Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nebulizator - który polecicie ?

22 lut 2015 - 11:18:04

Witam wszystkie mamy.
Mam synka, który boryka się z nawracającą infekcją krtani.
Pani pulmonolog kazała wstrzymać się z kupnem nebulizatora (jeżeli jest od kogo pożyczać) do 3 roku życia, ponieważ dziecko może wyrosnąć. Tak więc zrobiliśmy. Jednak w marcu syn kończy 4 latka i po wstępnych badaniach pulmonologicznych wiemy już iż synek nie wyrośnie z tego, ponieważ ma wąskie oskrzela i infekcja będzie nam towarzyszyć do końca życia.
My używaliśmy pożyczanego firmy MED NEB ale nebulizacja trwa dość długo i towarzyszy temu głośna praca urządzenia.
Chcemy zakupić nebulizator i tu pada pytanie, czy może któraś mama używa konkretnego i jest zadowolona ? Nebulizacja odbywa się szybko i w miarę cicho.
Oczywiście pytam o nebulizator, a nie inhalator - ponieważ chcę mieć sprzęt do którego będę mogła zastosować wszystkie leki.
POMÓŻCIE DROGIE MAMY

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Nebulizator - który polecicie ?

22 lut 2015 - 13:33:23

one wszystkie hałasują ,fakt niektóre bardziej.jak wiesz ,że bedzie ci długo potrzebny to chyba coś z górnej półki weź...ja kupiłam za ok 120 zl już nie pamietam jaki ,ale nam byl potrzebny sporadycznie.Później go sprzedałam a jak była potrzeba pozyczałam z przychodni ( bez problemu).

Nebulizator - który polecicie ?

22 lut 2015 - 16:53:27

Ja mam taki http://www.ceneo.pl/10847191#tab=spec moja siostra również ma ten sam i przyjaciólka tez jestesmy zadowolone moze do najcichszych nie nalezy ale sie sprawdza
Starsza córcia przynajmniej raz w miesiacu ma zapalenie pluc bądź oskrzeli a i ostatnbio zapalenia krtani i tchawicy dołaczyly więc uzywamy go bardzo często

Nebulizator - który polecicie ?

22 lut 2015 - 19:21:18

U nas też jest ten sam nebulizator o którym mowa w poście wyżej, mamy go już trochę czasu i świetnie się sprawdza - a używamy jest bardzo często. Co do hałasu to fakt że jest głośny ale koleżanki mają inne i hałasują jeszcze bardziej...Nam hałas nie przeszkadza:) ważne żeby prawidłowo działał.

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Nebulizator - który polecicie ?

23 lut 2015 - 00:28:16

My mamy i tubę beybyhaler dobry na wyjścia szybkie w użyciu,oraz nebulizator domowy medel easy w sumie on nie jest jakoś bardzo głośny ale wiadomo każdy z tych nebulizatorów mają swoje..
My ogółem używamy na co dzień 2 go.
Młody woli ten niż tubę.
Wiadomo dłużej jest ale to zalezy do czego się używa...
My mamy do pulmikortu/nebbud z solą fiz. czy tam berodual i mucosolwan w kroplach.
Dlatego ten lepszy..a do tuby niestety tylko bodajże 2 są do użytku.
My zakupiliśmy 1 ze względu,że ze szpitala nam najpierw kazali ten...
a jak doszło do częstszych infekcji wirusowych i innych 2 najlepiej się sprawdza.
W sumie chyba obojętny jaki model..byle się dobrze później dziecku oddychało itd. ;)

Nebulizator - który polecicie ?

12 kwi 2015 - 07:28:34

Medel moze i nie jest cichy ale mgielka dobra porownujac te ktorych uzywalismy w szpitalach. Niby cos lecialo... ostatnio bralam do szpitala swoj.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 5/5

Nebulizator - który polecicie ?

22 gru 2015 - 15:57:21

Mój maluch sam wybrał inhalator dla siebie - wybór padł na inhalator baby sanity - jak go zobaczycie to same zrozumiecie czemu :P Załączam fotkę :P Parametry ma bdb - jest wydajny, lekki i łatwy w użyciu, więc go kupiliśmy. Po kilku miesiącach użytkowania jest naprawdę zadowolona.


niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Nebulizator - który polecicie ?

29 lut 2016 - 11:07:50

Polecałbym inhalator PRO Sanity. Nie kosztuje dużo, ja go znalazłem za niecałe dwieście złotych. Gwarancja 5 lat, bezinwazyjne i bezbolesne podawanie leku. Nadaje się do użytku przez dorosłych, jak też dzieci.

Nebulizator - który polecicie ?

29 lut 2016 - 16:58:24

http://allegro.pl/show_item.php?item=5375850787
Polecam. Kupilam w zeszłym tygodniu i jest swietny. Malutki, poręczny i nie jest glosny. Ma oczywiście dwie maseczki w komplecie, torbe do przechowania. Jest dostępny w kilku kolorach. Ja brałam zielony bo lubie ten kolor i oczy dziecka lagodnieja na kolory:-) Mlody się chętnie inhaluje na katarek, starszy i mamuska:-) Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Nebulizator - który polecicie ?

15 mar 2016 - 10:56:00

Wiesz, ja kupowałam ostatnio termometr non contact niemieckiej firmy Geratherm i widziałam, że tam mają taki sprzęt jaki szukasz, gwarancję też dają i to nawet na 3-5 lat jeśli tylko chcesz. Ja z termometru jestem zadowolona, szybki i precyzyjny, no i co do jakości to nie ma porównania nawet z tym aptecznym bezdotykowym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 11:26 przez moderator.

Nebulizator - który polecicie ?

27 lis 2016 - 14:09:29

Moim zdaniem nie ma sensu wydawać grubej kasy na jakiś super sprzęt. I tak ważniejsze w leczeniu kaszlu u dzieci jest chyba to co stosujemy do inhalacji oraz jakie syropy podajemy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 11:27 przez moderator.

Nebulizator - który polecicie ?

23 sty 2017 - 09:59:58

Dobrze, bo wydajnie lek podaje urządzenie Sanity Simple. Nie marnuje leku i druga rzecz, że można generalnie każdy rodzaj substancji wlewać, do dowolnej terapii dróg oddechowych. Nie trzeba się martwić, że na przykład przy bólu gardła to już na przykład leczenie będzie okej, ale przy nieżycie nosa to już nie.

Nebulizator - który polecicie ?

17 lut 2017 - 10:29:25

Przy bardziej profesjonalnej terapii np. mukowiscydozy to warto w inhalator do domu zainwestować. Przynajmniej ja widzę, że w naszym wypadku się opłaciło. Kupowaliśmy Pro Sanity. Dobra cena biorąc pod uwagę długą gwarancję (do 5 lat) i ogólnie parametry. Cicho pracuje, wytwarza bardzo małą cząsteczkę leku, nie ma problemu z tym, żeby substancja lecznicza dotarła do najgłębszych część dróg oddechowych.

Nebulizator - który polecicie ?

09 mar 2017 - 11:17:46

ogólnie wydaje mi się że w każdym domu powinien być nebulizator, coraz częściej lekarze nie tylko dzieicom ale i dorosłym przepisują inhalacj w czasie infekcji i bardzo dobrze. Ja mam jakiś stary nebulizator dlatego polecać nie będę bo sama szukam nowego i chętnie się dowiem jakie macie i co o nich myślicie.
Też zależałoby mi na choć trochę cichszym bo jak dziecko ma mieć inhalacje 5x dziennie po 15 minut to głowa pęka!

Nebulizator - który polecicie ?

13 cze 2017 - 09:26:10

A co z inhalacjami na alergię? Daje to coś? Mamy inhalator ale syn to nie bardzo chce się inhalować, jedziemy nad morze żeby trochę naturalnie się inhalować a poza tym to prawie codziennie hitaxa fast junior, dobrze że nie jest po niej senny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tycie...