Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI TERMOMETR???

29 sty 2010 - 13:13:35

Ja mam taki jak braun powyżej i jeszcze taki na podczerwień do czoła i ucha (zdejmowana nakładka)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

JAKI TERMOMETR???

29 sty 2010 - 13:26:48

ja kupiłam ostatnio w aldi, do czoła i ucha zaplaciłam za niego 49,99 dokladnie mierzy doslownie w sekunde jest dokladny i ma wiele innych opcji:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-29 13:29 przez kinnkaa.

JAKI TERMOMETR???

29 sty 2010 - 14:00:38

Mój mąż rónież niedawno kupił temometr ekektroniczny skroniowy,firmy Microlife,kosztował 100 zł,ale jestem zadowolona.Szybko mierzy,wystrczy tylko że przejedziesz po skroni i masz wynik.Jak osoba mierząca sobie temperature ma gorączkę to wyświetlacz miga na czerwono i pokazuje daną temperaturę.

JAKI TERMOMETR???

29 paź 2010 - 12:58:45

Czy któraś z Was ma może taki termometr?

Może macie jakiś model, firmę, którą możecie polecić? My mieliśmy microlife elektroniczny, ale niekoniecznie się sprawdził, bo po pewnym czasie wszyscy członkowie rodziny mieli 36.1 :)

Znalazłam taki TERMOMETR - kliknij

na all też są ale dużo taniej. Wyczytałam, że w Matce Polce je stosują, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Może macie jakieś termometry, które możecie polecić. Bardzo chętnie się dowiem, bo chcę właśnie kupić taki bezdotykowy.

Czekam na sugestie i opinie ;)

JAKI TERMOMETR???

29 paź 2010 - 13:01:45

ja mam elektroniczny, ale taki 3 sekundowy i trzeba dotknąć czoła lub ucha, Kupiłam jak synek miał biegunkę z temperaturą i taki doodbytniczy się nie sprawdził bo tylko prowokował dalsze stolce a mały przestraszony samą biegunką nie chciał dać sobie zmierzyć temperatury. Polecam, ja jestem zadowolona. Chociaż widziałam też jeszcze lepszy, taki co przyklada się na 20cm od czoła i również mierzy

JAKI TERMOMETR???

29 paź 2010 - 13:02:50

Fajny, u mnie w szpitalu temperaturę dzieciom mierzą termometrami do ucha chyba z firmy Braun.

JAKI TERMOMETR???

29 paź 2010 - 13:07:19

Cytat
adarose
Chociaż widziałam też jeszcze lepszy, taki co przyklada się na 20cm od czoła i również mierzy

no to ten, który wkleiłam jest bezdotykowy na podczerwień, że nie dotyka się czoła :)
A jakiej firmy jest ten Twój?

JAKI TERMOMETR???

29 paź 2010 - 13:23:24

Ja mam termometr dotykowy firmy silver crest. Jakiś czas temu były one w lidlu w promocji za 49,99zł mierzy on temperaturę z czoła lub z uszka ale też mierzy temperaturę pomieszczenia. Jestem z niego bardzo zadowolona moja córka już dwa razy go zrzuciła a on nadal działa bez zarzutu :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

JAKI TERMOMETR???

15 lis 2010 - 20:43:13

ja kupiłam taki i póki co słuzy do zabawy bo synek nie choruje


Termometr medyczny na podczerwień

Na aukcji oferujemy nowoczesny termometr AQUA THERM na podczerwień do ucha, czoła i otoczenia.
Jest on precyzyjny i łatwy w obsłudze - pomiar trwa 1 sekundę!
Wyposażony w pamięć pomiarów - zapis 20 ostatnich pomiarów z 30 dni.
Termometr ma dwie końcówki wielokrotnego użytku - do ucha i czoła.
Dyskretna latarka, włączana przyciskiem ułatwi Ci pomiar tempereatury dziecka w nocy kiedy śpi, bez potrzeby bez obawy, że obudzisz dziecko.
Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i podstawce - możesz postawić termometr na półce aby był pod ręką.

Nasz termometr jest najlepszy ze wszystkich dostępnych na rynku, TYLKO NASZ MÓWI PO POLSKU. Temometr AQUA THERM polecany przez miesięcznik "MAM DZIECKO" (styczniowy numer str. 40). ATESTOWANY przez POLSKIE CENTRUM OPIEKI MEDYCZNEJ - zapewnia najwyższą dokładność pomiaru.

Posiada wszystkie certyfikaty urządzenia medycznego:


Krótki opis funkcji termometru medycznego SISI BabyCare 14w1:
* PRECYZYJNY I ŁATWY W OBSŁUDZE- już nie musisz się martwić, jak zmierzyć Maleństwu temperaturę kiedy jest chore i płacze, naszym termometrem pomiar temperatury zajmuje zaledwie 1 sekundę.
* POMIAR TEMPERATURY Z CZOŁA- dla Twojej wygody termometr mierzy temperaturę z czoła - wystarczy przyłożyć do czoła 1 sekunda i gotowe.
* POMIAR TEMPERATURY Z UCHA- dla Twojej wygody termometr mierzy także temperaturę z ucha - wystraczy zdjąć specjalną nakładkę i już możemy zmierzyć temperaturę w uszku Maleństwa.
* POMIAR TEMPERATURY OTOCZENIA- termometrem tym możesz również zmierzyć temperaturę w pokoiku dziecka - wystarczy 1 sekunda i gotowe.
* MÓWI PO POLSKU I WYŚWIETLA NA NIEBIESKO MIERZONĄ TEMPERATURĘ DZIECKA - posiada funkcję głosowego powiadamiania o temperaturze (funkcję tą można włączyć i wyłączyć).
* DYSKRETNA LATARKA- posiada wbudowaną diodę, dzięki której możesz dyskretnie poświecić i nawet w nocy, nie zaświecając światła zmierzyć temperaturę w trakcie snu Maleństwa.
* ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ- ekran wyłącza sie po 60 sek. od ostatniego pomiaru.
* PODŚWIETLENIE EKRANU LCD- podświetlenie ekranu na niebiesko ułatwia odczyt temperatury dziecka.
* ZAPAMIĘTUJE 20 OSTATNICH POMIARÓW- dzięki tej funkcji możesz sprawdzić jaką temperaturę miało Twoje dziecko kilka dni temu - zpamiętuje 20 ostatnich pomiarów z datą i godziną z ostatnich 30 dni.
* CELSJUSZ I FAHRENHEIT (°C/°F)- możesz wybrać w jakich stopniach mierzyć temperaturę.
* ZEGAREK I KALENDARZ- posiada wbudowany zegarek i kalendarz.
* KOŃCÓWKA SENSORA- możesz bez problemu myć ją co zapewni higienę Twojego Malucha.
* ŚLICZNY I PODRĘCZNY- termometr wykonany jest bardzo wysokiej jakości surowców dopełnieniem całości jest nowoczesny design.

JAKI TERMOMETR???

15 lis 2010 - 20:50:13

my też uzywamy do ucha firmy Braun typ 6022
niepowiem tani nie był ok. 160zł
ale naprawde był wart swojej ceny
1 sekunda i temperatura zmierzona (oczywiście trzeba umiejetnie go włożyć jeśli zbyt płytko sie wsadzi wskaże złą temperaturę to chyba jedyny minus tego termometru)
ale w skali od 1 do 10 daje mu 9,5 i polecam oczywiście jeśli dysponujesz większa gotówką bo to spory wydatek :)

JAKI TERMOMETR???

15 lis 2010 - 20:59:24

My już 3 lata mamy taki, sprawdza się świetnie i cena dość przyzwoita :) Ja polecam firmy SNOW BEAR

[embed_image 5d9020b970df6c229c01983aee397296]

CYFROWY TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ 15 w 1

UWAGA! JEST TO NAJLEPSZY TERMOMETR DLA DZIECI I DOROSŁYCH POLECANY PRZEZ MIESIĘCZNIK "MAM DZIECKO" W STYCZNIOWYM NUMERZE NA STRONIE 40.

* Najtańsza oferta na rynku!
* TERMOMETR MÓWI W JĘZYKU POLSKIM
* Technologia podczerwieni
* Strefy pamięci : 20
* Pomiary sekwencyjne w 2 sekundy
* Wynik w ciągu jednej sekundy
* Zmiana na stopnie Celsjusza lub Farenheita
* Latarka LED
* Czytelny wyświetlacz LCD
* Podświetlenie wyświetlacza
* Data i godzina
* Energooszczędne automatyczne wyłączanie
* Zasilanie: 2 x AAA (LR03)
* Łatwy w użyciu
* Wysoka dokładność
* Produkt posiada niezbędne certyfikaty zgodności z Polskimi i Europejskimi normami jakości CE, RoSH, TUV
* ATESTOWANY przez POLSKIE CENTRUM OPIEKI MEDYCZNEJ - zapewnia najwyższą dokładność pomiaru.

UCHO

UCHO - Po zdjęciu pokrywy termometr przechodzi w tryb pomiaru w uchu. Nie posiada on nakładek, które po zużyciu trzeba dokupować jak przy innych termometrach, dzięki temu jest tańszy w eksploatacji. Kształt sondy jest tak dobrany, że pasuje zarówno do ucha dorosłego jak i dziecka.

CZOŁO

CZOŁO - Termometr z założoną nakładką jest w trybie pomiaru temperatury na czole. Pomiar jest dokonywany w ciągu 1s. Ten tryb jest idealny dla małych dzieci i niemowląt - którym temperaturę można zmierzyć podczas ich snu, bez płaczu, protestów i krzyków dziecka.

OTOCZENIE

OTOCZENIE - W trybie uśpienia (kiedy nie mierzymy temperatury na czole lub w uchu) urządzenie służy jako zwykły termometr biurkowy. Pokazuje temperaturę otoczenia, dzięki podstawce można postawić go na biurku lub szafce. Wyświetlacz samoczynnie obraca się o 180stopni dla wygody odczytu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

JAKI TERMOMETR???

15 lis 2010 - 21:00:47

Anika pare minut temu wkleiłam ten sam :)

JAKI TERMOMETR???

15 lis 2010 - 21:04:48

Też mam taki, ale chyba coś z nim nie tak. Wprawdzie temperaturę mierzy szybko i bez problemu, ale w uchu wychodzi inna a na czole inna. Może go źle używam?

JAKI TERMOMETR???

15 lis 2010 - 21:18:36

Ivonn a ile kresek jest roznicy i ile one kosztuja?zastanawiam sie nad takim.Mam zwykly za 13zl chyba elektroniczny,daje rade jakos ale maly protestuje bo trzeba go troche trzymac chyba 30 sek az zapipczy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

JAKI TERMOMETR???

15 lis 2010 - 21:22:28

ok 65zł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE