Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Tak, wiele gabinetów prywatnych bo na NFZ mało kto się podejmuje leczenia dzieciom ząbków, ale pamiętajcie też wtedy o paragonach bo teraz to promowana branża Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów. http://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,65223e3.html

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Bardzo dobrą stomatolog mogę polecić na Mokotowie. Chodzę z synem do dr Magdaleny Cieślakowskiej, oboje jesteśmy zadowolone :) Tutaj znajdziecie namiary <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-08 11:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Cześć, nie uważam żeby to było dobre. Osobiście z synem chodzę tutaj <moderacja-spam> , bo mają faje podejście do dzieci i syn już się nie boi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-08 11:33 przez moderator.

W dobrej klinice nastawionej na dzieci głupi jaś nie będzie potrzebny. Ja chodzę z synkiem do Odentu na Żoliborzu, najpierw byliśmy na wizycie adaptacyjnej, mógł wszystko pooglądać, podotykać, dzięki czemu na następną wizytę szedł chętnie i współpracował na fotelu. Wszystko bez jednej łzy i marudzenia:)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Znieczulenie ani głupi jaś nie będzie potrzebny, jeśli trafi się do dobrego lekarza :) Polecam Impladent. Przyjmują na Woli, mają dwa gabinety, my chodzimy do tego na Żytniej. Mój maluch był zachwycony ;) Doktor tutaj coś pokazał, tutaj zagadał, tutaj założył kolorową plombę. No bajka :)

Oo, ciekawe, muszę zapytać o ten gaz rozweselający w Bonelli Dental, tam zawsze chodzę ze swoimi maluchami. Na dobrą sprawę całkiem nieźle znoszą wszelkie naprawy ząbków, więc może dlatego nigdy mi nie przyszło do głowy szukac takiej usługi ciekawe ciekawe

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Jeśli dobrze dbasz o zęby to większych problemów nie ma. Wiem jak działa ajona, jak dużą dała mi zmianę i ogólnie jak bardzo poprawiła mi stan zębów. Ich doprowadzenie do normalności trwa, ale cele są realizowane podstawowymi krokami. Da się ;-)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Osobiście uważam, że takie znieczulenie ogólne dla dziecka może nie być za dobre. Ja chodzę tutaj i na szczęście moje dzieciaki nie mają aż takich problemów z zębami, żeby musieć przeprowadzać tak poważne zabiegi. Trzeba w dziecku wyrobić nawyk mycia zębów i pokazywać mu, że to samo dobro dla jego zdrowia.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-01 10:48 przez diskocz.

Kochana co do okolic Warszawy to ci nie pomogę,bo jestem z okolic Jeleniej Góry , ale że sama przerabiałam problem dentystyczny z synem to wiem co przechodzisz.... Po naprawdę wielu wizytach u praktycznie wszystkich stomatologów przyjmujących dzieci w moim szanownym mieście i po ogromnej traumie jaką miało moje dziecko ( rozwiercanie zgorzeli na żywca ) trafiłam w końcu do dentystki która ma gaz rozwesalający.... Mega !!!!! dał sobie zrobić i plomby i niestety musieliśmy wyrwać tego mleczaka po zgorzeli żeby innych nie podtruwał- wszystko na gazie ! i na znieczuleniu miejscowym !
Dziecko musi tylko umieć oddychać przez nosek - gaz działa, zero skutków ubocznych, szybko wraca do pionu:-)
NA chwilę obecną dziecko moje daje sobie leczyć ząbki bez gazu, znieczulenia, po ząbkach jeździ traktorek, czasem stuka dzięcioł ( określenia doktórki na to co robi wiertło w ząbku)
ja polecam gaz bo sprawdziłam , co do syropku to nie mam pojęcia - u nas nikt nie stosuje go

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Słuchajcie a jak to jest z tym gazem rozweselającym? To na pewno jest dla dziecka bezpieczne? Pytam, bo moja córka histeryzuje na samo słowo dentysta a naprawdę potrzeba nam już leczenia...Ale trochę się boję takich wynalazków :)

No właśnie. Moja ma to samo. Nie chce nawet słyszeć o wizycie u dentysty. Szukam już naprawdę jakiegoś przyjaznego miejsca. Znalazłam w Internecie ofertę Dentalux ze stomatologi dziecięcej, ale kurcze koleżanka mi ich odradza. Podobno bardzo nieprzyjaźni i do tego kasują niewiadomo za co - więc odpada.

Moja córka przy pierwszej wizycie u dentystki była przerażona. Z resztą pani doktor nie miała podejścia do dzieci. Skończyło się na płaczu i takim urazie, że Natalka w ogóle już nie chciała chodzić do dentysty. W końcu wykupiłam jej pakiet opieki stomatologicznej w Lux Medzie. Nie trzeba tak długo czekać na wizytę i trafiłyśmy na fajną panią stomatolog, więc mała wreszcie przestała bać się dentystów

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Ja chodzę z córką do Eurodentalu na Andersa 15. Na początku bardzo się bała, ale po pierwszej wizycie podejście zmieniło się diametralnie. Dentystka na początku oprowadziła małą po gabinecie, pokazała co do czego służy i nie było mowy o leczeniu. Późniejsze wizyty kończyły się wielkim uśmiechem na twarzy.

Polecam Klinikę FABDENT w Warszawie, https://www.fabdent.pl/, mają m.in. znieczulenie komputerowe, które nie odstrasza swoim wyglądem jak strzykawka, wygląda bardziej jak długopis, a do tego ogranicza dyskomfort związany z podawaniem znieczulenia do minimum. Leczą też pierwsze stadia próchnicy bezwiertłowo, co też jest na plus dla dzieciaczków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Badanie słuchu we śnie.