Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

6 minut temu

kosmetyki samochodowe

51 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

08 sty 2013 - 13:00:50

Znam pieluszki Bambino i sama kupowałam właśnie najpierw w żabce taki mały dwupak a potem już trafiłam na promocję w tesco i naprawdę nie miałam obaw co do jakości tych pieluszek. u nas sprawdzają się fajne, rzepy dobrze trzymają mimo wielokrotnego ich używania przy nauce nocnika :) w nocy też póki co się sprawdzają.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

08 sty 2013 - 13:33:40

my uzywamy z biedronki dada ,dobre sa

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 sty 2013 - 20:36:10

Cytat
Malgoha
Znam pieluszki Bambino i sama kupowałam właśnie najpierw w żabce taki mały dwupak a potem już trafiłam na promocję w tesco i naprawdę nie miałam obaw co do jakości tych pieluszek. u nas sprawdzają się fajne, rzepy dobrze trzymają mimo wielokrotnego ich używania przy nauce nocnika :) w nocy też póki co się sprawdzają.
A jak tam jakościowo i cenowo?? One coś chyba mają wspólnego z multibaby kino, znaczy ich producent, słyszałaś coś o tym??

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 sty 2013 - 21:28:07

u mnie tylko Pampers ! przerobiłam wiele pieluszek jednorazowych ... Huggisy u nas sie nie spełniły....jak dla nas mało chłonne bo synkowi ciągle przemakały a w nocy musiałam go pare razy przebierac....wszystko sie zmieniło odkąd zadomowiły sie Pampersy :)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

12 sty 2013 - 13:57:05

cenowo całkiem fajnie, go jak się trafi np. na promocję w tesco to ja kupiłam za jakieś 24zł całe opakowanie. jakościowo naprawdę nie mam nic do zarzucenia. i są fajnie, chłonne i rzep dobrze trzyma. nie mam jakiś większych z nimi problemów. a jak ktoś nie jest pewny, i woli najpierw wypróbować to widziałam w żabce że mają dwupaki za chyba 2zł.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

12 sty 2013 - 14:40:03

Ja używałam pampersów i byłam bardzo zadowolona najpierw newborn później active baby oraz na noc i byłam bardzo zadowolona. Dziecko miało suchą pupę, nigdy nie przeciekały a całą noc dziecko spokojnie mi przespało. Raz dałam się namówić na zmianę, bo pampersy drogie i żałowałam huggies okazały się beznadziejne, przeciekały, dziecko dostało wysypkę. Zaraz wróciłam do pampersów i teraz też będę ich używać. Używałam też pieluchomajtek dla chłopców z pampersa i również się sprawdziły :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 sty 2013 - 10:23:54

no bo akurat one są beznadziejne, ale te bambino baby love, o których piszą dziewczyny są bardzo podobne do pampersów, więc na Twoim miejscu bym jeszcze ich spróbowała, zwłaszcza, że mają te dwupaki i nie trzeba całej paczki kupować.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 sty 2013 - 10:29:00

Ja od samych narodzin do ok 2 lat dopóki córka nie nauczyła się siadać na nocnik używałam tylko i wyłącznie pampersów PAMPERS. Jak dla mnie one były idealne , oddychały, nie przeciekały nawet jak córka była już duża, nie pozostawiały uciśnień no i sprawdziły się w największe upały. Kiedyś na spacerze zabrakło mi pampersa i koleżanka pożyczyła mi pampersa z LIDLA ( bardzo chwalone przez mamy) i niestety dla mnie były za sztywne.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 sty 2013 - 11:15:50

Cytat
karolciabz
ja uzywam hugissy i musze powieziec ze jestem zadowolona:-))bardzo ladnie wchlaniaja.mieciutkie...i cena przyzwoita...
apropos po ile sapampersy w Polsce?bo tu we wloszech place za paczke 3-6kg 27szt.place 3.99euro.


Unas przeważnie za taką paczkę daje 20 zł więc twoja cena jest całkiem porządna:):)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 sty 2013 - 23:37:47

Cytat
mendziulek
A jak tam jakościowo i cenowo?? One coś chyba mają wspólnego z multibaby kino, znaczy ich producent, słyszałaś coś o tym??

Cena to ok.24zł za paczkę a ja miałam farta i ostatnio trafiłam w Stokrotce na naderwane opakowanie i było przecenione na 15zł :D Co do Multibabykino to ja właśnie tam poznałam te pampersy, byłam z dzieciaczkiem na seansie i okazało się, że zużyliśmy więcej pieluch niż przewidywałam, więc skorzystaliśmy z tych co tam mieli czyli Bambino Baby Love:) Bambino jest sponsorem tych seansów a i polecam wszystkim mamom seanse w MultibabyKino:)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

23 sty 2013 - 15:31:50

Hmm.. a o co właściwie chodzi z tymi seansami?

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

26 sty 2013 - 14:12:06

Możesz sobie iśc z maluszkiem do Multikina w środę na 12 i w dogodnych dla dziecka warunkach obejrzeć sobie jakiś film :) Przecież nam mamom też się coś od życia przyjemnego należy :D
tutaj jest taki plakat


PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 sty 2013 - 11:48:28

A byłaś na takim seansie? Jak to wygląda w praktyce? tj. te dogodne warunki..

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 sty 2013 - 16:19:45

Multibabykino jak najbardziej ma warunki dogodne, tzn jest wyższa temperatura niż na zwykłym seansie, dźwięk przyciszony, więc nie ma nagłego wycia z głośników hehe! Sama nie raz się wystraszę a co dopiero dziecko:P Chciałabym żeby puszczali jakieś filmy animowane(jak dotąd tylko raz nam się udało) to i ze starszym dzieckiem można by było się wybrac:)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 sty 2013 - 17:10:30

Ja próbowałam chyba wszystkich.Lubię Huggies,Happy z Belli bardzo podobne,ale to nie to,co tamte,Pampers(rozmiarówka niższa o 1 od pozostałych) owszem,niezłe,chociaż dla mnie nie zawsze pojemne i odradzam Pampers Sleep&Play(pomarańczowe),sporo moich znajomych,przyjaciół i sąsiadów wypróbowało i kupiłam z ciekawości i faktycznie przeciekają.Polecam Pampers `przespane noce spokojne dni`,musi być znaczek księzyca i gwiazdek,te są chłonne.Gaga z Tesco często nie ma rzepów,polecam za to Dada z Biedronki,są super,cieszą się dobrą opinią,cienkie,a bardzo chłonne,przewiewne,nigdy nie narzekałam,a cena 24-26zł.Teraz tylko na noc ich używam i jest ok.Przy okazji nie polecam chusteczek Bambino,zwrócono mi na nie uwagę,że szczypią i faktycznie małą szczypało,szczypało nawet mnie,jak przetarłam twarz,chociaż problemów nie mam ze skórą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brzuszek po porodzie -rady