Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gabinet stomatologiczny warszawa

16 paź 2015 - 14:20:51

Szukam profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Wawie, który byłby przyjazny również dla dzieci :) polecicie coś ?

gabinet stomatologiczny warszawa

17 paź 2015 - 12:27:57

Moja mała siostrzenica była niedawno w profemedzie, to jest w budynku hotelu marritott. Ogólnie jest dzielną dziewczynka, ale podobno ani razu nie zapłakała, dentystka jakoś fajnie ją zagadała, mała wyszła uśmiechnięta więc na pewno na plus :)

gabinet stomatologiczny warszawa

23 paź 2015 - 12:09:50

a cenowo jak to wygląda? Normalnie dorośli też mogą się leczyć tam ? nawet nie wiedziałam, że w marriocie jest dentysta :D

gabinet stomatologiczny warszawa

26 paź 2015 - 19:03:51

ceny normalnie, jak wszędzie prywatnie ;) też nie wiedziałam, siostra właśnie mi powiedziała o tym profemedzie, tak mi się wydaje, że to normalna klinika stomatologiczna :)

gabinet stomatologiczny warszawa

28 paź 2015 - 22:58:17

jeśli o dzieciach mowa, to nawet ekonomicznie wychodzi pakiet dla juniora. nie wiem jak u Was, ale ja mam takie doświadczenia, że co i rusz a to lakierowanie a to lakowanie, a tu coś do zaleczenia :( niestety zęby nie są naszym mocnym genem jak widać nie

gabinet stomatologiczny warszawa

29 paź 2015 - 18:19:56

i o co chodzi w takim pakiecie? to na zasadzie jakiegoś abonamentu jak w prywatnych przychodniach? czy po prostu płaci się z góry za konkretną ilość zabiegów?

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

gabinet stomatologiczny warszawa

26 lis 2015 - 09:48:55

Chodzę z córcią do Dorodentu- przychodni stomatologicznej przy ulicy Mickiewicza 76 na Żoliborzu. Miałyśmy to szczęście, że od razu tam trafiłyśmy więc córka nie nabawiła się żadnych złych wspomnień. Panie mają na prawdę ogromną cierpliwość do maluchów, jestem pod wrażeniem jak potrafią odwrócić ich uwagę. A już najlepszą reklamą jest fakt, że wychodząc z gabinetu córka pyta się "mama, kiedy znowu przyjdziemy do pani Marzenki" :)
A, i co ważne- w Dorodencie jest możliwość leczenia z użyciem "gazu rozweselającego" dla bardziej wrażliwych lub przestraszonych maluchów.
W razie czego podaję nr do recepcji- 790 833 093.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 5/5

gabinet stomatologiczny warszawa

01 gru 2015 - 03:36:00

Jak jeszcze zastanawiacie się nad wyborem stomatologa w warszawie, to zajrzyjcie na Ranking Lekarzy [moderacja - nieopłacona reklama] aby sprawdzić opinie o lekarzu do którego chcecie się wybrać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 07:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

gabinet stomatologiczny warszawa

04 gru 2015 - 12:47:46

To też Ci podrzucę linka, z nadzieją, że nie dostanę bana. Mój przystojny dentysta - więcej :D
[moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 07:50 przez moderator.

gabinet stomatologiczny warszawa

04 sty 2016 - 16:48:55

Ja chodzę do Artodonto. Widzę tam często dzieciaczki z mamusiami, które wchodzą i wychodzą z gabinetu bez obaw. Pytałam kiedyś o leczenie dla maluchów, bo koleżanka szukała gabinetu dla swojego synka. Na stronie doczytałam, że prowadzą nawet spotkania mające na celu zapoznanie dziecka z gabinetem, tu jest pełna oferta artodonto.eu moja koleżanka bardzo sobie chwali i mówi, że stomatolodzy mają super podeście do młodego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 17:02 przez minionka23.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

gabinet stomatologiczny warszawa

02 lip 2016 - 16:10:05

Akurat w Warszawie kilka punktów dentystycznych by się znalazło, bardzo dobre opinie są o centrum artodonto szczególnie jeśli chodzi o dentyste, dla dzieci. W każdym razie można sobie podejść. Chociaż jakby nie patrzeć dentysta to nic przyjemnego.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

gabinet stomatologiczny warszawa

14 lip 2016 - 15:35:38

A może któraś z forumowiczek będzie mogła powiedzieć coś więcej na temat tego gabinetu? Bo jeśli ma pozytywne opinie, to i ja chętnie skorzystam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 11:13 przez olaszym86.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chore gardło u niemowlaka