Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

41 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

08 sty 2013 - 13:00:50

Znam pieluszki Bambino i sama kupowałam właśnie najpierw w żabce taki mały dwupak a potem już trafiłam na promocję w tesco i naprawdę nie miałam obaw co do jakości tych pieluszek. u nas sprawdzają się fajne, rzepy dobrze trzymają mimo wielokrotnego ich używania przy nauce nocnika :) w nocy też póki co się sprawdzają.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

08 sty 2013 - 13:33:40

my uzywamy z biedronki dada ,dobre sa

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 sty 2013 - 20:36:10

Cytat
Malgoha
Znam pieluszki Bambino i sama kupowałam właśnie najpierw w żabce taki mały dwupak a potem już trafiłam na promocję w tesco i naprawdę nie miałam obaw co do jakości tych pieluszek. u nas sprawdzają się fajne, rzepy dobrze trzymają mimo wielokrotnego ich używania przy nauce nocnika :) w nocy też póki co się sprawdzają.
A jak tam jakościowo i cenowo?? One coś chyba mają wspólnego z multibaby kino, znaczy ich producent, słyszałaś coś o tym??

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

10 sty 2013 - 21:28:07

u mnie tylko Pampers ! przerobiłam wiele pieluszek jednorazowych ... Huggisy u nas sie nie spełniły....jak dla nas mało chłonne bo synkowi ciągle przemakały a w nocy musiałam go pare razy przebierac....wszystko sie zmieniło odkąd zadomowiły sie Pampersy :)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

12 sty 2013 - 13:57:05

cenowo całkiem fajnie, go jak się trafi np. na promocję w tesco to ja kupiłam za jakieś 24zł całe opakowanie. jakościowo naprawdę nie mam nic do zarzucenia. i są fajnie, chłonne i rzep dobrze trzyma. nie mam jakiś większych z nimi problemów. a jak ktoś nie jest pewny, i woli najpierw wypróbować to widziałam w żabce że mają dwupaki za chyba 2zł.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

12 sty 2013 - 14:40:03

Ja używałam pampersów i byłam bardzo zadowolona najpierw newborn później active baby oraz na noc i byłam bardzo zadowolona. Dziecko miało suchą pupę, nigdy nie przeciekały a całą noc dziecko spokojnie mi przespało. Raz dałam się namówić na zmianę, bo pampersy drogie i żałowałam huggies okazały się beznadziejne, przeciekały, dziecko dostało wysypkę. Zaraz wróciłam do pampersów i teraz też będę ich używać. Używałam też pieluchomajtek dla chłopców z pampersa i również się sprawdziły :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 sty 2013 - 10:23:54

no bo akurat one są beznadziejne, ale te bambino baby love, o których piszą dziewczyny są bardzo podobne do pampersów, więc na Twoim miejscu bym jeszcze ich spróbowała, zwłaszcza, że mają te dwupaki i nie trzeba całej paczki kupować.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 sty 2013 - 10:29:00

Ja od samych narodzin do ok 2 lat dopóki córka nie nauczyła się siadać na nocnik używałam tylko i wyłącznie pampersów PAMPERS. Jak dla mnie one były idealne , oddychały, nie przeciekały nawet jak córka była już duża, nie pozostawiały uciśnień no i sprawdziły się w największe upały. Kiedyś na spacerze zabrakło mi pampersa i koleżanka pożyczyła mi pampersa z LIDLA ( bardzo chwalone przez mamy) i niestety dla mnie były za sztywne.

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

15 sty 2013 - 11:15:50

Cytat
karolciabz
ja uzywam hugissy i musze powieziec ze jestem zadowolona:-))bardzo ladnie wchlaniaja.mieciutkie...i cena przyzwoita...
apropos po ile sapampersy w Polsce?bo tu we wloszech place za paczke 3-6kg 27szt.place 3.99euro.


Unas przeważnie za taką paczkę daje 20 zł więc twoja cena jest całkiem porządna:):)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

20 sty 2013 - 23:37:47

Cytat
mendziulek
A jak tam jakościowo i cenowo?? One coś chyba mają wspólnego z multibaby kino, znaczy ich producent, słyszałaś coś o tym??

Cena to ok.24zł za paczkę a ja miałam farta i ostatnio trafiłam w Stokrotce na naderwane opakowanie i było przecenione na 15zł :D Co do Multibabykino to ja właśnie tam poznałam te pampersy, byłam z dzieciaczkiem na seansie i okazało się, że zużyliśmy więcej pieluch niż przewidywałam, więc skorzystaliśmy z tych co tam mieli czyli Bambino Baby Love:) Bambino jest sponsorem tych seansów a i polecam wszystkim mamom seanse w MultibabyKino:)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

23 sty 2013 - 15:31:50

Hmm.. a o co właściwie chodzi z tymi seansami?

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

26 sty 2013 - 14:12:06

Możesz sobie iśc z maluszkiem do Multikina w środę na 12 i w dogodnych dla dziecka warunkach obejrzeć sobie jakiś film :) Przecież nam mamom też się coś od życia przyjemnego należy :D
tutaj jest taki plakat


PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 sty 2013 - 11:48:28

A byłaś na takim seansie? Jak to wygląda w praktyce? tj. te dogodne warunki..

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 sty 2013 - 16:19:45

Multibabykino jak najbardziej ma warunki dogodne, tzn jest wyższa temperatura niż na zwykłym seansie, dźwięk przyciszony, więc nie ma nagłego wycia z głośników hehe! Sama nie raz się wystraszę a co dopiero dziecko:P Chciałabym żeby puszczali jakieś filmy animowane(jak dotąd tylko raz nam się udało) to i ze starszym dzieckiem można by było się wybrac:)

PIELUCHY JEDNORAZOWE - opinie

30 sty 2013 - 17:10:30

Ja próbowałam chyba wszystkich.Lubię Huggies,Happy z Belli bardzo podobne,ale to nie to,co tamte,Pampers(rozmiarówka niższa o 1 od pozostałych) owszem,niezłe,chociaż dla mnie nie zawsze pojemne i odradzam Pampers Sleep&Play(pomarańczowe),sporo moich znajomych,przyjaciół i sąsiadów wypróbowało i kupiłam z ciekawości i faktycznie przeciekają.Polecam Pampers `przespane noce spokojne dni`,musi być znaczek księzyca i gwiazdek,te są chłonne.Gaga z Tesco często nie ma rzepów,polecam za to Dada z Biedronki,są super,cieszą się dobrą opinią,cienkie,a bardzo chłonne,przewiewne,nigdy nie narzekałam,a cena 24-26zł.Teraz tylko na noc ich używam i jest ok.Przy okazji nie polecam chusteczek Bambino,zwrócono mi na nie uwagę,że szczypią i faktycznie małą szczypało,szczypało nawet mnie,jak przetarłam twarz,chociaż problemów nie mam ze skórą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brzuszek po porodzie -rady