Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

23 lip 2013 - 20:50:57

Ja używam tylko pampers active baby, chusteczki kupuję też z tej firmy. Akurat zawsze kupuję na zapas w promocji i nie wychodzi to tak drogo.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

24 lip 2013 - 19:29:01

Ostatnio gdzieś tu na szafie wyczytałam jak dziewczyny polecały sklep ebambino.pl w którym właśnie są te pieluszki :) super mają promocję ja już od nich raz zamówiłam i sobie chwalę :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 lip 2013 - 09:15:29

Cytat
Malgoha
Mam pytanie czy to ta firma która produkuje pieluszki Bambino baby love otrzymała w tym roku nagrodę Produkt Roku Wybór Konsumentów? Bo coś mi się o uszy obiło, czytałam ale nie jestem do końca pewna.
tak, pisali o tym na swojej stronie, dostali wyróżnienie za szampony i chusteczki.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 lip 2013 - 10:58:21

Cytat
anna178
tylko Dada, używamy prawie 10 miesięcy-jestem bardzo zadowolona. Plusem jest też to, ze kupisz je wszędzie i w takiej samej cenie i nie trzeba brac np na jakiś dłuższy wyjazd wielkiego zapasu-biedronki są już teraz prawie w każdej miejscowości

zgadzam się moja córcia używa od urodzenia i jest ok zawsze wszystko na miejscu nic nie wypływa:):) Mieliśmy raz Pampersy Pampersa i potem była bieda tydzień czasu leczyliśmy odparzenia a co najdziwniejsze były może tylko 2 razy zasiusiane

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

babydream fur mama - opinia