Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!
Czytałam wątek o zasiłkach z 2012r ale jest już w archiwum. Mam córkę 19 letnią. od X 2013 boli ją głowa przez 24 godziny na dobę o różnym nasileniu. Od II 2014 chondromalacja obu rzepek kolanowych. Rezonans magnetyczny z III 2016 wykazał mikrogruczolaka przedniego płata przysadki i poszerzoną IV komorą gdzie przepływa płyn mózgowo rdzeniowy. Na dzisiaj doszła lekka niedoczynność tarczycy. Tyle się tych specjalistów nazbierało że trudno ogarnąć. Mam pytanie czy na podstawie świeżego rezonansu możemy ubiegać się o zasiłek pielęgnacyjny ??? Na prywatnej wizycie u endok. pytałam ale odpowiedziała że nie bo córka sama się obsługuje i nie potrzebna jej pomoc. Pediatra że jak najbardziej wypisze wniosek. Dodam że już raz występowałam w 2014r w imieniu córki wtedy niepełnoletniej ( bóle głowy i chondromalacja). Pani orzecznik bardzo nieprzyj. zapytała czy mamy aktualny rezonans - nie - i do widzenia odmownie. Odwołałam się i nic. Na dzień dzisiejszy uważam iż choroba przysadki rozpoczęła się przed 16 rokiem życia córki.

Może ktoś z państwa może mi coś podpowiedzieć lub miał podobną przypadłość.

Dziękuję i pozdrawiam.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-14 17:20 przez Joanna9999.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MIZS MLODZIENCZE IDIOPATYCZNE ZAPALENIE STAWOW