Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 16:07:06

Slyszalyscie o niej.Podobno jest epidemia w przedszkolach.jakas masakra.

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 16:22:57

u nas panowała w tamtym roku - choruja tylko dzieci... najpierw jest wysoka goraczka, póxniej pojawia się wysypka w ustach i na buzi, później przechodzi na całe ciało lub na same rączki i nóżki
dzieci wtedy powinny pic tylko wodę bo każdy sok bardzo podrażnia te krostki w buzi, które potem pekaja i robią się strupy... to bardzo zaraźliwe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 16:24 przez ksenciuncia.

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 17:22:18

u nas tez była w tamtym roku, wysypka na wew stronie rąk i nóżkach od spodu to jej szczególna cecha :) moga pojawiac się w buzi jak koleżanka wyżej napisała i wtedy jest masakra:( a leczy sie ja objawowo, czyli obniżanie gorączki, dużo pic wody i nic więcej, niczym innym sie nie leczy bo to wirus a na wirusy nie ma lekarstwa :)

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 18:44:20

U mojej córki była w żłobku dwa tygodnie temu.Dzieci wyglądały jak by ich komary pogryzły. Moja córka tego nie złapała.

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 18:46:11

U mojej córki była w żłobku dwa tygodnie temu.Dzieci wyglądały jak by ich komary pogryzły. Moja córka tego nie złapała.

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 18:46:30

Cytat
dotax1
...niczym innym sie nie leczy bo to wirus a na wirusy nie ma lekarstwa :)
A na co sa leki antywirusowe ?

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 19:25:27

podobno leczy sie to jak ospe

Wysypka bostonska

17 paź 2013 - 19:56:09

Często w poczatkowym studium mylone jest z ospa właśnie. U nas lekarze zarówno przy ospie jak i przy "bostonce" przypisują leki antywirusowe np heviran.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ospa na ustach