Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mało wód płodowych - małowodzie

07 kwi 2016 - 22:16:18

Hej.
Dziewczyny czy któraś miała problemy z małowodziem?
Ostatnio na wizycie lekarz powiedział, że jest za mało wód płodowych. Jestem w 14tc. Narazie mam zalecenie tylko aby pić dużo wody (1 butelka najlepiej od razu rano i 1 przed snem). Ale czy to wystarczy aby wód przybyło? Wizytę mam dopiero po 2 tygodniach i się martwię, że w tym czasie może się pogorszyć a słyszałam też, że dolewają inwazyjną już metodą wód płodowych.
Wcześniej chodząc do pracy zdarzało się faktycznie, że do godziny 17 byłam o 1 kawie i kubeczku wody mineralnej bo nie było czasu, a teraz od środy już wypoczywam na L4 i staram się wypijać 3 butelki po 1,5l i dodatkowo wiadomo jakieś inne herbaty czy kawę. Myślicie, że powinnam wyluzować czy lepiej nie czekać tych 2 tyg i wcześniej np. zgłosić się do szpitala na badanie? Lekarza mam prywatnie więc nie za bardzo mnie na chwilę obecną stać aby 3 tyg pod rząd wydać 150zł, więc myślę o wizycie w szpitalu aby to skontrolować tydzień przed kolejną wizytą.
Jak miałyście małowodzie podzielcie się swoimi historiami.

Mało wód płodowych - małowodzie

07 kwi 2016 - 22:48:11

dobrze ze zostalas zdiagnozowana i masz szanse zareagowac spokojnie wody plodowe sie regeneruja sluchaj zalecen lekarza pij duzo a wszystko bedzie dobrze

Mało wód płodowych - małowodzie

08 kwi 2016 - 13:24:41

Dzięki za słowa wsparcia.
Kurcze się naczytałam o skutkach małej ilości wód i teraz wyobrażam sobie najgorsze :(
Czy może ktoś też miał taki problem i coś jeszcze może napisać?

Mało wód płodowych - małowodzie

08 kwi 2016 - 21:52:30

hej u mnie było tak ze od 30tc lekarz stwierdził ze wody płodowe są przy niskiej granicy i tez kazał pic duużo wody. też bylo u mnie niby tak, że mały rósł a w brzuchu nic sie nie rozciągało i zaczeło małemu brakować miejsca itp no i dlatego miałam caly czas mega twardy brzuch :/ no ale to było już przy końcówce ciąży i na szczescie wszystko skonczyło się dobrze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie czy przysługuje zasiłek pielęgnacyjny ???