałuje na stojąco. Niestety z własnego doświadczenia wiem, że jest morderczo wykańczająca! Zawsze po pół godzinie takich ćwiczeń jestem mokra(a raczej byłam przed ciążą), ale chyba do niej wrócę po ciąży. Niestety zapomniałam nazwy, ale w większości siłowni i salonów są one na porządku dziennym!

Pas do elektrostymulacji-opinie

03 cze 2011 - 23:45:56

Ja ostatnio zastosowałam kapsułki tzw spalacze tłuszczu i w ciągu 1tyg straciłam 4kg. Teraz robię przerwę po 3tyg aby sprawdzić czy nie ma efektu jojo.

Pas do elektrostymulacji-opinie

04 cze 2011 - 07:50:42

Cytat
666kasja
Mój mąż tego używa, ale on już jest szczupły i tylko poprawia tym sobie muskulaturę. Ostatnio kupił sobie jakiś na necie i niestety pas sam się wyłącza w trakcie. Na celulit świetnie działa ta próżniowa maszynka w której się pedałuje na stojąco. Niestety z własnego doświadczenia wiem, że jest morderczo wykańczająca! Zawsze po pół godzinie takich ćwiczeń jestem mokra(a raczej byłam przed ciążą), ale chyba do niej wrócę po ciąży. Niestety zapomniałam nazwy, ale w większości siłowni i salonów są one na porządku dziennym!
Ale mąż używa tego pasa co reklamują w Mango? I co,rzeżbią mu się mięśnie?
Znajoma kupiła pas do masażu z funkcją sauny na Allegro,używa go jakieś pół roku i mówi,że oprócz bólu mięśni brzucha po takim masażu,żadnego efektu nie widzi:(

Pas do elektrostymulacji-opinie

16 kwi 2014 - 20:12:21

JAKICH KARSUŁEK UŻYWALAŚ?

Pas do elektrostymulacji-opinie

16 kwi 2014 - 21:28:38

Ja tez polecam vacu fit/ aktiv tak jak 666kasja, po ciazy chodzilam i efekt rewelacyjny co prawda pot nawet z rzes kapie warto sie pomeczyc.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Pas do elektrostymulacji-opinie

23 lut 2015 - 15:35:35

ja mam do tego Elektrosymulator z firmy Econova, w Polsce mają chyba najlepszy sprzęt, zobacz tutaj www.elektrosymulatory.com są też do elektroakupunktury i termoterapii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiedy basen???[b][/b]