Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 22:54:25

to testujcie i opiniujcie :) albo dajcie pieluszki innej mamie do opiniowania jak macie problem...buziaki dla dzidzi

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 22:56:11

wszystkie pampery sa dobre oprocz active fit ;P

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 22:56:59

Ja nie używałam Pampersa od urodzenia a Pawełek ma teraz 11m-cy używałam Dada z Biedronki. Są tanie i dobre,nic nie przecieka....
Użuwałam raz huggis ale przeciekały.....

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 22:57:11

no to ci sie trafiło, bo ja testowałam te pomarańczowe i takie do d.y byly ze im taki raport koncowy wysmarowałam ze hej:D

a bialych nie znam:)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 sie 2011 - 12:20:21

Orijanna niestety w tej kampanii nie dali nam pieluszek do testowania dla innych mam chodzi o to żebym zebrała opinie tych mam,które już wcześniej używały tych pieluszek



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 12:21 przez belisima_26.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

12 sie 2011 - 20:58:30

Moje dziecko używało Premium Care i muszę powiedziec,że są super,pupa się nie odparza,ale że Pampersy są dosyć drogie a mojej niuni pupka się od żadnych pieluch nie odparza więc zakładam jej te taniochy z Biedronki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 20:58 przez monia_25.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 21:54:59

Zakwalifikowałam się z synkiem do kampanii Streetcom dla Pampers i dostaliśmy do testowania pieluszki Premium Care jako eksperci Streetcom
dlatego proszę mamy, które używały tych pieluszek o wyrażenie opinii co sądzą na ich temat.Ja testuję rozmiar 3 i jestem bardzo zadowolona.Pieluszki te nie przeciekają tak jak hugges,których wcześniej używałam są cieniutkie i dość chłonne.A jak wam drogie mamusie się sprawdziły te pieluszki?Proszę o szczere odpowiedzi nawet te negatywne.
Krótko o produkcie: Premium Care to najcieńsze pieluszki Pampers, są cieńsze o 20%, co poprawia komfort i swobodę ruchów dziecka. Zawierają balsam z aloesem, a rozmiary 1-3 mają wewnętrzną warstwę o strukturze "plastra miodu".

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 21:57:04

No to ja się nie wypowiem ;D jeszcze nie teraz ! może się odezwę za kilka lat haha . ;)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 21:58:12

Nie kupowałam jeszcze tych pieluszek ale pierwsze słyszę żeby huggies przeciekały...

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 mar 2012 - 22:04:04

Witajcie dziewczyny.
Piszę raczej o poradę:)
zastanawiam się nad zmianą pieluszek(alternatywą) obecnie mała używa pampers premium care na zmiane z active baby. Premium care moim zdaniem rewelacja!!!Niestety wychodzą dość drogo i zastanawiam się aby w ciągu dnia zakładać małej jakieś tańsze a na samą noc tylko premium care.
Słyszałam dużo dobrego na temat pampersów z rossmana baby dream i nie wiem czy warto zaryzykować? Poradźcie mi dziewczyny!Moje dotychczasowe podejścia to Dada i Happy.
Paczka Dada została wyrzucona do kosza- makabra jakaś. Małą podrażniały okropnie,robiłam z 3 podejścia i niestety efekt końcowy nie był zadowalający. Wiem,ze dużo dziewczyn je chwali(nawet położne) i rzecz jasna nie na wszystkie dzieci działają negatywnie(same oryginały z pampersa też nie są jakie super dla niektórych mam)ale powiem tak -Dada w naszym przypadku nie sprawdziły się wcale -wilgotność - podrażnienia- mała ciągle miała mokrą pupe
Bella Happy nawet ok. Nie przemakały, były dosyć chłonne ale u nas cenowo wychodzą podobnie jak active baby, różnica chyba z 5zł.

Active baby wypadły ok, choć czasami kupka z nich wypływa(rozwolnienie przez ząbkowanie) i to jest ich ogromny minus, czasami są wilgotne body ale jakoś przyzwyczaiłam sie do nich.





zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 mar 2012 - 22:25:03

pieluszki babydream są sprzedawane w Rossmanie również w opakowaniach po 2szt, za 1,99 albo jakoś tak, więc kup sobie z 4-6szt i się okaże czy są ok :)jak dla mnie bez tragedii, ale my jesteśmy wiernymi fanami DADY :) ach no i jak chcesz coś tańszego to Huggies są też niedrogie (teraz są w biedronce te wielkie paki za 39,99) a z tego co wiem od mam dzieci z problemami skórnymi to ponoć Huggiesy nie uczulaja. Powodzenia życzymy

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 mar 2012 - 23:34:00

Mnie Baby Dream poleciła koleżanka i u nas się sprawdzają. Używamy ich od kilku miesięcy na zmianę z Huggies kiedy się trafi promocja. Baby Dream są według mnie świetne, pupa sucha, nic się nie dzieje ze skórą, nie przeciekają. No i cena też fajna :) Ostatnio skusiłam się na Bella Happy i żałuję. Po jednym dniu córeczka miała podrażnioną skórę więc teraz zmieniamy pieluszki co 2 godziny, bo słabo trzymają wilgoć...

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 mar 2012 - 23:49:22

Używałam dość długo Babydream, ale nie wiem, czy teraz pogorszyła się ich jakość, czy tylko te mniejsze rozmiary są ok, a większe już do bani... Do 3 wszystko było ok, kupiłam 4 i zaczęły mi dziecko odparzać, przeciekały, wychodziły te kulki z wkładu, przy próbie zapięcia rwały się rzepy... Przerzuciliśmy się na Huggiesy. W SuperPharmie paka 64sztuki 4+ za 36zł, mniejsze rozmiary ta sama cena, ale więcej pieluch :) Cena jest niby promocyjna, ale jest zawsze taka :) Huggiesy sprawdzają się u nas najlepiej - nie przeciekają, nie zdarzyło się żeby coś większego kalibru się wydostało. No i nigdy nie odparzyły i są cieniutkie.

Tak jak dziewczyny radzą - kup sobie tę małą paczuszkę Babydreamów, są pakowane po 2 sztuki i przetestuj. Każde dziecko jest inne, to co pasuje mojemu, Twojemu może nie pasować.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

21 mar 2012 - 00:25:42

witam ja uzywam tylko pampers niemieckie orginalne baby dry i zadne inne.slyszalam jeszcze ze super sa libero ale osobiscie ich nie kupowalam.pampers to pampers i tylko orginalny mala jest alergikiem i nie chce miec wiecej jeszcze klopotow.mam doscie do pampersow znajomi mi przywoza z norwegi i innych nie uzywa moja corka.te sa rewelacyjne.



PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

21 mar 2012 - 19:48:53

Witam:)
Zakupiłam dzisiaj paczkę baby dream w rossmanie- małej niestety nie było a u nas jest tylko jeden rossman.

Pierwsze wrażenia- małej wyskoczyły jakieś kropeczki(ale tak też zdarzało się z oryginałami więc chce przeczekać 3-4 dni i zobaczę) jak będzie gorzej zrezygnuje z tych pampersów:(
Moim zdaniem wizualnie ładnie wyglądają, mała miała pampersa 2h i nie był aż tak "napełniony" jak nieraz oryginał.

Przy pierwszym dziecku kupowałam tylko oryginały i powiem,ze bylo róznie - też zdarzało się,że przeciekały a nie zmieniała rzadko, jak kupka to zaraz a normalnie co 3h.


Jaki rozmiar wybierać dla dziecka które ma ok 13kg? ja kupiłam 4+ a pampersy małej już mam 5, bo 4 wydawały mi się za wąskie w brzuszku...

Własnie jestem ciekawa opinii co do Huggisów ? Tych flex system czy jakoś tak(nie wiem jakie są bo nie zwracałam uwagi) moja pediatra kiedyś właśnie coś o takich wspominała.
Witam. Piszę co do pieluch baby dream moje spostrzeżenia przez te pare dni użytkowania:
-dobrze wykonane
-chłonne ,jak dziecko mało pije to w zupełności jeden pampers wystarczy nawet na 4h, u nas przebieram mała co 3h i nie jest jakoś "super"pełen
-dostępność rozmiarów
- nie uczulają, nie odparzają
- wygodne(moja mała nie okazywała oznak niezadowolenia z niewygodnej pieluszki, nic nie uwierało)
- niska cena

wady:
-nie są na większe sprawy(odpadają na biegunki) musiałam córkę przebierać w ciągu dnia jak miała rozwolnienie z 4 razy a jak zakładałam pampersy to owszem przeciekały kupki ale nie za każdym razem(raczej sporadycznie).


Nie przetestowałam pieluszek w nocy ale moim zdaniem wypadają bardzo dobrze na tle innych pieluszek typu Dada(które mnie zawiodły). To mercedes wśród pampersów dostępnych na rynku za tak niską kwotę. Nie wiem czy będę je używała już zawsze ale na pewno na zmianę z active baby i premium care.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 22:13 przez markiza86.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swędząca skóra głowy