Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 22 23 -->

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

18 sie 2011 - 23:36:46

Hej, ja też używam i też są dobre dady z biedronki i te z lidla ale zapomniałam nazwę. My używamy tylko na noc i na dłuższe spacery, bo od miesiąca małą woła na nocnik, co mnie cieszy bardzo, 6go skończy roczek. Pozdrawiam.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

19 sie 2011 - 05:35:46

uzywam ich od urodzenia i sa swietne raz zmienilam na inne tansze i odpażenie mala miala polecam te z rossmana

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

19 sie 2011 - 09:52:05

Cytat
alenka85
fajne są ale my wolimy dady z biedronki bo te rossmanowe są jakieś takie... grube?i czasem nam plecami kupka wyciekała tak jak w huggiesach a w dadach super nic nam jeszcze nie wyciekło

dokładnie :-) u nas to samo, a dada idealna

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

19 sie 2011 - 17:28:07

też uzywałam dada z biedronki ale wg mnie są sztywniejsze niż te z rossmana, dlatego jesli nie pampersy to zawsze używam baby dream

zweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 1/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 paź 2011 - 18:19:53

moje dziecko w tych pieluszkach bylo zawsze mokre nie wiem czego cale ubranka mialo mokre teraz uzywamy hugis niebieskich a na noc pampers play&sleep

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 paź 2011 - 21:04:08

Kupowalam poprzednio Pampersa i Bella Happy, rowniez bardzo dobre pieluszki, ale kiedys postanowilam zobaczyc jakie sa wlasnie Babydream i od tego czasu tylko ich uzywam. Sa tansze i tak samo dobre, wiec po co przeplacac ;)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 paź 2011 - 21:16:46

ja różne próbowałam ale jednak pampersy są najlepsze zawsze kupuje na promocji i wychodzi po 65 gr za sztukę
i żadnych odparzeń ani innych skórnych rewelacji

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 paź 2011 - 21:30:09

moja córka od samego początku nie mogła używać pieluszek żadnych znanych marek... odrazu miała odparzenia.... ja używam pieluszek z Rossmana ale osobiście lepsze jak dla mnie są z Biedronki ( DADA). dla mnie bardzo chłonne super pupa w nich oddycha i mają bardzo dobrą cene...

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 paź 2011 - 21:44:15

u nas się nie sprawdziły

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 paź 2011 - 21:48:05

JA UŻYWAM Z BIEDRONKI A ILE KOSZTUJĄ TE PIELUSZKI DO 25 KG I ILE JEST SZTUK

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 paź 2011 - 07:03:40

Cytat
ewowo
Witam, pieluszek babydream używamy odkąd mała skończyła jakieś pół roku, a teraz ma prawie 2 ( tzn od miesiąca to już używamy ich tylko awaryjnie ,bo mała załatwia się na nocnik) i muszę przyznać,że byliśmy/jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Na początku używaliśmy tylko pieluszek pampers, ale kiedyś kupiłam na spróbowanie babydream i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.Ani razu pieluszka małej nie przeciekła, co zdarzało się w pieluszkach pampers, cena bardzo korzystna, nie obciera, nie uczula, mięciutka w dotyku.Z czystym sumieniem gorąco polecam

"Pampers" przeciekły??? Niemożliwe, może raz dziennie tylko przebierasz to się nie dziwię...

Raz dostałyśmy paczkę "Bella Happy|" o masakra- sztywne i przeciekło raz w nocy. Raz kupiłam z biedronki "Dada"-w miarę ok, ale też strasznie "puchną", ale poza tym same Pampers i jestem najbardziej zadowolona, no i cena też ok jeśli się kupuje zapasy na promocji typu " 2 paczki za 85 zł albo za 88, ostatnio po tyle są w realu.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 paź 2011 - 08:17:10

Są super, polecam, podobnie dada z biedronki i te z Lidla. Używam babydream.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 22:41:16

Witam dziewczyny zakwalifikowaliśmy się z Kacperkiem do kampanii Streetcom dla Pampers i dostaliśmy do testowania pieluszki Premium Care jako eksperci Streetcom.

W związku z powyższym proszę mamy, które używały tych pieluszek o wyrażenie opinii co sądzą na ich temat.

Żeby było jasne niczego nie reklamuję, ani nie sprzedaję - zbieram tylko opinie :-)
Krótko o produkcie:
Premium Care to najcieńsze pieluszki Pampers, są cieńsze o 20%, co poprawia komfort i swobodę ruchów dziecka. Zawierają balsam z aloesem, a rozmiary 1-3 mają wewnętrzną warstwę o strukturze "plastra miodu".
Ja testuję rozmiar 3 i jestem bardzo zadowolona.Pieluszki te jak na razie mi się sprawdzają,nie przeciekają jak huugiesy których wcześniej użuwałam są też bardzo cieniutkie i gumki też nie odciskają się na pupci.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 22:49:16

mi nie pasuja

u nas pampersy sie srednio sprawdzily
uzywamy tylko huggisow super flex 4 i zn ich jestem mega zadowolona

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

09 sie 2011 - 22:53:00

ja dla mojego smyka kupuję pieluchomajtki pampersa, mega wygodne w użyciu i dobrze chłoną

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swędząca skóra głowy