Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

38 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plamy ciążowe :(

03 cze 2011 - 22:47:33

Mimo że minęło już pół roku od narodzin syna, plama ciążowa na czole nie znikła, a nawet jeszcze bardziej zbrązowiała. Stosuje krem z filtrem i czekam, ale tracę już cierpliwość.

Czy znacie jakieś dobre metody na pozbycie się tego paskudztwa?

Plamy ciążowe :(

03 cze 2011 - 23:37:20

W obydwu ciążach miałam ten sam problem ale raczej samo czekanie nic nie pomorze, przynajmniej u mnie nie pomogło, krem z filtrami powinien zapobiegać jeszcze większemu ciemnieniu ale żeby się plam pozbyć ja stosowałam krem firmy Eucerin (kupowałam w aptece) nie jest tani ale skuteczny, zapewne są też innych firm i na pewno tańsze ale ich skuteczności nie znam.

Z domowych metod gdzieś wyczytałam że pomaga maseczka : do soku z 1 świeżej pomarańczy dodajemy kilka łyżek miodu, wymieszać, włożyć do lodówki, powinna mieć dość gęstą konsystencję, nakładać jak maseczkę.
Od razu zaznaczam że mnie nie pomogło ale może akurat Tobie się uda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-03 23:57 przez Anika110.

Plamy ciążowe :(

04 cze 2011 - 09:14:26

kwasy owocowe na pewno pomogą. zrobi je dobra kosmetyczka. polecam, bo warto

Plamy ciążowe :(

04 cze 2011 - 10:52:00

No to się załamałam :) jestem w ciąży po niedzieli mam termin :) a od samego początku plamy mam po czole po prostu na twarzy jestem cała brązowa.Każdy pyta mnie gdzie się tak opaliłam.Ale niestety to nie opalenizna myslałam że zejdą po porodzie a tu czytam że niestety NIE.Zapisałam sobie firme tego kremu kupie go za raz jak urodze. ;0

Plamy ciążowe :(

04 cze 2011 - 11:00:04

pół biedy gdy wygląda jak opalenizna :)

Plamy ciążowe :(

04 cze 2011 - 11:13:30

No być może ale do tego doszły piegi.

Plamy ciążowe :(

04 cze 2011 - 11:23:01

Ja takich nie miałam, ale miała je na twarzy moja koleżanka. Poradziła sobie z nimi domowym sposobem: plasterki świeżego ogórka zalewała sokiem z cytryny i odstawiała na godzinę do lodówki, potem, kładła je na twarz. Jej pomogło, może Wam też pomoże.

Plamy ciążowe :(

04 cze 2011 - 11:48:32

Krem faktyczne nie należy do tanich 60-80 zł za 50ml. Ogórek i cytryna na początek spróbuje, a potem kosmetyczka, tylko ciężko u nie z czasem :)
DZIĘKI!

niezweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

Plamy ciążowe :(

19 wrz 2011 - 06:57:30

U kosmetyczki zabiegi rozjaśniające z Clareny albo zabiegi kwasami (ale to jesienią kiedy nie ma dużego słońca).

Plamy ciążowe :(

19 wrz 2011 - 09:55:35

ja mialam brazowe plamy na twarzy w ciazy, zwlaszcza na policzkach, mimo ze uzywalam kremow z fitrem 50+ , ale na szczescie wszystkie zeszly same, jestem prawie miesiac po porodzie a po plamach ani sladu

Plamy ciążowe :(

19 wrz 2011 - 10:14:32

Moja sąsiadka dużo się opalała w ciąży i zrobiły jej się okropne plamy na całej twarzy jakby takie pozlewane piegi, teraz nakłada masę podkładu i pudru... ja jestem w 33tc ale na szczęście mnie to póki co ominęło.

Plamy ciążowe :(

19 wrz 2011 - 10:15:27

Ja czekam już 4 lata hehehe
niestety te plamy nigdy nie zejdą mogą jedynie z czasem zbladnąć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pas do elektrostymulacji-opinie