Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

16 sie 2009 - 22:05:22

Cytat
effa22
Huggisy są po prostu beznadziejne...odparzają dupcię maluszka ;/
u mnie się nie sprawdziły,używam PAMPERS są nie zawodne :)

dokladnie!!

dodam jeszcze , ze dlatego odparzaja , bo sa o wiele grubsze od pampersow i wg mojej oceny sztywniejsze, w lecie odpadaja kompletnie!

zweryfikowana
Posty: 323
Ostrzeżenia: 1/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

16 sie 2009 - 22:23:56

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką. Pampers to Pampers :) Niezawodny :)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 sie 2009 - 14:21:49

Witam ja od poczatku kupowalam pieluszki Pampers bylam znich zadowolona pozniej zaczelam kupowac HUGGIES I DO DZISIAJ MOJE DZIECKO MA PROBLEMY Z PUPA I JEST TO KOSZTEM CZESTYCH WIZYT U DERMATOLOGA I WYKUPYWANIU RECEPT.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 sie 2009 - 16:25:57

ja uzywalam na poczatku pampers newborn i to jedyne pieluszki pampersa na ktore nie moge narzekac reszta lipa,m oje dzieko wszystk,o przesikiwalo mimo ze miala co 2 h zmienaa piluche,huggiesy uzywam caly czas.Ale te lepsza z obrazkami disneya chyba super-flex maja lepsza ochrone przed wyciekaniem tzn gumki przy nozkach zwykle niestety nie maja.ale kupilam wczoraj zwykle i jestem mile zaskoczona maja dodatkowy chlonny wklad niebieski na srodku pieluszki jak narazie ok!!Taze HUGGIES gora,pampers do smieci

zweryfikowana
Posty: 323
Ostrzeżenia: 1/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

16 wrz 2009 - 23:28:18

A u nas ile kosztują te Lidlowskie Toujours? Pytam z ciekawości, bo moja koleżanka ma do sprzedania dwie paczki TRÓJEK (pakowane po 56szt.) Bardzo sobie je chwaliła, bo sama używa, a jej mała już z tych wyrosła. Może wziełabym Zuźce? Miałaby do sikania po domu ;) Tylko nie wiem czy się opłaci, a o cenę jeszcze jej nie pytałam (znowu do Lidla raczej nie zaglądam, bo nigdy nie mam po drodze ;) )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-16 23:28 przez pipilotta87.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

16 wrz 2009 - 23:44:18

U nas Huggiesy sprawdzają się rewelacyjnie ! Na samym poczatku używałam Pampersów oraz Happy, ale później przerzuciłam sie na Huggies. Są chłonne, nie odparzaja pupy i teraz, gdy synek ma prawie 7 miesięcy zakładam mu tylko jedną na noc i super wytrzymuje do rana, a ponadto są podobne do pampersów, ale za to w większych i bardziej ekonomicznych opakowaniach (mówie tu o mega pakach a nie classicach - te są beznadziejne !!!).

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 00:01:05

Cytat
pipilotta87
A u nas ile kosztują te Lidlowskie Toujours? Pytam z ciekawości, bo moja koleżanka ma do sprzedania dwie paczki TRÓJEK (pakowane po 56szt.) Bardzo sobie je chwaliła, bo sama używa, a jej mała już z tych wyrosła. Może wziełabym Zuźce? Miałaby do sikania po domu ;) Tylko nie wiem czy się opłaci, a o cenę jeszcze jej nie pytałam (znowu do Lidla raczej nie zaglądam, bo nigdy nie mam po drodze ;) )
Toujours są po 25 zł , tzn oczywiście 24,99zł. A jak była jakiś czas temu promocja to nawet 22 kosztowały.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 00:09:58

Cytat
bazylek1977
Cytat
effa22
Huggisy są po prostu beznadziejne...odparzają dupcię maluszka ;/
u mnie się nie sprawdziły,używam PAMPERS są nie zawodne :)

dokladnie!!

dodam jeszcze , ze dlatego odparzaja , bo sa o wiele grubsze od pampersow i wg mojej oceny sztywniejsze, w lecie odpadaja kompletnie!

Podpisuje sie pod obie wypowiedzi! Tylko i wylacznie Pampersy! - komfort malucha najwazniejszy.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 00:33:21

tez tak mysle używam papers sa super i cos podkusiło mnie kupic haggies i pupe ma czerwoną i nadodatek czuc mocz.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 08:47:49

ja od urodzenia marysi używam tylko pampersów huggies nosiła tylko przez chwilkę ja miała 3 tygodnie i tylko jak przez krótką chwilę bo zaraz miała je przesikane a na dodatek dostała odparzenia tak że kupuje pampersy i czatuje na okazje np 132 szt za 75 zł :)
I wiem że mała nie przesika pampersa

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 08:48:32

Ponieważ są grubsze niż Pampersy i bardzo chłonne używam ich na noc. Pampersy są cieńsze i dobrze przepuszczają powietrze, używam ich w ciągu dnia chociaż trzeba je częściej zmieniać.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 09:08:03

A ja uzywam na zmiane raz pampersy raz huggies z obrazkami disneya i nie mamy zadnych problemow z odparzeniami.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 09:13:14

W warszawie za Huggies 66 szt z obrazkami disneya place od 38 zl do 45 zl(zalezy to od sklepu i od promocjii).Natomiast za pampersy od 42 zl do 48 zl.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 09:26:00

Tylko i wyłącznie PAMPERS:) Nigdy nie było problemu z przeciekaniem, odparzaniem.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

17 wrz 2009 - 09:27:42

ja jestem zadowolona z huggisów i happy,a najlepiej z happy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

La Roche Posay